صفحه 176 از 182 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    نگاه کنید به اینجا
    باز هم توی تاپیک ها سرچ بکنید.
    ممنون نگاه کردم. با توجه به اینکه آزمون SAT برای این دانشگاه نیاز نیست، نتایج کنکور چقدر میتونه توی فرایند اپلای تاثیر داشته باشه؟ بدون مدرک زبان در چه صورت میتونم ویزا بگیرم که همونجا دوره های زبانو برم؟
    اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره یا دانشجوی این دانشگاه هست ممنون میشم در اختیار بگذاره.

Junior Member

با سلام

من براي دكتري عمران دانشگاه آلبرتا اپلاي كردم. در واقع بعد از preliminary application، اپليكيشن في رو آپرداخت كردم و مدارك لازم رو آپلود كردم. الان در قسمت Bear Tracks خواسته كه مدرك و ريز نمرات فارسي و انگليسي كارشناسي من از طرف دانشگاه صادر كننده (دانشگاه تهران) مستقيماً ارسال بشه. مساله اينجاست كه دانشگاه تهران ميگه دانشنامه و ريز نمرات فارسي دوباره توسط دانشگاه صادر نميشه، همينطور دانشنامه انگليسي هم صادر نميكنن. لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكار كنم؟

با سلام
    ممنون از دوستان عزیزی که اطلاعاتشون رو با دیگران به اشتراک میذارن . من برای 4 دانشگاه امریکا apply کرده بودم که داستان ترامپ فعلا همه چی رو معلق کرده. چون برای دکتری- فاند درخواست داده بودم و از یکی از اساتید هم جواب خیلی امیدوار کننده ای داشتم اما تصمیم گرفتم که برای کانادا- آلبرتا و 2 جای دیگه هم اقدام کنم. من در سایت آلبرتا در حال اپلای کردن هستم . آیا نیاز هست قبلش با اساتید دانشکده برق برای اینترست هام و درخواست فاند صحبتی بکنم یا مراحل سایت رو طی کنم تا انتها ؟ توی قسمتی که scholarship/awards رو باید بزنم میشه نزنم اما رزومم رو در مرحله بعد تئی داکیومنت ها آپلود کنم؟ آحه جلوی award مبلغ داره که مثلا فلان مقام روباتیک که مبلغی به ما نمیدند؟ ممنون

Junior Member

سلام.دوستان کسی اطلاع داره که اگر pre-apply رو در دپارتمان civil قبول بشیم بدون اینکه با استاد قبلش صحبت کرده باشیم.آیا احتمال قبولی د راپلای اصلی هست یا نه؟ معمولا پری اپلای ها رو استاد ها نگاه میکنن یا دپارتمان نظر میده؟ چون من بدون ایمیل زدن به استادها قبول شدم در این دپارتمان برای پری اپلای. اما مطمئن نیستم که اپلای رو انجام بدم یا نه.اما هنوز جوابی از ایمیلم با استادی که کارش بامن مربوط بوده نگرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Horticultural Sciences, University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط seif78 نمایش پست ها
    با سلام

من براي دكتري عمران دانشگاه آلبرتا اپلاي كردم. در واقع بعد از preliminary application، اپليكيشن في رو آپرداخت كردم و مدارك لازم رو آپلود كردم. الان در قسمت Bear Tracks خواسته كه مدرك و ريز نمرات فارسي و انگليسي كارشناسي من از طرف دانشگاه صادر كننده (دانشگاه تهران) مستقيماً ارسال بشه. مساله اينجاست كه دانشگاه تهران ميگه دانشنامه و ريز نمرات فارسي دوباره توسط دانشگاه صادر نميشه، همينطور دانشنامه انگليسي هم صادر نميكنن. لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكار كنم؟
    سلام
    شما یه نسخه ریز نمرات انگلیسی از دانشگاه بگیرید، دانشنامه تون رو هم ببرید دارالترجمه ترجمه کنید، وقتی دارالترجمه ترجمه میکنه یه کپی از دانشنامه فارسی هم ضمیمه میکنه و مهر کپی برابر اصل میزنه، بعد میبرید دانشگاه همه رو براتون تو یه پاکت میذارن و در پاکت رو مهر میزنند بعد میبرید DHL تو وزرا براتون فرستنده رو میزنه دانشگاه تهران و میفرسته، مطمئن باشید ازتون قبول میکنن.
    و در کل اصل دانشنامه فارسی تون رو با پست به هیچ جایی نفرستید! هر جا که پذیرش گرفتید بعدا با خودتون میبرید.

Junior Member

سلام اگه کسی با یه استادی مکاتبه و مصاحبه تلفنی داشته باشه و بعدش استاده بهش میل بزنه بگه نمیتونم افر بدم و "I am sure with your talent and impressive CV you will be able to find a more fit position in other groups" حدود 3 ماه پیش ، بعد به استادای دیگه همون دپارتمان چنتای دیگشون میل بزنی و هیچ کدوم جوابتو ندن ( حدود 2 3 هفته پیش) ولی با توجه به ددلاین ها و شرایط ججزو انتخاب های معدودی باشه برات که میخوای اپلای کنی و فاند بگیری ... پیشنهاد میدین اپلای کنم و حداقل شانسمو امتحان کنم ؟!؟

راستش چون ویو کردن اپلیکیشن فی رو و اینکه تو برق دانشگاه نسبتا خوبیه و.... ولی جوابمو ندادن هیچ کدوم ددلاین هم 1 اپریل هست گویا ... سوال اینه میشه راهنمایی دقیق کنید چیکار کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seif78 نمایش پست ها
    با سلام

فک کنم بعد از پزیرش باید بیارید اینجا. من اون موقع اسکنش رو فرستادم و بعد که اومدم اینجا بردم بهشون تحویل دادم . بعد یک ماه هم پس دادن. البته من برقی ام نمی دونم دپارتمان شما قبول کنه یا نه

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه لطف کنید شانس من رو برای دانشگاه آلبرتا با این شرایط بگید
    لیسانس دانشگاه دولتی شهرستان با معدل ۱۴.۵ و یک مقاله ISI
    ارشد دانشگاه تهران با معدل 15.8 و یک مقاله ISI
    Ielts 7.5
    رشتم مهندسی مواد بوده و توی ارشد روی انرژی های تجدید پذیر ( هیدروژن) کار کردم
    سابقه کار هم دارم ولی بعید میدونم به درد بخوره
    ممنون

Junior Member

سلام. ایا کسی درباره دانشکده کشاورزی آلبرتا اطلاعات و تجربه ای دارد؟
    به نظرتان با (معدل لیسانس 17 و ارشد 17.5 و 5 خلاصه مقاله در کنگره) امکان پذیرش در دکترا را دارم؟
    ممنون میشوم راهنمایی کنید

Junior Member

بنده افتخار اینو دارم که سه بار اپلیکشن اولیم توسط آلبرتا ریجکت شده.اصلا کار به اپلیکیشن اصلی نرسید. من با چند تا از اساتید که خودشون کانادا درس خوندن صحبت کردم. دوستان بدون اینکه موافقت یک استاد رو بگیرین وقت و پولتونو هزینه نکنین. منظورم یک استاد که به صراحت به شما بگه من تورو بعنوان دانشجو دکترا یا ارشد میگیرم و تلفنتو بده در ارتباط باشیم. بقیش امید بیخود و سر کاریه.