صفحه 72 از 182 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_shafi نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید با توجه به این چیزی که تو سایت دانشگاه آلبرتا نوشته کسی که کارشناسی را 9ترمه تموم کنه میتونه برا ارشد اپلای کنه
    Admission Requirements

Applicants are normally required to have completed a four-year baccalaureate degree, or its academic equivalent, from an academic institution recognized by the University of Alberta
    ممنون
    بر اساس این نوشته نه. چون اینجا منظور استاندارد دوره هست چرا که بعضی از کشور ها(مخصوصا در اروپا) لیسانس سه ساله دارند.

ولی شاید بد نباشه با دانشکده و مسئولین مربوطه تماس بگیرید و بپرسید که از نظر اونا 9 ترمه تموم کردن مشکلی داره یا نه؟ اگه دلیل موجه برای 9 ترمه شدن دارید هم حتما باهاشون در میان بگذارید.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

سلام به همه دوستان
    من واسه شیمی آلبرتا pre-application فرستاده بودم بعد از حدود 2 ماه جواب اومد و گفتن خوشبختانه برای این مرحله قبول شدید حالا مدارک اصلی رو بفرستید، به نظرتون این یعنی چه قدر شانس دارم؟ یعنی در نهایت قبول می شم؟ یکی از استادا رو قبلا ایمیل زده بودم گفته بود باید دانشگاه قبول کنه، در کل ارتباط خاصی با استادا ندارم اما تافلم خوبه 103 و 5 تا هم مقاله چاپ شده دارم . ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

کسی میدونه دانشکده برق این دانشگاه کی جواب می ده؟
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    کسی میدونه دانشکده برق این دانشگاه کی جواب می ده؟
    اگه اسم سوپروایزر رو نوشته باشین پروندتون رو میفرستن دست اون استاده و دیگه بستگی به استاد داره که کی اعلام کنه میخوادتون...برای اطمینان از اینکه پروندتون به استادتون رسیده از نونا بپرسین جواب میده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    اگه اسم سوپروایزر رو نوشته باشین پروندتون رو میفرستن دست اون استاده و دیگه بستگی به استاد داره که کی اعلام کنه میخوادتون...برای اطمینان از اینکه پروندتون به استادتون رسیده از نونا بپرسین جواب میده.
    سوپروایزم خودش بهم ایمیل زد که پروندمو گرفته اما نگفت کی جواب می ده! پس قانون نداره، هروقت استاد دلش بخواده. این دانشگاه حتی sop هم نخواست از من!

Junior Member

سلام من دانشجوی رشته مهندسی شیمی (پتروشیمی) هستم از دانشگاه آزاد . الآن ترم آخرم و معدلم 17 هست. یک اختراع ثبت شده دارم و 3 4 تا گواهینامه ی رسمی و از شرکت های خارجی جهت شرکت در چند سمینار.
    3 4 تا توصیه نامه از استادهایی از دانشگاه خودم و دانشگاه های دولتی دیگه،یک توصیه نامه از شرکتی که 6 ماه توش کار کردم، یک توصیه نامه از یک موسسه حمایت از کودکان که زیر نظر سازمان ملل هست و همچنین یک توصیه نامه از یکی از مدیران ارشد یک شرکت چند ملیتی در استرالیا. با فرض داشتن مدرک آیلتس ( که دارم حسابی می خونم) با نمره 7 .
    می خواستم بدونم که آیا شانس گرفتن فاند از دانشگاه آلبرتا در مقطع مستر و مهندسی شیمی رو دارم؟

اگر شانس گرفتن فاند ندارم منو راهنمایی کنید که لازمه چکار کنم که تا 6 ماه آینده که فارغ آلتحصیل میشم با نهایتا یک سال دیگه بتونم اون کارها رو انجام بدم کارهایی انجام یا مدارکی رو جمع کنم که شایسته ی دریافت فاند یا بورسیه بشوم.
    اگر کسی با شرایط مشابه قاند گرفته لطفا راهنمایی کنه . ممنون می شم.

با تشکر از شما

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط salart نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی رشته مهندسی شیمی (پتروشیمی) هستم از دانشگاه آزاد . الآن ترم آخرم و معدلم 17 هست. یک اختراع ثبت شده دارم و 3 4 تا گواهینامه ی رسمی و از شرکت های خارجی جهت شرکت در چند سمینار.
    3 4 تا توصیه نامه از استادهایی از دانشگاه خودم و دانشگاه های دولتی دیگه،یک توصیه نامه از شرکتی که 6 ماه توش کار کردم، یک توصیه نامه از یک موسسه حمایت از کودکان که زیر نظر سازمان ملل هست و همچنین یک توصیه نامه از یکی از مدیران ارشد یک شرکت چند ملیتی در استرالیا. با فرض داشتن مدرک آیلتس ( که دارم حسابی می خونم) با نمره 7 .
    می خواستم بدونم که آیا شانس گرفتن فاند از دانشگاه آلبرتا در مقطع مستر و مهندسی شیمی رو دارم؟

اگر شانس گرفتن فاند ندارم منو راهنمایی کنید که لازمه چکار کنم که تا 6 ماه آینده که فارغ آلتحصیل میشم با نهایتا یک سال دیگه بتونم اون کارها رو انجام بدم کارهایی انجام یا مدارکی رو جمع کنم که شایسته ی دریافت فاند یا بورسیه بشوم.
    اگر کسی با شرایط مشابه قاند گرفته لطفا راهنمایی کنه . ممنون می شم.

با تشکر از شما
    تا اونجایی که من می دونم این دانشگاه به دانشجویان مستر فاند TA نمی ده، برای همین برای فاند تقریبا باید به RA فکر کنید. برای اینکار هم ایمیل بزنید به استادی که می خواهید باهاش کار کنید، و سعی کنید متقاعش کنید که برای گرفتن فاند qualify هستید.
    موفق باشید

Junior Member

از راهنماییتون ممنونم،
    آیا فکر می کنید که با توجه به شرایطی که رزومه ی من داره، تلاشم برای گرفتن فاند RA یعنی متقاعد کردن استاد برای گرفتن فاند نتیجه بخش خواهد بود؟ بهش امیدوار باشم یعنی ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط salart نمایش پست ها
    از راهنماییتون ممنونم،
    آیا فکر می کنید که با توجه به شرایطی که رزومه ی من داره، تلاشم برای گرفتن فاند RA یعنی متقاعد کردن استاد برای گرفتن فاند نتیجه بخش خواهد بود؟ بهش امیدوار باشم یعنی ؟
    اگه استادی ه در زمینه کاری شما کار می کنه باشه و دانشجو بخواد حتما شانس دارید، برید در دپارتمان بگردید و به استادی که دوست دارید باهاش کار کنید ایمیل بزنید. ان شاالله نتایج خوبی می گیرید.

Junior Member

من یک سوال دارم ممنون میشم کسی‌ بهم جواب بده. من برای ۲۰۱۲ از دانشگاه آلبرتا پذیرش گرفتم واسه دکترا. می‌خوام بدونم استاد‌ها ماکزیمم چقدر فاند میدان؟ آیا می‌شه سر فاند با استاد به اصطلاح چونه زد یا نه؟ از چه مقدار می‌شه گفت یه فاند خیلی‌ خوب؟؟