صفحه 58 از 182 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

آیا برای ارسال مدرک ایلتس به این دانشگاه باید حتما از طریق خود سازمان ایلتس اقدام کنم یا فتوکپی تایید شده مدرک هم مورد قبوله؟

تا جایی که من اطلاع دارم؛ نه تنها برای این دانشگاه بلکه برای تمامی دانشگاه ها نتیجه امتحان زبان؛ چه IELTS و چه TOEFL باید به صورت مستقیم از خود موسسه برگزار کننده آزمون برای دانشگاه ارسال بشه.

سلام
    دوست عزیز منظور منشی این بوده که مدارک شما رو به استادهای مربوطه تحویل داده. برای من هم همینو نوشته بود. تقریبا بعد از 3 هفته هم بهتون میگن که پذیرش بهتون دادن یا نه... کلا این دانشگاه امسال اوضاعش خوب نیست. خودشون میگن دلیلش متقاضی های زیادی که داشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!

من از منشی پرسیدم که به چه صورت باید نمره آیلتس رو براشون بفرستم. گفت وقتی کارنامتونو گرفتین پرینتشو براشون میل کنم این دانشگاه میتونه از طریق شماره ای که تو مدرک آیلتستون هست نتیجه رو بگیره و کاملا هم آفیشیال هست. خود مراکزی هم که امتحان آیلتسو میگیرن(آیلتس تهران و ایران) هم گفتن اگه دانشگاه عضو سایتشون هست میتونه نمرهتونو با کد پیگیری روی مدرک پیگیری کنه....که دانشگاه آلبرتا عضو هست

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GHGH نمایش پست ها
    من از منشی پرسیدم که به چه صورت باید نمره آیلتس رو براشون بفرستم. گفت وقتی کارنامتونو گرفتین پرینتشو براشون میل کنم این دانشگاه میتونه از طریق شماره ای که تو مدرک آیلتستون هست نتیجه رو بگیره و کاملا هم آفیشیال هست. خود مراکزی هم که امتحان آیلتسو میگیرن(آیلتس تهران و ایران) هم گفتن اگه دانشگاه عضو سایتشون هست میتونه نمرهتونو با کد پیگیری روی مدرک پیگیری کنه....که دانشگاه آلبرتا عضو هست
    ممنون.آیا شما در مورد دانشگاه اتاوا هم در این زمینه اطلاع دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    آیا برای ارسال مدرک ایلتس به این دانشگاه باید حتما از طریق خود سازمان ایلتس اقدام کنم یا فتوکپی تایید شده مدرک هم مورد قبوله؟
    As far as I know since they can check you score online, you do not need to report the IELTS score officially

Member

دوستان .با توجه به اینکه ددلاین برای اینترنشنال رشته ی برق این دانشگاه میشه 30 آوریل، جواب پذیرش ها حدودا کی میاد؟آخه میگن پروسه ی پذیرش سه ماه شده . ما کی باید تکلیفمون رو بدونیم؟؟اگه کسی اطلاعاتی داره ممکنه در اختیار بذاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    دوستان .با توجه به اینکه ددلاین برای اینترنشنال رشته ی برق این دانشگاه میشه 30 آوریل، جواب پذیرش ها حدودا کی میاد؟آخه میگن پروسه ی پذیرش سه ماه شده . ما کی باید تکلیفمون رو بدونیم؟؟اگه کسی اطلاعاتی داره ممکنه در اختیار بذاره؟
    no news from alberta... we are still waiting
    nona jus says it takes 8-12 weeks

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    no news from alberta... we are still waiting
    nona jus says it takes 8-12 weeks
    مگه شما کی اپلای کردی چون اگه اینطور باشه که من بیچارم!؟ من سه ماه پیش اپلای کردم یعنی باید سه ماه دیگه هم صبرکنم ؟! اون موقع دیگه پذیرشش بدردم نمی خوره!
    من دپارتمان برق رشته کنترل اپلای کردم و اینطور که مشخصه شما و s_maryam هم همین دپارتمان اپلای کردین. میشه بگید شما با کدوم استاد در تماس بودید؟ مرسی

لطفا دوستان جواب بدین.
    من با دپارتمان سیویل تماس گرفتم. میگه پذیرش بهت دادیم ولی هیچ نامه فاندی تو پروندت نیست!!!؟؟؟مگه نمیگین این دانشگاه برا دکتری به کسی پذیرش بدون فاند نمیده؟!!پس این یارو منشی چی میگه؟؟؟به خدا اینا تا ما رو دیوونه نکنن ول نمی کنن