صفحه 51 از 182 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

چیزی راجع به فرم پر کردن برای من ننوشتن. فقط گفتن باید FGSR نامه نهایی رو بده و fellowship رو تأیید کنه. ممنون که جواب دادین به هر حال.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام ببخشید

برای کالج زبان ( انگلیسی ) دانشگاه باید همزمان برای پذیرش از خود دانشگاه هم اقدام کرد.

برای مقطع کارشناسی .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sharif university of technology Mechanical Engineering

سلام و با آرزوی موفقیت برای همه دوستانی که تلاش می کنن
    برای phd مکانیک میخوام برای ALBERTA اقدام کنم. مدتی که به اساتید مکانیک ALBERTA ایمیل زدم ولی تا به حال جوابی نگرفتم. این معنیش چیه؟ سرشون شلوغه یا دانشجوشون رو گرفتن؟

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamin نمایش پست ها
    سلام و با آرزوی موفقیت برای همه دوستانی که تلاش می کنن
    برای phd مکانیک میخوام برای ALBERTA اقدام کنم. مدتی که به اساتید مکانیک ALBERTA ایمیل زدم ولی تا به حال جوابی نگرفتم. این معنیش چیه؟ سرشون شلوغه یا دانشجوشون رو گرفتن؟
    سلام شما یه کم زود یا یه کم دیر شروع کردی برادر! الان که ددلاینا تموم شده و همه بارشونو واسه fall 2011 بستن. الان ایمیل زدن زیاد فایده نداره. تابستون میل بزنی احتمالا جوابای بیشتری میگیری چون استادا فانداشونو گرفتنو میدونن که برای winter و fall 2012 دانشجو میخوان یا نه.
    impossible is impossible...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sharif university of technology Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط civettare نمایش پست ها
    سلام شما یه کم زود یا یه کم دیر شروع کردی برادر! الان که ددلاینا تموم شده و همه بارشونو واسه fall 2011 بستن. الان ایمیل زدن زیاد فایده نداره. تابستون میل بزنی احتمالا جوابای بیشتری میگیری چون استادا فانداشونو گرفتنو میدونن که برای winter و fall 2012 دانشجو میخوان یا نه.

ای بابا DEAD LINE تموم شده. یه سر به این لینک بزن DEAD LINE دو ماه دیگست... http://www.mece.engineering.ualberta...Deadlines.aspx
    بازم مرسی از نظرت

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام به همه.
    تو سایت این دانشگاه حداقل معدل واسه ایرانیها رو زده 15. معدل کل من 14.75 هست.گرچه معدل دو سال اخرم 16 شده، ولی تو قسمت اینترنشنال اشاره ای به معدل دو سال آخر نکرده.
    حالا ایا منطقی هست که واسه این دانشگاه اپلای کنم یا نه؟
    لطفا کمک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلام به همه.
    تو سایت این دانشگاه حداقل معدل واسه ایرانیها رو زده 15. معدل کل من 14.75 هست.گرچه معدل دو سال اخرم 16 شده، ولی تو قسمت اینترنشنال اشاره ای به معدل دو سال آخر نکرده.
    حالا ایا منطقی هست که واسه این دانشگاه اپلای کنم یا نه؟
    لطفا کمک کنید.
    توی سایت مربوط به دپارتمان رو نگاه کنین. در مورد معدل هر دپارتمانی توی requirements می نویسه که حداقل چه قدر باید باشه. بعضی از گروه ها همین شرطی رو که شما گفتین می ذارن. مثلاً می گن حداقل معدل 15 در 60 واحد اخیر.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salume نمایش پست ها
    توی سایت مربوط به دپارتمان رو نگاه کنین. در مورد معدل هر دپارتمانی توی requirements می نویسه که حداقل چه قدر باید باشه. بعضی از گروه ها همین شرطی رو که شما گفتین می ذارن. مثلاً می گن حداقل معدل 15 در 60 واحد اخیر.
    تو دپارتمان فقط نوشته gpa=3.2 در دو سال اخر. دقیقا یعنی چند ؟ بعدا یه لینک داده واسه اونهایی که از خارج میان که ربطی به دپارتمان نداره.مال کل دانشگاست. و اونجا زده 15 واسه ایران.
    و اصلا یه سوال دیگه
    من که ریز نمراتم رو دیدم تفکیک نشده بود. فقط درسه و نمره ها رو زده بودن. بدون اشاره به زمان. مال شما هم اینجوریه؟

Junior Member

3.2 می شه 16.یعنی حتی اگر معدل کل مثلاً 15 شده، دو سال آخر 16 باشه. آلبرتا کلاً در دو مرحله پذیرش می ده. در وهله اول دپارتمان داوطلب ها رو با معیار هاهی خودش ارزیابی می کنه و اگر کسی رو قبول کرد، پذیرش نهایی اون آدم بستگی به تأیید FGSR داره. این تأیید هم زمانی صورت می گیره که کسی که درخواست پذیرش داده شرایط کلی مورد نظر دانشگاه رو داشته باشه.
    ریز نمرات کاملاً بستگی به دانشگاه داره. ریزنمرات من بر اساس ترم ها مرتب شده بود.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salume نمایش پست ها
    3.2 می شه 16.یعنی حتی اگر معدل کل مثلاً 15 شده، دو سال آخر 16 باشه. آلبرتا کلاً در دو مرحله پذیرش می ده. در وهله اول دپارتمان داوطلب ها رو با معیار هاهی خودش ارزیابی می کنه و اگر کسی رو قبول کرد، پذیرش نهایی اون آدم بستگی به تأیید FGSR داره. این تأیید هم زمانی صورت می گیره که کسی که درخواست پذیرش داده شرایط کلی مورد نظر دانشگاه رو داشته باشه.
    ریز نمرات کاملاً بستگی به دانشگاه داره. ریزنمرات من بر اساس ترم ها مرتب شده بود.
    ممنون. حالا مال من که ترم ها و سالها معلوم نیست چیکار باید کنم؟ به مشکل بر میخورم؟