صفحه 71 از 182 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    متاسفانه همین الان سر همین تو پری اپلیکیشن ریجکت شدم! هرچند جواب هم داشتم. به نظرتون راه داره که درستش کنم یا البرتا به تاریخ پیوست برام؟
    آقا محمود راه داره. صحبت کن. مطمئن باش می تونی. بگون که من با استاد هماهنگم. فعلا مشروط بپذیرید من حداقل نمره رو کسب خواهم کرد. مطمئن باش قبول می کنند. از استاد هم کمک بخواه. استاد ها می تونن پا درمیونی کنن (البته اگر خیلی خاطر خواه باشن ) نا امید نشو اصلا. من واسه ی دانشگاه تورونتو آیلتس 6.5 داشتم اونا 7 می خواستن. راه اومدن (اما من اپلای نکردم D: ). شما کدوم زمینه ریسرچ می خوای بری؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    آقا محمود راه داره. صحبت کن. مطمئن باش می تونی. بگون که من با استاد هماهنگم. فعلا مشروط بپذیرید من حداقل نمره رو کسب خواهم کرد. مطمئن باش قبول می کنند. از استاد هم کمک بخواه. استاد ها می تونن پا درمیونی کنن (البته اگر خیلی خاطر خواه باشن ) نا امید نشو اصلا. من واسه ی دانشگاه تورونتو آیلتس 6.5 داشتم اونا 7 می خواستن. راه اومدن (اما من اپلای نکردم D: ). شما کدوم زمینه ریسرچ می خوای بری؟
    مرسی میلاد جان
    استاده هنوز باهام در ارتباطه ولی فعلا صحبتی از پا درمیونی نکرده! راستش خودمم کم کم سرد شدم! چقد کلاس میزارن این کاناداییا! من رشتم مهندسی نفت هست ولی این رشته تو دپارتمان عمران و محیط زیست ارائه میشه. این دپارتمان یه Coordinator به اسم خانم "نونا" داره که ید بیضائی تو ریجکت سریع اپلیکنت ها داره.

سلام دوستان
    میشه یه نظری بدین که پذیرش توی این دانشگاه برای دکترای عمران چقدر به پیدا کردن استاد بستگی داره؟ بدون فاند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط negarali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه یه نظری بدین که پذیرش توی این دانشگاه برای دکترای عمران چقدر به پیدا کردن استاد بستگی داره؟ بدون فاند.
    خیلی تاثیر داره.
    چون تو پری اپلیکیشن باید "contact person" رو وارد کنی. این قضیه استاد پیدا کردن نه فقط برای البرتا، برای اکثر دانشگاههای کانادا صادقه.

Junior Member

سلام
    حتما از فرم cv و ریکامی که خود دانشگاه تو سایت داده استفاده کرد ؟ چون من نوشتم و آماده کردم به غیر از فرم خود دانشگاه
    برای sop گفته 1 صفحه، کمه که ؟ بیشتر بشه اشکال داره ؟
    ممنون

Junior Member

درود

من می خواستم برای این دانشگاه پائیز 2012 اپلای کنم
    لیسانس دانشگاه تهران 14.63
    دانشجوی سال دوم فوق در سوئد که فعلا همه ی واحدها رو نگذروندم و تزم هم تازه شروع کردم ولی خوب فکر کنم تا قبل از سپتامبر تموم کنم و فارغ شم و فکر کنم مقاله ازش در بیاد...معلدمم به احتمال زیاد 3 یا بالای 3 باشه چون تز خوب واحدهاش بیشتره...
    یه کنفرانس داخلی...
    ایلتس 6 دارم ولی امتحان میدم دوباره...gre هم دارم ولی نمرش خوب نیست....البته نمی دونم این دانشگاه هم زبان رو waive می کنه یا نه؟!
    رزومه ام بد نیست...

به تنها استاد مرتبط ای میل زدم ازم ریز نمرات و اینها رو خواست و بعد از چند ای میل بازی مجدد و یادآوری آخرین ای میلی که داده اینه:

Your information is being reviewed. We can discuss in a couple of months.

قبل از این ای میل گفته بود:
    Thank you for the information. I will not know for sure about openings for a month or two.

حالا به نظر شما جای پیشرفتی داره؟!
    آیا شانسی برای پذیرش هست...من ددلاین این دانشگاه رو پیدا نکردم....

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سلام ...دوستان این دانشگاه یه استادی هست که پری اپلیکشن منو بررسی کرده و بهم گفته که اپلای کنم...اما تافل 92 میخواد که من 86 هستم....آیا این چند نمره رو واسه من ویو میکنن؟ تا بحال همچین موردی بوده یا دیدید؟
    I love you USA

Junior Member

پیش فرض شیوه ی اپلای عمران-محیط زیست دانشگاه آلبرتا

سلام دوستان

به لطف و کمک شما یه سه تا اپلیکیشن پر کردم.(کلی ذوق کردم).منتها مال دانشگاه آلبرتا یه جوری بود هرچی فکر کردم نفهمیدم.خواستم میل بزنم بپرسم دیدم یه جوریه به انگلیسی نمی تونم بنویسم.پس باز هم مزاحم شما شدم :

- خب اول عضو شدم

- بعد که خواستم انتخاب رشته کنم وقتی civil eng رو برای فوق لیسانس (MEng) انتخاب کردم ، گفت باید یه کد "پیش اپلیکیشن" داشته باشی!

اومدم توی خود وبسایت دیدم نوشته :

Applicants should always contact the department offering their program of interest before applying. Click here to contact us.

اینم لینکش

توی قسمت "contact us" هم فقط یه ایمیل و شماره تلفن نوشته.این یعنی چی؟

یعنی مثلا بهشون میل بزنم بگم من می خوام civil بخونم برنامه و کد رو رد کن بیاد؟؟؟؟؟

بعد هم توی خود اپلیکیشن اصلی نوشته ددلاین گذشته برای شما !!!! در صورتی که نگذشته.توی همون لینک بالا نوشته نگذشته.اصلا مگه می شه گذشته باشه.وقتی رشته رو انتخاب می کنم اول کد "پیش اپلیکیشن" رو می خواد.زیرش هم می نویسه یا خیلی دیر اقدام کردی یا خیلی زود!

به هر حال که حسابی گیج شدم.روی آلبرتا خیلی تاکید دارم و می خوام حتما اقدام کنم چون خیلی ها با وضعیت مشابه من رفتن.اگر کمکم کنید خیلی ممنون می شم

مرسی
    ارادتمند

Junior Member

سلام و درود به دوستان عزیز
    چند نکته اساسی هست که خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.
    1-من برای اولین بار هست که قصد دارم برای اخذ پذیرش اقدام کنم، استاد راهنمای من در مقطع فوق لیسانس مدتی استاد مدعو دانشگاه آلبرتا بود و من رو به یکی از دوستانش معرفی کرد. رزومه ام رو برای استاد در رشته علوم سیاسی فرستادم که اون هم پاسخ داد که از رزومه و انتشارات من خوشش اومده و دوست داره با من کار کنه ولی:

Thanks for your interest in our graduate program. It seems you have an impressive record of publication. You are welcome to work with me if you are accepted to our program.

Please note that we have a very competitive PhD program and the graduate committee makes the final decision on the applications. For more information on the application deadline/process, please consult the department website and/or contact my colleague and graduate chair, Professor Lori Thorlakson
    حالا من سوالم اینه که من به این پروفسور لری چی بنویسم که احتمال جلب نظرش رو داشته باشم.
    2-هنوز مدرک زبان ندارم و در حال تکمیل مراحل آمادگی برای آیلتس هستم. آیا الان با پروفسور لری مکاتبه کنم؟
    3-آیا گذاشتن وقت برای گرفتن فاند از این دانشگاه رو توصیه می کنید؟

سلام دوستان خسته نباشید با توجه به این چیزی که تو سایت دانشگاه آلبرتا نوشته کسی که کارشناسی را 9ترمه تموم کنه میتونه برا ارشد اپلای کنه
    Admission Requirements

Applicants are normally required to have completed a four-year baccalaureate degree, or its academic equivalent, from an academic institution recognized by the University of Alberta
    ممنون