صفحه 65 از 182 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa kh نمایش پست ها
    بله می گرفت. من میشناختم کسایی که بدون سوپروایزر پذیرش گرفته بودن. در ضمن مثل خیلی از دانشگاههای دیگه تمام مدت تاکید نکرده بود که حتما سوپروایزر داشته باشید
    It depends on the department. For example in CS at MSc level you can get admission without a supervisor but not for PhD. At Chemical Eng. Dep. you can get admission without a supervisor but not in Mechanical.

نقل قول نوشته اصلی توسط rotest100 نمایش پست ها
    It depends on the department. For example in CS at MSc level you can get admission without a supervisor but not for PhD. At Chemical Eng. Dep. you can get admission without a supervisor but not in Mechanical.
    دقیقا.
    از فال 2011 دپارتمان مواد به هیچ دانشجویی بدون سوپروایزر ادمیشن نمیده. من برای مستر مهندسی مواد اپلای کرده بودم و پریروز این ایمیل اومد برام:
    You will be pleased to know that your application is placed in the “Acceptable Applications” drawer – this means you are a good candidate for our graduate program. An e-mail has been sent to all professors, in which a list including your name is attached so professors may begin to take in new students. Starting this year for the Fall 2011 term, our department is not admitting any students without a supervisor. This means applicants without a supervisor are most likely not going to be offered admission for the Fall 2011 term

گفتم اینو اینجا بگم شاید به درد آیندگان بخوره

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa kh نمایش پست ها
    دقیقا.
    از فال 2011 دپارتمان مواد به هیچ دانشجویی بدون سوپروایزر ادمیشن نمیده. من برای مستر مهندسی مواد اپلای کرده بودم و پریروز این ایمیل اومد برام:
    You will be pleased to know that your application is placed in the “Acceptable Applications” drawer – this means you are a good candidate for our graduate program. An e-mail has been sent to all professors, in which a list including your name is attached so professors may begin to take in new students. Starting this year for the Fall 2011 term, our department is not admitting any students without a supervisor. This means applicants without a supervisor are most likely not going to be offered admission for the Fall 2011 term

گفتم اینو اینجا بگم شاید به درد آیندگان بخوره
    در مورد شیمی هم به من این را می گفتن، ولی من بدون جواب از هیچ استادی قبول شدم و بعد از پذیرشم و حتی بعد از اینکه میزان فاند و .... مشخص شد یک سوپروایزر پیدا کردم!
    چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شاید یه کم شانس هم باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

استادای آلبرتا که جواب نمی دن من کلی ایمیل زدم بهشون جواب نمیدادن... ولی وقتی اپلیکیشن اولیه رو پر کردم گفتن حتمن اپلای کن... حالا چطوری دنبال سوپروایزر باشیم..
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    در مورد شیمی هم به من این را می گفتن، ولی من بدون جواب از هیچ استادی قبول شدم و بعد از پذیرشم و حتی بعد از اینکه میزان فاند و .... مشخص شد یک سوپروایزر پیدا کردم!
    چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شاید یه کم شانس هم باشه
    تبریک میگم پس اکسپت شدین.
    آخه من برای مستر اپلای کردم، همینم یکم کارو سخت می کنه.من قبل اپلای از چندتا از دانشجوهای اونجا پرسیدمٍ گفتن سوپروایزر برای مستر الزامی نیست و اونا هم بدون سوپروایزر آفر گرفتن. ولی خب طبق این ایمیل از امسال اینجوری نیست دیگه.

دارم با ایمیل دانشگاه آلبرتا میل می زنم به استادا، امیدوارم کسیو پیدا کنم...

Junior Member kamangir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. UT

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEED110 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم
    میشه بگید گرایشتون چیه؟
    سلام، ممنون لطف دارید.
    Ms.c. Structure اپلای کردم.
    شما چه‌طور؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    آقا منم برا دانشکده civil & environmental engineering برا phd اپلای کردم.. دیروز از نونا پرسیدم میگه هر وقت خبری بشه بهم میگن... فعلا که خبری نیس..
    شما با خانم Arlene Figley تماس بگیر.

بچه ها یه خبر جدید اینکه آلبرتا از فال 2011 دیگه دانشجو بدون سوپروایزر نمی گیره. اگه بدون تماس با استاد اپلای کردین و جواب نگرفتین، احتمالا واسه اینه که acceptable بودین ولی استاد نداشتین. توصیه می کنم در همچین شرایطی شروع کنین دوباره بگردین شاید استادی پیدا شد
    یعنی حتی Master of Eng. هم نمی‌گیره؟!

استادای آلبرتا که جواب نمی دن من کلی ایمیل زدم بهشون جواب نمیدادن... ولی وقتی اپلیکیشن اولیه رو پر کردم گفتن حتمن اپلای کن... حالا چطوری دنبال سوپروایزر باشیم..
    من به استادی که سوپروایزرم هست ایمیل می‌زنم و جواب نمی‌ده.
    شما خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...!

Junior Member

alberta هم منو ریجکت کرد. این همه انتظار آخرش هم ریجکت. امسال سال دومی که اپلای کردم، دو تا پذیرش بدون فاند هم از پارسال دارم که differ کردم. امسال هم فقط برای کانادا اپلای کردم که تا الان هر چی اومده فقط ریجکت بوده. دو تا از دانشگاه ها هم هنوز بهم جواب ندادن. امیدوارم هر چی به صلاح برام پیش بیاد.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narges82 نمایش پست ها
    alberta هم منو ریجکت کرد. این همه انتظار آخرش هم ریجکت. امسال سال دومی که اپلای کردم، دو تا پذیرش بدون فاند هم از پارسال دارم که differ کردم. امسال هم فقط برای کانادا اپلای کردم که تا الان هر چی اومده فقط ریجکت بوده. دو تا از دانشگاه ها هم هنوز بهم جواب ندادن. امیدوارم هر چی به صلاح برام پیش بیاد.
    متاسفم.امیدوارم خبرای خوبی از 2تای دیگه بشنوین
    شما رشتتون چی بود و برای چه مقطعی اقدام کردین؟ چه طور مطلع شدین و آیا با استادی در ارتباط بودین؟

Junior Member

من برای دکترای علوم کامپیوتر اقدام کرده بودم. با استادی از دانشگاه هایی که ریجکت شدم در ارتباط نبودم فقط اسم چند تا استاد رو تو application form پیشنهاد داده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    دوستان خبر جدید از نونا اینه که جوابا June اعلام میشه! این قصه سر دراز دارد...
    من به نونا زنگ زدم گفت هنوز در حال بررسي بقيه متقاضي هامون هستيم. تو همين May بهتون جواب نهايي رو مي گيم.