صفحه 57 از 182 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای تائید ترجمه دانشنامه و ریزنمرات جهت ارسال به این دانشگاه، کدوم مهرها لازمه؟ وزارت خارجه یا دادگستری؟ هردو یا هیچ کدام؟
    اینجا هم هیچ کدوم. اگه مهر بخواد تو سایتش دقیقا دکر کرده.

راستی یه نکته جالب فهمیدم. اینکه تو سایت می زنه :

Your application has been processed. You will receive a letter from the department soon
    هیچ ربطی به اکسپت یا ریجکت شدن نداره. در حقیقت یه کلمه تو جمله اول جا افتاده.
    Your application has been processed for review
    یعنی تازه فایل شما رفته برای ارزیابی!!همین

Member

دوستان امروز یه استادی از دپارتمان کامپیوتر بهم جواب داده.من واسه برق اپلای کرده بودم.ولی اون میلمو خوند و چون فیلدمون خیلی به هم میخورد جواب داده و با اینکه ددلاینش 15 ژانویه بوده و من مینیمم نمره ی زبانش رو ندارم و حتی GRE هم ندادم گفته برو فرم GAPS رو پرکن.گفته با شرایط تو ممکنه جای خالی واست پیدا کنیم.
    من اصلا انتظار اینو نداشتم. به نظرتون به حرفش گوش کنم و این کارا رو انجام بدم یا بگم که برو فایل preapplication ام رو تو برق ببین.آخه فقط معدلم خوبه واسه این دپارتمان.ممکنه با اکی دادن استاد دپارتمان از شرط هایی مثل زبان و GRE بگذره؟؟
    اصلا امکانش هست یه استاد کامپیوتری بیاد سوپروایزر یه دانشجو از برق بشه؟دوستان خواهش میکنم کمک کنید چی بگم بهش؟!!!

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    دوستان امروز یه استادی از دپارتمان کامپیوتر بهم جواب داده.من واسه برق اپلای کرده بودم.ولی اون میلمو خوند و چون فیلدمون خیلی به هم میخورد جواب داده و با اینکه ددلاینش 15 ژانویه بوده و من مینیمم نمره ی زبانش رو ندارم و حتی GRE هم ندادم گفته برو فرم GAPS رو پرکن.گفته با شرایط تو ممکنه جای خالی واست پیدا کنیم.
    من اصلا انتظار اینو نداشتم. به نظرتون به حرفش گوش کنم و این کارا رو انجام بدم یا بگم که برو فایل preapplication ام رو تو برق ببین.آخه فقط معدلم خوبه واسه این دپارتمان.ممکنه با اکی دادن استاد دپارتمان از شرط هایی مثل زبان و GRE بگذره؟؟
    اصلا امکانش هست یه استاد کامپیوتری بیاد سوپروایزر یه دانشجو از برق بشه؟دوستان خواهش میکنم کمک کنید چی بگم بهش؟!!!
    من دقیقا مشکلتو نمیفهمم! یعنی الان فقط مشکلت پر کردن فرمه؟! خوب برو پر کن! یارو بهت گفته میخوادت با اینکه ددلاینش گذشته و نمره زبانم نداری باز گفته برو اپلای کن خوب مشکلت چیه؟! برو اپلای کن دیگه! بعدم ببین اینجا اگه یه استاد از دانشکده کامپیوتر بخواد رو رقص عربیم کار کنه میتونه! اینجا همه چی دست استاده و اگه بهت گفته میتونی اپلای کنی برو اپلای کن.
    impossible is impossible...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civettare نمایش پست ها
    من دقیقا مشکلتو نمیفهمم! یعنی الان فقط مشکلت پر کردن فرمه؟! خوب برو پر کن! یارو بهت گفته میخوادت با اینکه ددلاینش گذشته و نمره زبانم نداری باز گفته برو اپلای کن خوب مشکلت چیه؟! برو اپلای کن دیگه! بعدم ببین اینجا اگه یه استاد از دانشکده کامپیوتر بخواد رو رقص عربیم کار کنه میتونه! اینجا همه چی دست استاده و اگه بهت گفته میتونی اپلای کنی برو اپلای کن.
    چشم شما چرا نگرانید؟من پر کردم فرمو.شما نگران نباشین یه وقت فشار خونتون بالا نره منظورم این بود که اصلا می شه من از برق پذیرش بگیرم ولی استادم یه کامپیوتری باشه؟
    میگم میشه من GRE نداشته باشم ولی از ارزیابی دپارتمان کامپیوتر یه سلامتی رد بشم؟یعنی این دپارتمان با رنک خوبی که داره بازم ممکنه از شرایطش بگذره؟
    یه سوال دیگه اینکه واسه کامپیوتر میشه یه ترم دیفر کرد؟ممنون

Member Fereydoun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    منظورم این بود که اصلا می شه من از برق پذیرش بگیرم ولی استادم یه کامپیوتری باشه؟
    میگم میشه من GRE نداشته باشم ولی از ارزیابی دپارتمان کامپیوتر یه سلامتی رد بشم؟یعنی این دپارتمان با رنک خوبی که داره بازم ممکنه از شرایطش بگذره؟
    یه سوال دیگه اینکه واسه کامپیوتر میشه یه ترم دیفر کرد؟ممنون
    البته اگر متن ایمیل استاد بود شاید بهتر میشد نظر داد. اما ببینید پروسه پذیرش در این دانشگاه Competitive هست حتی برای کسانی که همه می نیمم ها رو داشته باشند. ضمن اینکه من تا به حال ندیدم یا نشنیدم که Late Applicant از آلبرتا پذیرش گرفته باشه چون معمولا کار به اونجا نمیرسه و این قدر اپلیکنت با شرایط خوب هست که ظرفیتها تکمیل میشن. پاسخ سوال شما در حالت کلی اینه که احتمالش بسیار ضعیفه. اما در پروسه اپلای همیشه استثنا وجود داره و به سختی میشه حکم کلی و فراگیر داد. این به خود شما بستگی داره که بخواین ریسک پرداخت هزینه های اپلای و پست رو بکنید و منتظر پاسخ بمونید یا خیر. ضمنا در مورد اختصاص سوپروایزر از یک دپارتمان دیگه بعید میدونم مشکلی باشه، به خصوص اگر استاد در هر دو دپارتمان فعال باشه قاعدتا هیچ مشکلی نیست.
    ویرایش توسط Fereydoun : April 10th, 2011 در ساعت 01:40 AM

سلام
    دوستانی که برای دپارتمان برق اپلای کردن GRE رو هم ذکر کردن؟ چون سایتش هیچ اشاره ای نکرده و منم فقط گزارش کردم (توی رزومه) و نمره رسمی نفرستادم. اینو برای این می پرسم چون شنیدم که برای دانشگاههای تاپ کانادا اگه GRE نفرستی شانست خیلی میاد پایین حتی اگه خود دپارتمان توصیه کرده باشه(الزامی نباشه) باید حتما بفرستی. حالا اینجا که هیچ اشاره ای نکرده بود چه جوری میشه؟ حتی سایت اپلای آنلاینشون هم جایی برای گزارشش نداشت. مرسی

Junior Member

توی FAQ ECE گفته که نمره GRE نمی خوان. اگه یه کپی رو تو مدارکی که می فرستید بذارید بهتره

سلام
    یه سوال از دوستانی که از سیستم پذیرش آلبرتا اطلاع دارند
    من با دانشکده سیویل تماس گرفتم. خانومه گفت نتیجه رو graduate office بهت اعلام میکنه. بعد من گفتم می خوام بدونم تصمیم دانشکده چی بوده. گفت ما شما رو recommend کردیم. یعنی چی؟؟؟
    مگه دانشکده تصمیم نمی گیره کسی قبول یا رد بشه که این خانوم به من اینطوری گفت؟؟؟؟
    بعدش به Graduate Office زنگ زدم اولش که خواست منو بپیچونه. وقتی دید من اصرار می کنم که مگه تصمیم نهایی رو کی میگیره. با یه لهجه داغون که منم درست متوجه نشدم یه چیزی تو مایه های این گفت که ما GPA رو چک می کنیم. حالا سواله من اینه مگهGraduate office اول مینیمم ها رو چک نمی کنه بعد می فرسته دانشکده واسه review؟ حسابی گیج شدم!!!!

کلا تو این دانشگاههای کانادا معلوم نیست امسال چه خبره!!!!