صفحه 173 از 182 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط bnafas نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز....تو ددلاین دانشکده پزشکی البرتا اینو نوشته بود

.There is no specific deadline for applications and the admissions committee meets most months of the year to consider applications. September start dates are preferred and International applicants require 4-5 months in advance of the proposed start date. To be considered for internal studentships, applications must be completed by April 1

خب دراینصورت برای فال 2017 کی باید اقدام کرد؟
    سلام.
    توضیح داده تقریبا.
    ددلاین مشخص ندارن ولی در دیرترین حالت تا آپریل باید اپلیکیشن رو سابمیت کرده باشین.
    من نمیدونم این دپارتمان چه زمانی برای ادمیشن ها تصمیم میگیره ولی پیشنهاد میکنم تا اواخر ژانویه سابمیت بکنین.

با سلام

دوستان کسی هست برای Master of Design اقدام کرده باشه؟ ممنون می شم کمی راهنماییم کنید برای پذیرش گرفتن.

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام... در قسمت اطلاعات مربوط به اپلای در مورد مدارک نوشته (one official copy from each post-secondary institution you have attended) ... این مدارک فقط شامل مدرک لیسانس و ارشد میشه (اپلای برای دکترا) یا باید مدرک پیش دانشگاهی رو هم ترجمه کنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام... در قسمت اطلاعات مربوط به اپلای در مورد مدارک نوشته (one official copy from each post-secondary institution you have attended) ... این مدارک فقط شامل مدرک لیسانس و ارشد میشه (اپلای برای دکترا) یا باید مدرک پیش دانشگاهی رو هم ترجمه کنم؟؟
    سلام.
    لیسانس و ارشد.

سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه ارومیه با معدل 13.67 و فوق لیسانس مدیریت شهری با معدل 18.45 از دانشگاه تهران هستم و چند تا مقاله داخلی دارم و یه مقاله ام در همایش بین المللی اقتصاد شهری تهران مقاله برتر شده و خودم هم یه بار پژوهشگر برتر شدم و سابقه همکاری تحقیقاتی با دانشگاه نیوجرسی آمریکا رو هم دارم توی چندتا پروژه داخلی هم همکاری داشتم مشکل توصیه نامه هم ندارم. به نظرتون این امکان برا من با توجه به معدل کم لیسانی هست که برا دکتری یا ارشد اپلای به همراه بورس بگیرم؟
    چون میخوام برای برنامه ریزی شهری اقدام کنم برا همین جی آر ای هم نمیخواد...
    به نظرتون چه نواقصی وجود داره که باید روشون کار کنم؟
    واینکه آیا امکان پذیر هست بورس برای دکتری یا ارشد؟
    مرسی

سلام. من در حال خواندن مترجمی زبان فرانسه در دانشگاه فردوسی مشهد و با معدل 17 هستم اما می خوام بعد پایان تحصیلم برای لیسانس یک رشته مربوط به موسیقی در دانشگاه آلبرتا اقدام کنم. رزومه کاری هم در ترجمه (چاپ کتاب) و هم هنری هم دارم و معدل دیپلم هم 17.56 بوده. سطح زبان انگلیسی بسیار خوبی هم دارم.آیا اینکه در رشته دیگری هم لیسانس دارم مشکل ساز نیست؟ آیا معدل خوب لیسانس حتی در رشته ای نامربوط تاثیرگذاره؟ آیا می شود برای تحصیل در دوره لیسانس هم بورس گرفت؟ شانس قبولی من را چطور ارزیابی می کنید؟ با تشکر

برای دکترا این دانشگاه چقدر استاد محوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام خدمت دوستان عزیز من اطلاعات زیادی برای اپلای و کلا روند مهاجرت تحصیلی ندارم میخواستم بدونم با شرایطی که در زیر میگم شانسی برای ادامه تحصیل در البرتا دارم یا نه؟ ممنون
    1-لیسانس مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه صنعتی جندی شاپور
    2- ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی دانشگاه شهید بهشتی با معدل 16
    3-مقاله ای اس ای با ایمپکت 4 و یک مقاله علمی پزوهشی داخلی
    4- میتونم یه ریکامنت خوب از یکی از اساتید دانشگام که امسال داور برجسته مجله دیزالینیشن شناخته شده بگیرم.
    5- زمینه کاریم بیشتر نیروگاهی و سیستمهای شیرین سازی آب دریاس
    6- در حال اماده شدن برای ازمون ایلتس
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

درود و عرض ادب ...دوستان من از استرس و سردرگمی قشششششنگ دارم نصف میشم
    بخصوص اینکه مشکل سربازی رو مثل خیلیا جلوی خودم میبینم و همونطور که مستحضر هستین بعد از اتمام درسم(خرداد96) به مدت یکسال(تا خرداد97) فرجه خواهم داشت که برای ادامه تحصیل چه در ایران و چه در خارج از ایران اقدام کنم

الان وضعیتم اینطوریه از لحاظ رزومه ای :
    معدلم الان 16و1صدم .... قراره نیمسال جبرانی برای ترمیم معدل بردارم( بهمن 95-96) که مطمینا معدلم به حداقل 16و70صدم خواهد رسید و احتمال زیاد به 17 ... البته معدل تک تک 5 ترم پایانیم 18 هستش ...ترمهای اول خواب بودم
    این ترم آینده هم یعنی مهر95 فقط پروژه و کارآموزیم مونده ... یعنی 140 واحد رو پاس کردم... لیسانس الکترونیک از آزاد کرج که میخوام ارشد رو بورس بگیرم ...
    نمره زبان هم فعلا ندارم اما تافل رو حتما بالا میارم
    مقالات هم 4 تا اکسپت شده دارم : دوتا با ایمپکت 4.8(اسم اول) و 4.5 (اسم اول)و یکی در الزویر بدون ایمپکت اما ژورنال معتبری هستش(اسم دوم) و یک کنفرانس که ایندکس IEEE هستش (اسم دوم) .... و مطمینا تا ماه های آینده به تعداد مقالات هم اضافه خواهد شد ... مفالاتم هم راجع به انرژی های نو و بحث قدرت و ... هستش و میخوام ارشد هم قدرت بخونم

الان من واقعا نمیدونم که چه زمانی میتونم اپلای کنم .... ؟ آیا قبل اینکه درسم تموم بشه میشه اپلای کرد؟ همین مسیله زمانی این سوال رو پیش میاره که چه زمانی امتحان زبان رو ثبت نام کنم؟؟
    خلاصه از این دست سوالات ...!! ... خیلی خیلی ممنونم میشم که تا اونجایی که راه داره کامل منو راهنمایی کنین یا اینکه منو به جایی تو همین فروم رفرنس بدین... سپاس بیکران از لطفتون
    Actions Count,NOT Words

نقل قول نوشته اصلی توسط alikalhor نمایش پست ها
    درود و عرض ادب ...دوستان من از استرس و سردرگمی قشششششنگ دارم نصف میشم
    بخصوص اینکه مشکل سربازی رو مثل خیلیا جلوی خودم میبینم و همونطور که مستحضر هستین بعد از اتمام درسم(خرداد96) به مدت یکسال(تا خرداد97) فرجه خواهم داشت که برای ادامه تحصیل چه در ایران و چه در خارج از ایران اقدام کنم

الان وضعیتم اینطوریه از لحاظ رزومه ای :
    معدلم الان 16و1صدم .... قراره نیمسال جبرانی برای ترمیم معدل بردارم( بهمن 95-96) که مطمینا معدلم به حداقل 16و70صدم خواهد رسید و احتمال زیاد به 17 ... البته معدل تک تک 5 ترم پایانیم 18 هستش ...ترمهای اول خواب بودم
    این ترم آینده هم یعنی مهر95 فقط پروژه و کارآموزیم مونده ... یعنی 140 واحد رو پاس کردم... لیسانس الکترونیک از آزاد کرج که میخوام ارشد رو بورس بگیرم ...
    نمره زبان هم فعلا ندارم اما تافل رو حتما بالا میارم
    مقالات هم 4 تا اکسپت شده دارم : دوتا با ایمپکت 4.8(اسم اول) و 4.5 (اسم اول)و یکی در الزویر بدون ایمپکت اما ژورنال معتبری هستش(اسم دوم) و یک کنفرانس که ایندکس IEEE هستش (اسم دوم) .... و مطمینا تا ماه های آینده به تعداد مقالات هم اضافه خواهد شد ... مفالاتم هم راجع به انرژی های نو و بحث قدرت و ... هستش و میخوام ارشد هم قدرت بخونم

الان من واقعا نمیدونم که چه زمانی میتونم اپلای کنم .... ؟ آیا قبل اینکه درسم تموم بشه میشه اپلای کرد؟ همین مسیله زمانی این سوال رو پیش میاره که چه زمانی امتحان زبان رو ثبت نام کنم؟؟
    خلاصه از این دست سوالات ...!! ... خیلی خیلی ممنونم میشم که تا اونجایی که راه داره کامل منو راهنمایی کنین یا اینکه منو به جایی تو همین فروم رفرنس بدین... سپاس بیکران از لطفتون
    شما تا خرداد 97 وقت داری که دفترچه نفرستی. وقتی هم دفترچه بفرستی تاریخ اعزامت چندماه بعد میخوره که حتی میتونی تمدید بزنی و درجمع حدود 6 ماه هم بعد خرداد 97 باز سرباز نمیشی.
    فرصت مناسبی داری و مدت زمان زیادیه. معدلت هم خوبه که طبق گفته خودت بالاتر هم خواهد رفت. مقالات ژورنالی خوبی هم داری. تنها مشکل شما میمونه نمره زبان- و اگر قصد اپلای برا امریکا داری، GRE هم میخوای.
    قبل از اتمام درستون برای اکثر جاها نمیشه اپلای کرد چون یکی از مدارک لازم، ریز نمره و مدرک فارغ التحصیلیتون هست. ولی بعضی جاها مثل پلی تکنیک تورین، فروردین ماه اپلای میکنی و بهت میگن تا مهر فرصت داری فارغ التحصیل بشی بعد بیای پیش ما مقطع بعدی رو شروع کنی (البته واسه دکترا اینجوریه-ارشد رو نمیدونم).
    شما ازلحاظ مقاله وضعیتت خوبه، واجب و ضروری نیست که وقتتو صرف مقاله کنی. از یه دانشجوی کارشناسی انتظار نمیره مقاله داشته باشه حالا شما 4 تا ژورنالی داری! (البته اگر بیشتر بشه چه بهتر). بنظر من اولویت اولتون رو فارغ التحصیلی قرار بدین- و اولویت دوم آزمون زبان ( و GRE). اینجوری همه چیز نمیوفته واسه دقیقه 90.

موفق باشی
    ================================
    البته اگر هدفتون دانشگاه Alberta هست شاید این جوابی که من نوشته م زیاد بدردت نخوره. من حالت کلی اپلای کردن رو درنظر گرفتم.