صفحه 92 از 182 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1816

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط kasram69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم 7 مهندسی شیمی علم و صنعت ام
    معدل دو ترم قبلی 16.4 16.2 بود معدل کلم هم 15.7 نمره درسای اختصاصیم عالیه سیالات 1 17.75 ,سیالات 2 19.8 و ...
    دارم رو یه پروژه استخراجی کار میکنم یه جورایی به bio هم مرتبطه
    ibt می خوام واسه بهمن بدم و واسه زبان مشکلی ندارم
    می خواستم بدونم شانسم با این معدل چقدره؟دانشگاه نوشته واسه پذیرفته شده ها هزینه زندگی و 75% شهریه رو گارانتی میکنه,این درسته؟
    از اونجایی که deadline زده 1 april و hardcopy مدارک و می خوان کی باید مدارک و ارسال کنیم که با پست به دستشون برسه؟
    نمیشه scan شده رو بفرستیم بعدا hardcopy ببریم؟خیلی ممنون
    واسه فوق میخوای اقدام کنی؟ واسه فوق من بعید میدونم شانس خوبی داشته باشی.
    پذیرش گرفتن به چندین فاکتور بستگی داره. اینکه معدلت چند باشه, دانشگاهت کدوم باشه, درسای تخصصی ات چی باشه. مقاله پقاله و اینا چی داشته باشی, نمره زبانت چطور باشه. همه ی اینا مهمه. اما به جز این, باید ببینی میتونی استاد گیر بیاری, استادی کهب ه رشته ات بخوره وجود داشته باشه, فاند داشته باشه, پروژه داشته باشه, جای خالی داشته باشه, از تو خوشش بیاد. اینا هم همه مهم هستن. به هر حال شانس داری, بگرد دنبال استاد, اگه بهت کسی اوکی داد اقدام کن.

تا قبل از ددلاین باید همه کاراتو کرده باشی. یعنی استادتو پیدا کرده باشی و اون اوکی داده باشه و اینا.
    بعد هر چی داری واسشون پست میکنی. تا دم ددلاین صبر نکن. ددلاین فرمالیته اس. به هر حال مثلا DHL یه هفته ای پاکت رو میرسونه دیگه. scan هم قبول نیس. اصل رو میخوان.
    Mess with the best, Die like the rest..

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

سلام رضا تا هستی گفتم سوالم رو بپرسم.
    خواستم ببینم ما که دیفر کردیم به ژانویه، اگه ویزا نیومد می شه دوباره دیفر کرد؟
    اگه جواب مثبته، ترم بعدی بهاره یا تابتونه یا پاییز؟
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ایشالا که ویزا میاد. یعنی اگه نیاد باید واقعا در اون سفارت رو گِل گرفت.

دوبار دیفر فکر کنم یه کم مشکل دار بشه, اما از اونجایی که الان FGSR و شیروانی دارن حسابی با شما راه میان, فکر کنم اینم حلش کنن. به هر حال نزدیکش که شد باید با دانشگده مکاتبه کنی و ببینی اگه یه موقع مشکلی بود یه جوری حلش کنی.

ترم بعد هم معمولا میشه سپتامبر سال بعد. احتمالش کمه که از تابستون بگیرن. مگه اینکه استاد بگه بیا واسم کار کن. چون معمولا درس های درست حسابی تابستون ارائه نمیشن.

UAlberta پذیرش دارم با 16000 تا scholarship و البته گفتن TA هم میتونم باشم که بهم پول میدن. این پول کفاف زندگیم و میده؟ اینجا کیا واسه jan 2013 پذیرش گرفتن؟ بخصوص از ualberta? واسه ویزا دیر نیست اقدام کنم؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگه بهت تی ای هم بدن, واسه زندگی کافیه.

والا بچه ها الان ماهها, سالها و و بلکه دهه هاس که منتظر ویزا هستن. به هر حال به نظر من هر چه زودتر اقدام کن, خدا رو چه دیدی, شاید سریع ویزا دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط samankh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در حال حاضر در ادمونتون هستم(با ویزای ویزیتوری به همراه همسرم اومدم). دارم اپلای میکنم برای U of A. یه مشکلی که دارم اینه که توی سایت نوشته مدرک و ریزنمرات باید توسط دانشگاه پست شه به اینا ولی دانشگاه مدرک و ریزنمراتم رو تو پاکت سیلد شده به خودم داد و الان همراه خودم اینجا دارم (دانشگاه ایرانم هم اصلا دیگه این کاری که اینا میخوان رو انجام نمیدن و میدن دست خود دانشجو). حالا به نظرتون قبول میکنن خودم بهشون بدم؟ کلا چیکار کنم بهتره؟
    مدارک شما باید ترجمه قانونی بشه, یعنی وزارت امور خارجه تأیید کنه اونارو و این کافیه. نیازی نیست که حتما دانشگاه مدارک رو پست کنه.

سلام
    یه سوال داشتم. من واسه جان ۲۰۱۳ آلبرتا اقدام کردم. دانشگاه مدارکمو تأیید کرده اما استادم گفت می‌خواد باهم اینترویو داشته باشه البته به همراه یه استاد دیگه. شما هم همین وضعیت رو داشتید؟ راستش الان ۲ هفتس که منتظر اعلام زمان مصاحبه هستم!
    ویرایش توسط mohammad9 : October 21st, 2012 در ساعت 04:56 PM

دانشگاه آلبرتا تو سایتش برای رشته شیمی و مواد اتوماتیک فاند در نظر گرفته. رشته شما رو نمی دونم. یه بار دیگه سایت رشته خودتون رو مرور کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم. من واسه جان ۲۰۱۳ آلبرتا اقدام کردم. دانشگاه مدارکمو تأیید کرده اما استادم گفت می‌خواد باهم اینترویو داشته باشه البته به همراه یه استاد دیگه. شما هم همین وضعیت رو داشتید؟ راستش الان ۲ هفتس که منتظر اعلام زمان مصاحبه هستم!
    من نداشتم. والا تازه پذیرش گرفتم ولی هنوز final acceptance letter که برام پست میکنن بدستم نرسیده. باید Jan2013 اونجا باشم. میترسم زمان از دست بدم هرچند خارج از ایران هستم و از ورشو واسه ویزا اقدام میکنم. اگه زبونم لال دیر ویزا بگیرم و به Jan نرسم چه کارهای باید انجام بدم که این موقعیت از دست ندم؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    مدارک شما باید ترجمه قانونی بشه, یعنی وزارت امور خارجه تأیید کنه اونارو و این کافیه. نیازی نیست که حتما دانشگاه مدارک رو پست کنه.

د نه د, مدارک باید توی پاکت دانشگاه, مهر و موم شده باشه. توجه فرمائید:

http://www.gradstudies.ualberta.ca/e...arksheets.aspx

An official transcript is one that has been received directly from the issuing college or university. The envelope in which the document was mailed should bear an institutional postage meter mark rather than a postage stamp.