صفحه 59 از 182 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام تبریک می گم، با کدوم شماره یا ایمیلی تماس گرفتید که جوابتون رو دادند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط h_khodadadi نمایش پست ها
    مگه شما کی اپلای کردی چون اگه اینطور باشه که من بیچارم!؟ من سه ماه پیش اپلای کردم یعنی باید سه ماه دیگه هم صبرکنم ؟! اون موقع دیگه پذیرشش بدردم نمی خوره!
    من دپارتمان برق رشته کنترل اپلای کردم و اینطور که مشخصه شما و s_maryam هم همین دپارتمان اپلای کردین. میشه بگید شما با کدوم استاد در تماس بودید؟ مرسی
    ميبينم كه با هم رقيبيم منم واسه كنترل كردم. منظورشون از 2 ماه تا 3ماه يعني 2 ماه تا 3 ماه بعد از ددلاين اپلاي كردن. من كه تازه يه ماه اپلاي كردم... فكر كنم خيلي دير اپلاي كردم و شانس كمي دارم ضمن اينكه با هيچ استادي هم در تماس نبودم.... به حر حال براي شما آرزوي موفقيت دارم. به نظر من كم كم همين روزا ديگه بايد نتايج بياد. من شنيدم يكي از دوستام كه با استاد در ارتباط بوده استاد بهش گفته ك ه بهش پذيرش دادن. اتفاقا اون هم دپارتمان برق بود البته نه كنترل.

Member

مگه شما کی اپلای کردی چون اگه اینطور باشه که من بیچارم!؟ من سه ماه پیش اپلای کردم یعنی باید سه ماه دیگه هم صبرکنم ؟! اون موقع دیگه پذیرشش بدردم نمی خوره!
    من دپارتمان برق رشته کنترل اپلای کردم و اینطور که مشخصه شما و s_maryam هم همین دپارتمان اپلای کردین. میشه بگید شما با کدوم استاد در تماس بودید؟ مرسی
    منم واسه کنترل 1 ماهه که اپلای کردم ولی هیچ استادی بهم جواب نداده البته واسه مستر اقدام کردم. نمی دونم یعنی تازه بعد 30 آوریل میخوان تصمیم بگیرن! شما خودتون با استادی ارتباط داشتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    ميبينم كه با هم رقيبيم منم واسه كنترل كردم. منظورشون از 2 ماه تا 3ماه يعني 2 ماه تا 3 ماه بعد از ددلاين اپلاي كردن. من كه تازه يه ماه اپلاي كردم... فكر كنم خيلي دير اپلاي كردم و شانس كمي دارم ضمن اينكه با هيچ استادي هم در تماس نبودم.... به حر حال براي شما آرزوي موفقيت دارم. به نظر من كم كم همين روزا ديگه بايد نتايج بياد. من شنيدم يكي از دوستام كه با استاد در ارتباط بوده استاد بهش گفته ك ه بهش پذيرش دادن. اتفاقا اون هم دپارتمان برق بود البته نه كنترل.
    اگه اینطوری که شما میگین باشه که بدتره چون ددلاین اپلای 30 آپریله؟!؟ من فکر می کنم اپلای ها Rolling base باشه. خبر خوش اینه که اگه gradcafe رو نگاه کنید تا حالا هر چی اعلام کردن ریجکت بوده و احتمالا هنوز اکسپتها اعلام نشدن. ان شالله دو تا تون رو ادمونتون می بینم.
    من فالت کار کردم و زمینه کاریم به dr. Qing Zhao می خوره که البته جوابمو نداد و اینجا تنها جایی بود که بدون جواب استاد اپلای کردم؟! این استاده که خیلی مالی نیست و خیلی مقاله های خوبی ازش ندیدم ولی خوب خفن فالت کانادا dr. Jin Jiang از UWO بود که امسال فاند برای دانشجوی جدید نداشت و من مجبور شدم برای دانشجوهای قدیمش اپلای بفرستم. شما نظرتون در مورد کنترل این دانشگاه چیه؟ چی شنیدین ازش؟

اگه اینطوری که شما میگین باشه که بدتره چون ددلاین اپلای 30 آپریله؟!؟ من فکر می کنم اپلای ها Rolling base باشه. خبر خوش اینه که اگه gradcafe رو نگاه کنید تا حالا هر چی اعلام کردن ریجکت بوده و احتمالا هنوز اکسپتها اعلام نشدن. ان شالله دو تا تون رو ادمونتون می بینم.
    من فالت کار کردم و زمینه کاریم به dr. Qing Zhao می خوره که البته جوابمو نداد و اینجا تنها جایی بود که بدون جواب استاد اپلای کردم؟! این استاده که خیلی مالی نیست و خیلی مقاله های خوبی ازش ندیدم ولی خوب خفن فالت کانادا dr. Jin Jiang از UWO بود که امسال فاند برای دانشجوی جدید نداشت و من مجبور شدم برای دانشجوهای قدیمش اپلای بفرستم. شما نظرتون در مورد کنترل این دانشگاه چیه؟ چی شنیدین ازش؟
    والا تو كنترل كانادا دانشگاه تورنتو و واترلو فوق العاده است. اما اينجا هم بد نيست اما يه پله پايين تره. امسال جواباي استادا زياد صادقانه نبود. حد اقل در مورد من. متاسفانه بدترين استادا هم همين چيني ها بودن به نظر من. به حر حال تو اين اوضاع خراب پذيرش اگه همين آلبرتا هم ok بده بايد كلاهمونو بندازيم هوا. اميدوارم همه موفق باشيم.

من يه بار ديگه سايت دانشكده برق رو نگاه كردم.هرچند گفته ددلاين 30 آوريل ( براي مدارك) اما preapplication رو گفته 3 تا 4 ماه زودتر بايد انجام بدين. به نظر من منظورش از 3 ماه بعد از ددلاين همين 3 ماه بعد از preapplicatio بوده كه ميشه همين آخر آوريل. اگر منظورش 3 ماه بعد از ددلاين مدارك باشه كه ميشه 30 جولاي... اونوقت كه ديگه ويزا نميدن. پس احتمالا تا همين يكي 2 هفته ديگه بايد نتايج بياد. ضمن اينكه يكي از بچه هاي دانشگاهمون كه با استاد در ارتباط بوده از طريق استاد فهميده كه بهش پذيرش دادن.

علت این که دانشگاه های کانادا دیر تر اعلام نتیجه می کنن اینه که می خوان کسایی که بیشتر از آمریکا خوششون میاد جوابشون رو گرفته باشن والکی نگن میایم بعد برن یه جای دیگه. دانشگاه های رنک بالاتر آرمیکا هم همینطورن، بنابراین
    از بعد 15 اوریل شروع می کننجواب ها رو می دن

علت این که دانشگاه های کانادا دیر تر اعلام نتیجه می کنن اینه که می خوان کسایی که بیشتر از آمریکا خوششون میاد جوابشون رو گرفته باشن والکی نگن میایم بعد برن یه جای دیگه. دانشگاه های رنک بالاتر آرمیکا هم همینطورن، بنابراین

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    امیدوارم همین طور باشه که میگین! به امید پذیرش های فول فاند برای همه ی دوستان...

Member Fereydoun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    به شخصه خیلی دوست داشتم که حق با شما بود ولی متاسفانه باید بگم به هیچ وجه این طور نیست! طبق صحبتهایی که با یکی از کوردینیتور ها داشتم، اکثر پوزیشن ها پر شده، با دانشجویان اکسپت شده تماس گرفته شده و فقط تعداد بسیار کمی موقعیت خالی باقی مونده که اونها هم با تعداد اندکی از دانشجویان پر میشه که جزو Waiting List هستند و مربوط میشه به تک و توک استادهایی که هنوزتصمیمشون رو اعلام نکردن. بنابراین در مورد البرتا باید بگم خدمتتون که اگر با استادی در ارتباط نبودین و تا حالا هم خبری نگرفتید و رزومه خیلی درخشان و واقعا در حد تاپی ندارید، متاسفانه زیر یک درصد احتمال قبولی هست. باز هم متاسفم که جو منفی میدم