صفحه 19 از 182 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

من دپرس شدم. :'(پروفایل مکانیکم Archive شده و کتی در جواب ایمیلم گفته که استادی پیدا نکرده :-[ درصورتی که یکی از دوستانم قبلا با یکی از استادا صجبت کرده :-\
    واسه متریال هم اپلای کردم ولی 31ژانویه مدارکمو پست TNTکردم یعنی خیلی دیره؟ ???

من آلبرتارو نمي دونم ولي واسه وانشگاه پنسيلوانيا 1ماه بعد از ددلاين مداركم رسيد اونا هم قبول كردن فكر كنم submitt كردن فرم آنلاين فقط بايد قبل از ددلاين باشه.
    مداركم هم با دي اچ ال فرستادم 4 روزه رسيد US و Canada
    يه سوال داشتم من تو سايت آلبرتا ديدم ددلاين PhD اوله جولايه. اين درسته يا دوباره صد تا تبصره داره؟؟؟؟؟

سلام - من اوایل ژانویه، Online Application واسه PhD مکانیک آلبرتا سابمیت کردم و مدارک هم 4-5 روز بعد رسیده بود. اما تا 15 ژانویه Application Status تغییر نکرده بود. به کتی ایمیل زدم و در پاسخ گفت که یه Recommendation کم فرستادی (در حالی که من مطمئن بودم 3 تا فرستادم). به هرحال دوباره واسش فرستادم و دوباره ایمیل زدم. در پاسخم گفت که:

All of your documents have arrived and I am passing your application to Dr ... to look at

از اون روز، یک هفته میگذره و وضعیت اپلیکیشن من همچنان Incomplete هست و در مقابل Outstanding items نوشته: Mech Eng Entrance Requirement . با وجود اینکه کتی گفت که مدارکت کامله، اما من همچنان نگرانم. اصلا من چطوری میتونم مطمئن بشم مدارک رو به دست استاد رسونده. (وقتی مدارکم رسید، به استاد ایمیل زدم و در جریان قرار دادم) چرا وضعیت اپلیکیشن من مثلا ready for review یا under review نمیشه ؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داره؟ من 8 مرتبه به کتی ایمیل زدم و میترسم اگه این بار باز هم ایمیل بزنم (با توجه به جواب آخرش) فکر کنه که من ... :-[. ممنون میشم اگه بتونین منو راهنمایی کنید.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member sahar61 آواتار ها

سلام بچه ها
    من واسه عمران دارم اقدام می کنم .تازه امروز ok پذیرش اولیه را گرفتم.میشه یکی راهنماییم کنه بگه طریقه پرداخت fee را چطوری طی کردند؟گفتند حتما باید با چک باشه و
    The application fee cannot be paid online using a credit card, you must download the pdf version of the application form, and fill out the credit card information area on the form and send it with your package.
    من که تو فرم ها جایی را واسه پرکردن اطلاعات credit card پیدا نکردم.
    ممنون

سلام دوست من

منم واسه دانشکده سیویل اقدام کردم
    روش اینطوریه که پرداخت فی به صورت آنلاین نیستش
    بلکه شما شماره ی کردیت کاردتونو توی فرم اپلیکیشنتون مینویسین (یه قسمت مخصوص داره) و با بقیه مدارک میفرستین و اونا خودشون پول رو برداشت میکنن از حسابتون.
    منم همینکارو کردم و با هیچ مشکلی هم مواحه نشدم !

موفق باشی
    اینجا محل تبلیغات نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط مخ فی

من FSGR ام هم خیلی وقته که تکش میله! و میترسم مدارکم تا 1 فرییه (؟!!) نرسه به دستشون، از خیر سر این دی آش ای. حالا وضعیت من چی جوری میشه؟ اصلا بررسی میکنن؟
    اگر تو GAPS نوشته كه درخواست FGSR دريافت شده شما مي تونيد ايميل بزنيد و بگيد كه مداركتون رو ارسال كرديد و به مشكل خورده
    به نظر نميرسه به مشكلي برخورد كنيد
    پول رو كه داديد و اطلاعات رو بصورت انلاين هم تكميل كرديد فقط ميمونه مقايسه اطلاعات با مدارك كه نياز به اصل مدرك داره
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

سلام دوباره - کسی جواب سوال من رو نمیدونست ???

سلام - بچه هایی که مدارکشون کامل به دست دانشگاه رسیده، در Bear Track System در مقابل Application Status واسشون چی نوشته شده ؟

Junior Member sahar61 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    سلام دوست من

منم واسه دانشکده سیویل اقدام کردم
    روش اینطوریه که پرداخت فی به صورت آنلاین نیستش
    بلکه شما شماره ی کردیت کاردتونو توی فرم اپلیکیشنتون مینویسین (یه قسمت مخصوص داره) و با بقیه مدارک میفرستین و اونا خودشون پول رو برداشت میکنن از حسابتون.
    منم همینکارو کردم و با هیچ مشکلی هم مواحه نشدم !

موفق باشی
    سلام ممنون از راهنماییتون
    اما من بازم چند تا سوال داشتم که خیلی لطف می کنید اگر زود جواب بدید فردا صبح می خواهم مدارکم را پست کنم)
    Card Holder's signature رو دستی امضا کردید نه؟ یعنی چون واسه گرفتن Visa قبلا امضا نداده بودیم چک نمی کنند که ؟مشکلی پيش نمی آد.نه؟
    اين Cvv2 را کجا وارد کنیم؟جایی نداره که!
    این سوال را چی جواب بدیم؟
    I hereby authorize payment of 100& for the applications of
    [img][/img]

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar61
    سلام ممنون از راهنماییتون
    اما من بازم چند تا سوال داشتم که خیلی لطف می کنید اگر زود جواب بدید فردا صبح می خواهم مدارکم را پست کنم)
    Card Holder's signature رو دستی امضا کردید نه؟ یعنی چون واسه گرفتن Visa قبلا امضا نداده بودیم چک نمی کنند که ؟مشکلی پيش نمی آد.نه؟
    اين Cvv2 را کجا وارد کنیم؟جایی نداره که!
    این سوال را چی جواب بدیم؟
    I hereby authorize payment of 100& for the applications of
    [img][/img]
    این امضا معمولا به خاطره اینه که صاحب حساب باخبر هست و رضایت داره که از حسابش این پول برداشت بشه.... چون شما کارت خودتون هست و معترض نمی شید یه امضا بزنید.....اون مورد را فکر کنم لازم نداره.... مورد آخر هم for the application of master of .... in alberta university
    Life salutes you when you make others happy