صفحه 174 از 182 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    شما تا خرداد 97 وقت داری که دفترچه نفرستی. وقتی هم دفترچه بفرستی تاریخ اعزامت چندماه بعد میخوره که حتی میتونی تمدید بزنی و درجمع حدود 6 ماه هم بعد خرداد 97 باز سرباز نمیشی.
    فرصت مناسبی داری و مدت زمان زیادیه. معدلت هم خوبه که طبق گفته خودت بالاتر هم خواهد رفت. مقالات ژورنالی خوبی هم داری. تنها مشکل شما میمونه نمره زبان- و اگر قصد اپلای برا امریکا داری، GRE هم میخوای.
    قبل از اتمام درستون برای اکثر جاها نمیشه اپلای کرد چون یکی از مدارک لازم، ریز نمره و مدرک فارغ التحصیلیتون هست. ولی بعضی جاها مثل پلی تکنیک تورین، فروردین ماه اپلای میکنی و بهت میگن تا مهر فرصت داری فارغ التحصیل بشی بعد بیای پیش ما مقطع بعدی رو شروع کنی (البته واسه دکترا اینجوریه-ارشد رو نمیدونم).
    شما ازلحاظ مقاله وضعیتت خوبه، واجب و ضروری نیست که وقتتو صرف مقاله کنی. از یه دانشجوی کارشناسی انتظار نمیره مقاله داشته باشه حالا شما 4 تا ژورنالی داری! (البته اگر بیشتر بشه چه بهتر). بنظر من اولویت اولتون رو فارغ التحصیلی قرار بدین- و اولویت دوم آزمون زبان ( و GRE). اینجوری همه چیز نمیوفته واسه دقیقه 90.

موفق باشی
    ================================
    البته اگر هدفتون دانشگاه Alberta هست شاید این جوابی که من نوشته م زیاد بدردت نخوره. من حالت کلی اپلای کردن رو درنظر گرفتم.
    خیلی ممنون از لطفتون .... کاملا متوجه راهنمایی شما هستم و اتفاقا خودمم به این فکر کردم اما گفتم شاید بشه زودتر اقدام کرد چون من تافل رو براحتی میتونم جمع کنم خواستم ببینم اگه بشه زودتر پذیرش بگیرم تا زودتر هم تافلم رو بدم که بقول شما دقیقه نودی نشه ...
    اما الان که فرصتش پیش اومده اجازه بدین دو مورد رو بپرسم ....

1.من راستش بخاطر همین مسایل سنواتم خیلی بالاست و 14 ترم تموم میشه درس ... یعنی همین ترم بهمن 95-96 که گفتم میشه ترم 14م ... بنظرتون این مشکل ساز نیستش ... که 6 ترم بیشتر نسبت به وضعیت نرمال هستم ؟؟؟

2.دوم اینکه باتوجه به رزومه من شما کدوم کشورها و چه دانشگاه هایی رو برای من پیشنهاد میدین ؟ واسه من فاند کافی و رنک مهمه که بتونم دیگه دکترا رو قشششنگ بترکونم...

بازم ممنونم از لطف و توجه شما
    Actions Count,NOT Words

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا باید منتظر جواب دانشگاه alberta ماند؟

میخواستم بدونم با معدل 15.2 کارشناسی ارشد(مخابرات دانشگاه صنعتی اصفهان) و 16.7 لیسانس و نمره IELS 7 میتونم از دانشگاه Alberta پذیرش بگیرم(البته یه چند تا کنفرانس Ieeeهم دارم) اگه کسی میدونه لطفا کمک کنید

سلام
    با توجه به اینکه ددلاین فال 2017 این دانشگاه 30 اپریل میباشد، بهترین زمان برای شروع مکالمات را کی می دانید؟
    ممنون
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

یه سوال داشتم
    سایت دانشگاه رو نگاه کردم متاسفانه نفهمیدم قسمت مناسب برای اپلای Phd کجاست ؟رشتم مکانیکه و در حال به پایان رسوندن ارشدم
    میخواستم فیلد کاری اساتید رو هم بدونم ...کسی تجربه ای داره؟
    کلا نوشته engineering!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوستان برای اپلای در مقطع دکتری باید مثل اروپا اول به استاد ها ایمیل بزنیم و تایید اونا رو بگیریم؟ یا نه؟
    الان توی این لینک که مال بخش شیمی هست نوشته: http://www.cme.engineering.ualberta....owtoApply.aspx

1. You do NOT need to find/secure a supervisor before you apply.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ
      به روز رسانی: ظاهرا دو مرحله ای هست؟!
      یه مرحله اول یه سری مدارک رو آپلود می کنیم به صورت رایگان و بعدش اگه اوکی دادن باید استاد رو پیدا کنیم. درسته؟
      آیا برای مرحله اول لازمه ترجمه اصل مدارکو بفرستیم؟
    ویرایش توسط omidoo : September 26th, 2016 در ساعت 07:50 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه ددلاین فال 2017 این دانشگاه 30 اپریل میباشد، بهترین زمان برای شروع مکالمات را کی می دانید؟
    ممنون
    از حدود یک ماه دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m_62 نمایش پست ها
    میخواستم بدونم با معدل 15.2 کارشناسی ارشد(مخابرات دانشگاه صنعتی اصفهان) و 16.7 لیسانس و نمره IELS 7 میتونم از دانشگاه Alberta پذیرش بگیرم(البته یه چند تا کنفرانس Ieeeهم دارم) اگه کسی میدونه لطفا کمک کنید
    بله امکان "پذیرش" هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    می تونید از الان شروع کنید.

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان. می خواستم لطف بفرمایید نظر بدین که آیا من برای مقطع دکترا شانس گرفتن فاند رو دارم؟
    لیسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 15.3
    فوق لیسانس کنترل از دانشگاه دورتموند. معدلم هم تو اسکیل ایران میشه 18.4
    یه مقاله کنفرانسی (اتومتیکا) باضافه ی یه ریکام خیلی خوب از یه استاد معتبر هم دارم.
    و اینکه اساسا آیا داشتن نمره ی خوب تو جی آر ای امتیاز محسوب میشه واسه این دانشگاه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان،
    من برای Winter اپلای کردم برای دکترا عمران دانشگاه آلبرتا و پی روز نامه Admission ام اومد ولی تو اون نامه تو قسمت Scholarship/Teaching Assistantship/Other Financial Aid زده Not Known،در حالیکه من تو Interview با استاده پرسیدم گفت من به همه دانشجو دکتراهام فاند میدم. میخواستم بپرسم برای بقیه دوستان که از آلبرتا فاند گرفتن روالش چه جوریه؟ یعنی یه ایمیل جدا میاد که مقدار فاندو مشخص کرده؟من الان باید چیکار کنم به نظرتون؟با تشکر.