صفحه 7 از 182 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

0hamed0
    Guest

پیش فرض پاسخ : آیا باید منتظر جواب دانشگاه alberta ماند؟

به من از FGSR ایمیل زدن گفتن admit شدی و نامتو فرستادیم. ولی اسکننشو نفرستادن که بتون بگم چی به چیی!!! یعنی از نظر فاند و اینا. یک نکته اینکه پروسه بعد از دانشکده مکانیک (یعنی از توصیه شدن از مکانیک تا این نامه) 27 روز طول کشید و طی این مدت اصلا به ایمیلام جواب نمی دادن. در ضمن تو اون سایت ردیابی خرسه! همچنان به خاطر اصل مدرک کارشناسی incomplete موندم (از اولشم همون بود). اصلا اون سایته پروسه ی بعد از دانشکده رو ردیابی نمی کنه!

حامد جون مبارکه.شما مستر فرستادی یا دکتری؟این cathy انگاری ازدواج کرده رفته ماه عسل یه هفت اس میلاشو نمی خونه .با ایمیل خود البرتا می زدیم می شد رهگیری کرد که می خونه یا نمی خونه.

اقای 0hamed0 کی بهتون mailزدن؟به mailخودتون یا اونی که البرتا باز کرده براتون؟27 روز طول کشیدن رو از کجا فهمیدید؟
    من فیزیکم.فیزیکیه جواب گرفته نیست اینجا؟ :'( >من چند روز پیش acceptمقالمو فرستادم براشون.گفتم الان میگن بررسی تموم شده.برا کی فرستادی اینا رو.اما منشیه با مهربانیه کامل گفت گذاشتم تو فایلت >چقدر اینا دل گنده اند :-\

0hamed0
    Guest

راستش هنوز هیچکس در مورد فاند هیچی بم نگفته من واسه مستر اپلای کرده بودم. اول یه ایمیل از استاد و همچنین همون منشی قاطی دانشکده (Cathy) دریافت کردم که گفت تو رو واسه پذیرش توصیه کردیم به اون FGSR. از اون ایمیل تا چند روز پیش (فکر کنم 19مارس) که جواب اومد شد 27 روز! ایمیل اول (توصیه دانشکده) به ایمیل شخصی خودم اومد ولی دومی (از طرف FGSR) به ایمیل دانشگاهی که واسمون دادن. راستی این FGSR واقعا جای شاهکاریه (من که هر چی میل زدم بشون فوروارد می کنن به Cathy، اونم که هیچی...)

Junior Member

پیش فرض همه سوالات شما درباره دانشگاه Alberta

سلام
    كسي تو رشته عمران از آلبرتا پذيرش گرفته؟فاصله زماني بين كامل شدن مدارك و جواب دانشگاه چقدر طول مي كشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كسي از آلبرتا پذيرش گرفته؟

سلام تو آلبرتا استادا دانشجوها رو پيدا مي‌كنن و به‌نظر مي‌آد كه چندان سيستم متمركزي وجود نداره. خوب حالا اين به شانس آدمه كه زود يا دير توسط يك استاد انتخاب بشه و كاراش انجام بشه.

سلام من آخر ماه پيش (اسفند) براي Alberta مداركم رو فرستام ولي هنوز جواب نيومده
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

سلام
    پروسه پذيرش تو آلبرتا بخصوص دانشكده عمرانش خيلي طولاني و خسته كننده است. چون سيستم آن لاين درست و حسابي نداره. بعد از فرستادن مدارك 4 تا 6 هفته طول مي كشه كه بررسي تو دانشكده تموم شه و يه استاد بهت پذيرش بده. در مورد من اين مرحله 5 هفته طول كشيد. تازه اين اولشه. بعد از اون دانشكده شما رو recommend مي كنه براي پذيرش formal. اين كار رو FGSR انجام مي ده و 6 تا 8 هفته هم اين قضيه طول مي كشه. روي هم رفته روي 3 ماه حساب كن. ولي اين مدت طولاني باعث نشه كه با هاشون در تماس نباشي چون اگه مشكلي پيش بياد فوراً بهت اطلاع نميدن و پروندت همونجا ميمونه گاهي اوقات هم اصلاً فراموش ميشه. مال من همين طوري شد.
    موفق باشي.

- من واسه Civil و فرمهاي اوليه رو پر كردم بعد از 4 روز بهم گفتن كه مدارك اصلي رو بفرستم formal Application ولي الان تغريبا يه 20 روزي هست كه مداركم رسيده و خبري ازشون نيست.

- دپارتمان civil سايت Bear Track رو ساپورت نمي كنه.

يكه گفته بود كه preapplication رو در صورتي مي پذيرن كه استادي ابراز تمايل كرده باشه مي خواستم لينكشو اگر داره بذاره

مرسي
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Junior Member

خيلي ممنون از راهنمايي تون
    شما الان fund تون مشخص شده ؟براي fall اقدام كردين؟