صفحه 67 از 182 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    واقعا متاسفم.ان شاله باقی جواب هاتون خوب باشه..
    چطور بهتون اعلام کردن؟ کی اپلای رده بودین؟
    ايميل زدن. من اواخر Feb اپلاي كرده بودم... ديگه باقي در كار نيست.. مكگيل، آلبرتا، بريتيش كلمبيا، واترلو( رياضي كاربردي)، همه رجكت شدم. مونده يه واترلو(برق) كه اونم احتمالا رجكتم.. البته رايرسون هم مونده كه 100 درصد پذيرش مي ده ام خيلي جاي به درد نخوريه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این ریجکت ها اهمیت ارتباط با استاد رو نشون میده.
    من اعتقادی به این حرف ندارم! استادای اون طرف اصلا صداقت تو کارشون نیست! من با یکی از استادا به مدت 7 8 ماه در ارتباط بودم! چند بار هم تلفنی با هم صحبت کردیم ولی خیلی راحت ریجکتم کرد. البته من زیاد از این موردا داشتم. 6 جا اپلای کردم و در تمام این 6 جا استاد داشتم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabzeinab نمایش پست ها
    من اعتقادی به این حرف ندارم! استادای اون طرف اصلا صداقت تو کارشون نیست! من با یکی از استادا به مدت 7 8 ماه در ارتباط بودم! چند بار هم تلفنی با هم صحبت کردیم ولی خیلی راحت ریجکتم کرد. البته من زیاد از این موردا داشتم. 6 جا اپلای کردم و در تمام این 6 جا استاد داشتم!
    ارتباط داشتید قولی هم به شما داد یا اینکه فقط بر اساس رد و بدل کردن ایمیل فکر کردید حتما پذیرش میده؟ پذیرش یک امر رقابتی است. اگر استادی به شما قول قطعی پذیرش بده معمولا پاش وامیسته ولی اینکه بگه شرایطت خوبه اپلای کن تا ببینیم چی میشه که قول پذیرش نیست!

ارتباط داشتید قولی هم به شما داد یا اینکه فقط بر اساس رد و بدل کردن ایمیل فکر کردید حتما پذیرش میده؟ پذیرش یک امر رقابتی است. اگر استادی به شما قول قطعی پذیرش بده معمولا پاش وامیسته ولی اینکه بگه شرایطت خوبه اپلای کن تا ببینیم چی میشه که قول پذیرش نیست!
    !!!!!! اگه با یه استاد ارتباط داشته باشین و نزدیک ددلاین بگه فاند ندارم و شما اپلای نکنید و بعد 3 ماه از ددلاین بهتون ایمیل بزنه که من فاند جدید گرفتم، چرا اپلای نکردی، سریع اپلای کن! و شما هم با خودتوتن بگید خوب خودش اومده سراغم!! بعد اپلای کنید و 3 ماه به طور مستمر باهاش کار کنید به طوری که میانگین هر 10 روز یه بار باهاش تماس می گیرید و اون از کارتون خیلی تعریف تمجید کنه!!!!!!!! و یهوووو! بهتون ایمیل بزنه بگه ببین من فاند ندارم هاااااااااااااا!!!!!و تمام کارهای تحقیقاتی رو که انجام دادیم ببر یه یونی دیگه اپلای کن!!
    اون وقت شما اسم استاد رو جز نامرد چی می ذارین؟!!! مجبور که نبود به من بگه زود باش اپلای کن! پول کم اورده بود یونیشون می گفت من براشون واریز می کردم!!!

این قضیه برا من اتفاق افتاده و من هنوز تو کفشم! استاد اینقدر بی کار و ناروزن!!!
    یه استاد هم تو البرتا این بازی رو سرم در اورد! که این اخری سومیش بود!!! واقعا صداقت ندارن!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabzeinab نمایش پست ها
    !!!!!! اگه با یه استاد ارتباط داشته باشین و نزدیک ددلاین بگه فاند ندارم و شما اپلای نکنید و بعد 3 ماه از ددلاین بهتون ایمیل بزنه که من فاند جدید گرفتم، چرا اپلای نکردی، سریع اپلای کن! و شما هم با خودتوتن بگید خوب خودش اومده سراغم!! بعد اپلای کنید و 3 ماه به طور مستمر باهاش کار کنید به طوری که میانگین هر 10 روز یه بار باهاش تماس می گیرید و اون از کارتون خیلی تعریف تمجید کنه!!!!!!!! و یهوووو! بهتون ایمیل بزنه بگه ببین من فاند ندارم هاااااااااااااا!!!!!و تمام کارهای تحقیقاتی رو که انجام دادیم ببر یه یونی دیگه اپلای کن!!
    اون وقت شما اسم استاد رو جز نامرد چی می ذارین؟!!! مجبور که نبود به من بگه زود باش اپلای کن! پول کم اورده بود یونیشون می گفت من براشون واریز می کردم!!!

این قضیه برا من اتفاق افتاده و من هنوز تو کفشم! استاد اینقدر بی کار و ناروزن!!!
    یه استاد هم تو البرتا این بازی رو سرم در اورد! که این اخری سومیش بود!!! واقعا صداقت ندارن!!!
    درست میفرمائید اینجور دیگه واقعا ندیده بودم. کدوم ملیتی بود؟

درست میفرمائید اینجور دیگه واقعا ندیده بودم. کدوم ملیتی بود؟
    طبق معمول همه جهان سومی! ویتنامی یا کره ای!
    باورنکردنی تر از اینها اینه که من همین الان هم بهش ایمیل زدم! البته بیشتر به توصیه دوستان و جهت اتمام حجت! طرف تو اخرین ایمیلش با دست پیش کشیده بود با پا پس زده بود!

Junior Member

سلام...آیا از دوستا کسی هست بدونهکه نمره مورد قبول IELTS آلبرتا برای ارشد در رشته تاریخ هنرچند هست؟؟من شنیدم 8 میخواد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirian نمایش پست ها
    سلام...آیا از دوستا کسی هست بدونهکه نمره مورد قبول IELTS آلبرتا برای ارشد در رشته تاریخ هنرچند هست؟؟من شنیدم 8 میخواد؟؟؟
    خب شما باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید و در قسمت Graduate Admission دنبال رشتتون بگردید و ببنید چه requirement هایی لازم داره

Junior Member

من اینو پیدا کردم.....هشت یه کم عجیب نیست؟
    The Department of Art and Design recognizes the following English language examinations: the Test of English as a Foreign Language (TOEFL), the Pearson Test of English (PTE) and the International English Language Testing System (IELTS). The minimum score accepted by the Department of Art and Design for each test:

• TOEFL - 95 internet-based
    • PTE - 65
    • IELTS - a total of 8 with a minimum of 6 on each band

نقل قول نوشته اصلی توسط amirian نمایش پست ها
    من اینو پیدا کردم.....هشت یه کم عجیب نیست؟

• TOEFL - 95 internet-based
    • PTE - 65
    • IELTS - a total of 8 with a minimum of 6 on each band
    نه عزیزم، معمولا رشته های انسانی نمره زبان بالاتری می خوان و مطمئن باش هر چقدر نمره زبانت بالاتر باشه شانس پذیرشت بیشتر میشه.
    فقط چیزی که عجیبه اینه که برای 8 آی التس 95 تافل رو برابر دونسته. که من بیشتر اطلاعات ندارم