صفحه 90 از 182 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

سلام دوستان
    من یک سوال دارم که فقط مخصوص دانشگاه آلبرتا نیست اما نمی دونم کجا مطرحش کنم که درست باشه والا..
    من قصد دارم برای دکتری اقدام کنم..دانشگاه ها رو که می گشتم مخصوصا دانشگاه های کانادا و همین آلبرتا ظاهرا باید موقع اپلای مدرک ارشد رو گرفته باشم.اما من درسم شهریور سال دیگه تموم میشه..این قضیه چرا اینجوریه؟ ینی من کلا نمیتونم امسال دکتری اقدام کنم؟ حتما باید بمونم درسم تموم بشه؟ واسه اپلای ارشد این جوری نیست چرا آخه دکتری اینجوریه؟

سلام
    من قانون کلی رو نمیدونم اما من بتازگی دفاع کردم و فارغ التحصیل شدم، اما نامه پذیرش مشروط رو عید نوروز گرفتم و با استادم از آبان در تماس بودم.
    حد اقل من میتونم ی نمونه نقض باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم که فقط مخصوص دانشگاه آلبرتا نیست اما نمی دونم کجا مطرحش کنم که درست باشه والا..
    من قصد دارم برای دکتری اقدام کنم..دانشگاه ها رو که می گشتم مخصوصا دانشگاه های کانادا و همین آلبرتا ظاهرا باید موقع اپلای مدرک ارشد رو گرفته باشم.اما من درسم شهریور سال دیگه تموم میشه..این قضیه چرا اینجوریه؟ ینی من کلا نمیتونم امسال دکتری اقدام کنم؟ حتما باید بمونم درسم تموم بشه؟ واسه اپلای ارشد این جوری نیست چرا آخه دکتری اینجوریه؟
    بعضي ها خوبند/// بعضي ها بدند//// اما بعضي ها زشتند!!!

Junior Member

آقا رضا يه پيام خصوصي براتون گذاشتم

سلام . امیدوارم موفق باشین.
    opening position
    University of Alberta
    Civil Engineering
    http://www.alirezabayat.ca/opening-positions

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar نمایش پست ها
    سلام دوستان

الزاماً نباید فارغ التحصیل شده باشید تا بتونید اپلای کنید. ریز نمرت درس‌هایی‌ که تا به حال گذروندید رو بصورت رسمی‌ با مهر و امضای مسئولین دانشگاه براشون بفرسید و هم خودتون ذکر کنید که چه موقع درستون تمام می‌شه و هم توی نامهٔ ریکامندیشن بگید که استادتون ذکر کنه این موضوع رو. من خودم این کار رو کردم و مشکلی‌ تو روال پذیرش نداشتم.

سلام دوستان
    من چون خیلی دیر برای ویزا اقدام کردم به دانشگاه نامه دادم که ممکنه دیر بیام میشه Late arrival letter بدین و این که الان بهتون دارم می گم که اگه صدور نامه طولانی باشه وقت کافی داشته باشم. اونها هم گفتن دیرترین زمان ورود 12 سپتامبره. من دوباره زدم که حالا اگه بین 5 سپتامبر که توی نامه پذیرش نوشته و 12 سپتامبر بخوام وارد شم چی باید بکنم؟ اونها هم گفتن سعی کن زود بیای.
    خلاصه این که نامه خبری نیست. به نظرتون چی کار کنم:
    1- اصلا بین 5 تا 12 سپتامبر لازمم میشه؟ اگه آره کی اقدام کنم؟
    2- واقعا اگه 12 سپتامبر نرسم باید دیفر کنم؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک در حرارت و سیالات، University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط negarali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چون خیلی دیر برای ویزا اقدام کردم به دانشگاه نامه دادم که ممکنه دیر بیام میشه Late arrival letter بدین و این که الان بهتون دارم می گم که اگه صدور نامه طولانی باشه وقت کافی داشته باشم. اونها هم گفتن دیرترین زمان ورود 12 سپتامبره. من دوباره زدم که حالا اگه بین 5 سپتامبر که توی نامه پذیرش نوشته و 12 سپتامبر بخوام وارد شم چی باید بکنم؟ اونها هم گفتن سعی کن زود بیای.
    خلاصه این که نامه خبری نیست. به نظرتون چی کار کنم:
    1- اصلا بین 5 تا 12 سپتامبر لازمم میشه؟ اگه آره کی اقدام کنم؟
    2- واقعا اگه 12 سپتامبر نرسم باید دیفر کنم؟؟؟؟؟
    شما آیا ددلاین دیفر رو هم پرسیدید؟تا اونجایی که من می دونم برای دانشگاه آلبرتا 5 سپتامبره...پس شما باید 5 سپتامبر دیفر کنی...
    در ضمن برای دانشکده ی ما (مهندسی مکانیک) ددلاین رفتن به اونجا 18 سپتامبره...شما نامه ی late arrival برای رسیدن به اونجا نیاز نداری...
    در برگه ی آخر ادمیشن شما نوشته آخرین مهلت اعتبار این برگه تا کی هستش...برای من همون 18 سپتامبره که نوشته...

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام
    دوستانی که شیمی هستن لطفا جواب منو بدن
    من به یه استاد در این دپارتمان ایمیل زدم گفته اساتید نمیتونن به دانشجو قول بدن
    شما باید اپلای کنی و با خانم lopnnow تماس بگیر
    شما همین جواب رو میگرفتین؟؟؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که شیمی هستن لطفا جواب منو بدن
    من به یه استاد در این دپارتمان ایمیل زدم گفته اساتید نمیتونن به دانشجو قول بدن
    شما باید اپلای کنی و با خانم lopnnow تماس بگیر
    شما همین جواب رو میگرفتین؟؟؟
    مرسی
    بله اساتید دانشکده شیمی نمی تونن قول بدن، شما باید اول از دانشکده پذیرش بگیرید و بعد که اومدی دو ماه وقت داری با همه اساتید صحبت کنی و بعد انتخاب کنی که با کی میخوای کار کنی، برای همین با همون خانم Loppnow تماس باید بگیری، قبلش هم که طبق همه دانشکده ها باید اول پری اپلیکیشن رو پر کنی و اگه اونو قبول شدی بعد میتونی مدارکو بفرستی تا پذیرش نهایی بهت بدن

سلام.من تازه میخوام برای ادامه تحصیل اقدام کنم.البته کارهای اقامت رو انجام دادیم ولی هنوز ویزا نیومده.لیسانس مدیریت دارم.میشه راهنماییم کنید؟چه مدارکی نیاز دارم؟وچکاربایدبکنم از اول؟لطفا
    ؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING