صفحه 74 از 182 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mrm_reza نمایش پست ها
    You should clear your browser cache!
    لینک هیچ مشکلی نداره.من با دو سیستم مختلف و با 4 مرورگر متفاوت امتحان کردم.
    بد نبود که شما هم لینک رو امتحان می کردید.

Junior Member

سلام. من حدود دو ماه پیش (January 10th, 2012) برای دانشگاه آلبرتا Apply دادم و ثبت نام کردم. حدود یک ماه پیش هم ( Feb 5th, 2012 ) مدارکم را برای دانشگاه فرستادم. از بچه ها شنیدم که به یک سری دانشگاه جواب داده . می خواستم بدونم که دانشگاه چطوری جواب میده؟ آیا به ایمیلت جواب می فرستن؟ اینکه تا حالا به من جواب ندادن یعنی من امیدی نداشته باشم؟ تا کی با ید منتظر جوابشون باشم؟

یه سوال دیگه اینکه به نظر شما این کار خوبه که به مسئول پذیرش ایمیل بزنم و ازش درباره وضعیت پذیرشم سوال کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen062 نمایش پست ها
    سلام. من حدود دو ماه پیش (January 10th, 2012) برای دانشگاه آلبرتا Apply دادم و ثبت نام کردم. حدود یک ماه پیش هم ( Feb 5th, 2012 ) مدارکم را برای دانشگاه فرستادم. از بچه ها شنیدم که به یک سری دانشگاه جواب داده . می خواستم بدونم که دانشگاه چطوری جواب میده؟ آیا به ایمیلت جواب می فرستن؟ اینکه تا حالا به من جواب ندادن یعنی من امیدی نداشته باشم؟ تا کی با ید منتظر جوابشون باشم؟

یه سوال دیگه اینکه به نظر شما این کار خوبه که به مسئول پذیرش ایمیل بزنم و ازش درباره وضعیت پذیرشم سوال کنم؟
    deadline دانشکده ای که اپلای کردید کی بوده؟ احتمالا استادی دارید اونجا که اپلای کردید، پروندهتونو می دن به اون که ببینه، می تونید به اون ایمیل بزنید و بپرسید که آیا پرونده شما به دست اون رسید یا نه. به مسئول پذیرش هم می تونید ایمیل بزنید و در مورد وضعیتتون بپرسید. کلا برای این دانشگاه الان دیر نیست و ان شااله خبرهای خوب می گیرید.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام، ممنون از جوابتون. راستش یه مشکلی هست. من سال اولی هست که دارم Apply میدم و تجربه نداشتم. اواسط آبان ماه ( Nov 09th, 2011 ) به چند استاد ایمیل زدم و یکیشون توی دانشگاه آلبرتا جواب داد و گفت که واسه Apply ثبت نام کنم. بچه ها گفتند باید باهاش ارتباطم را قطع نکنم من هم چند تا از مقاله هاش را خوندم و یه ایمیل بهش زدم و گفتم که به زمینه کاریت علاقه دارم. اون هم جواب داد که اول Apply بدم. از اون موقع تا حالا دیگه هیچ ارتباطی باهاش نداشتم. به نظر شما کار درستی هست که الان بعد از اون همه وقت بهش ایمیل بزنم؟ اگه هست توي ایمیل چی بگم؟
    ممنون از راهنمائی تون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

سلام، ممنون از جوابتون. راستش یه مشکلی هست. من سال اولی هست که دارم Apply میدم و تجربه نداشتم. اواسط آبان ماه ( Nov 09th, 2011 ) به چند استاد ایمیل زدم و یکیشون توی دانشگاه آلبرتا جواب داد و گفت که واسه Apply ثبت نام کنم. بچه ها گفتند باید باهاش ارتباطم را قطع نکنم من هم چند تا از مقاله هاش را خوندم و یه ایمیل بهش زدم و گفتم که به زمینه کاریت علاقه دارم. اون هم جواب داد که اول Apply بدم. از اون موقع تا حالا دیگه هیچ ارتباطی باهاش نداشتم. به نظر شما کار درستی هست که الان بعد از اون همه وقت بهش ایمیل بزنم؟ اگه هست توي ایمیل چی بگم؟
    ممنون از راهنمائی تون
    سلام محسن
    چه رشته اي و چه مقطعي ثبت نام كردي؟
    اونا بهت گفتن مداركتو بفرستي يا خودت همينجوري فرستادي؟

من تو مقطع دكترا براي بيزنس اپلاي كرده بودم. اونا تا از كسي خوششون نياد مدارك اصلي رو نميخوان. من تقريبا پذيرشم قطعي شده و نامه ي كميته رو برام فرستادن. حدود يك ماه پيش بهم ايميل زدن و گفتن مداركتو بفرست و با يه استاده هم اينترويو كردم ( كه اين مورد خيلي بستگي به رشته داره). ولي نامه رو تقريبا 10 روز پيش بهم ايميل كردن و گفتن برام پستش مي كنن (البته اين نامه قطعي از تحصيلات تكميليشون نيست و اون هنوز صادر نشده).

كلا از ايميل زدن نترس، اگه مي خواي تصميمتو زودتر بگيري يا مي خواي تكليفتو بدوني ايميل بزن. بهتره اول به مسئولش ايميل بزني. چيز خاصي لازم نيست بگي، اطلاعات اپليكيشنتو بهشون بگو كه مي خوام بدونم اپليكيشن من تو چه مرحله اي هست و آيا در موردش تصميم گرفته شده يا نه. فقط يه نكته هم بگم كه دانشگاه هاي كانادا معمولا ديرتر نتايج رو ميدن و اينكه هنوز جواب نگرفتي دليل بر چيزي نيست.

Junior Member

سلام هومن، ممنون از جوابت.
    من برای رشته برق مقطع دکترا ثبت نام کردم. ولی همونطور که گفتم هیچ خبری هنوز نیومده. همونطور که گفتم اوایل آبان بود که یه استاد تو آلبرتا بهم گفت که Apply بدم. استاده هندی بود. من هم ثبت نام کردم و یک ماه پیش هم مدارکمو فرستادم. امروز یه ایمیل زدم به مسئول پذیرش. امیدوارم جواب نا امید کننده ای نده.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

سلام هومن، ممنون از جوابت.
    من برای رشته برق مقطع دکترا ثبت نام کردم. ولی همونطور که گفتم هیچ خبری هنوز نیومده. همونطور که گفتم اوایل آبان بود که یه استاد تو آلبرتا بهم گفت که Apply بدم. استاده هندی بود. من هم ثبت نام کردم و یک ماه پیش هم مدارکمو فرستادم. امروز یه ایمیل زدم به مسئول پذیرش. امیدوارم جواب نا امید کننده ای نده.
    اميدوارم جوابت مثبت باشه!
    والا سيستم مال من اينجوري بود كه من اول اسكن مدارك فرستادم بعدش بهم گفتن اصل مدارك رو بفرست كه فرستادم (البته ريكام هاي كاغذي رو بايد براشون پست مي كردم). ولي خوب هر دانشكده سيستم خودشو داره ديگه. اگه ديدي مسئولش جواب نداد به استاد ميل بزن. البته فردا بزن كه باشه.
    آرزوي موفقيت.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    اميدوارم جوابت مثبت باشه!
    والا سيستم مال من اينجوري بود كه من اول اسكن مدارك فرستادم بعدش بهم گفتن اصل مدارك رو بفرست كه فرستادم (البته ريكام هاي كاغذي رو بايد براشون پست مي كردم). ولي خوب هر دانشكده سيستم خودشو داره ديگه. اگه ديدي مسئولش جواب نداد به استاد ميل بزن. البته فردا بزن كه باشه.
    آرزوي موفقيت.
    دانشکده برق بر خلاف خیلی از دانشکده ها که pre-application دارند و بعد از یک اپلای اولیه بهت می گن مدارکتو بفرست یا نه، همچین سیکلی نداره. یک اپلیکشن فرم دانشکده داره که پر می کنید و بعدش هم اپلای فرمال رو انجام می دید (این 2 تا با هم ارزیابی می شن). برای اینکه چک کنید مدارکتون رسیده یا نه و وضعیت اپلیکیشنتون می تونید به این لینک برید
    https://www.ece.ualberta.ca/ece/ECES.../FormalApp.php
    موقع اپلای باید اسم استادی که بهتون گفته اپلای کنید رو می نوشتید، پرونده شما بعد از تکمیل شدن به اون استاد داده می شه تا بررسی کنه و نظرشو اعلام کنه، اینکه نتایج کی اعلام بشه بسیار بستگی به این داره که اون استاد کی جواب بده به گرجویت آفیس. ددلاین دانشکده برق اگر اشتباه نکنم 30 آپریل هست. هنوز برای اعلام نتایج دیر نیست، من توصیه می کنم به استادت ایمیل بزنی و بپرسی که ایا مدارکت به دستش رسیده یا نه (البته بعد از اینکه از طریق لینک بالا چک کردی که مدارکت کامل شده و ...) مسئول تحصیلات تکمیلی بخش برق هم خانم نونا هست. این ایمیلشه nona@ece.ualberta.ca به این هم می تونی ایمیل بزنی و بپرسی که مدارکتو به فلان استاد داده یا نه
    امیدوارم خبرهای خوب بشنوی دوست عزیز
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

تو دانشگاه‌های کانادا تصمیم نهایی در مورد پذیرش با استاد هست. برای اینکه مطمئن بشید پذیرشتون قبول شده یا نه کافیه با استادی که باهاش صحبت کردید تماس بگیرید و ببینید چه نظری دربارهٔ شما به دپارتمان داده. اگر به دپارتمان گفته باشه که به این شخص پذیرش بدید یعنی‌ ۱۰۰% قضیه تموم شده هست و اگر شما رو نخواسته باشه ۱۰۰% پذیرش بهتون داده نمی‌شه.

ba salam
    man emshab ba daneshgah alberta tamas gereftam ouna goftan ke comitte mano ghabool karde darim 2nbal ostad barat migardim ba inke man ba ostadam mokatebe dashtam hala omid dashteh basham ke paziresh behem bedan??????????????????