صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان 2016 تحصیل در فنلاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

پیش فرض معرفی و آشنایی متقاضیان 2016 تحصیل در فنلاند

تاپیک مشابهی سال گذشته برای متقاضیان 2015 فنلاند ایجاد شده بود و از اونجایی که بنده دنبال میکردم خیلی به دوستان کمک کرد. من هم تصمیم گرفتم این تاپیک رو برای امسال ایجا کنم تا راحت تر پیرامون مسائل صحبت کنیم. مطمئناً هرچه زودتر برنامه هامون رو بریزیم استرس کمتری خواهیم داشت و مطمئن تر و قوی تر تا لحظه ورودمون به فنلاند پیش خواهیم رفت. سپاس

**این تاپیک فقط جهت اعلام مشخصات کاربران است و در خصوص مباحث مرتبط، از سایر تاپیک های موجود استفاده کنید.**

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    :
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    ویرایش توسط artemis_743 : August 23rd, 2015 در ساعت 02:49 PM دلیل: اضافه کردن فرمت و توضیحات
    DREAMS DO COME TRUE, WITH HARD WORK, COMMITMENT, AND EFFORT. Kai Greene
    University of Helsinki, Food Science MSc, 2016
    I can help you up to what I know, I say I don't know when I don't know

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی و آشنایی متقاضیان 2016 تحصیل در فنلاند

سلام
    ممنون از ایجاد تاپیک
    معمولا ددلاینهای دانشگاه های فنلاند برای دکتری چه تاریخیه؟ ممنون

Junior Member

خیلی عالیه اتفاقن چند روزی بود که داشتم فکر میکردم الانا وقتشه این تاپیک ایجاد بشه
    من قصد دارم امسال برای کارشناسی اقدام کنم
    آخرهای سپتامبر تاریخ ها و ددلاین هارو گویا در سایت https://studyinfo.fi/wp2/en/ میشه دید. و سیستم ها به روز میشن برای پذیرش های سال جدید.
    من الان دارم میخونم که حدود دو ماه دیگه ایلتس بدم مدت زیادی تاپیک فنلاند رو دنبال میکنم میدونم که در مقطع لیسانس خیلی اهمیت داره نمره زبان

خوبه که تمام ضوابط و شرایط و پیش نیازها رو به روز کنیم و اینجا جمع آوری کنیم برای امسال

دوستان امیدوارم تجربه خوبی رو داشته باشیم

تاپیک مفیدی خواهد بود. ممنون
    بهتره ابتدا خودمونو معرفی کنیم و کمی در مورد رزومه و دانشگاهی که میخواییماپلای کنیم توضیح بدیم تا دوستان نقاط قوت و ضعف روبگن .
    ابتدا خودم شروع میکنم
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق قدرت. آزاد 14.53
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی برق قدرت. آزاد 16.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلتس 7 دارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : gre ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    2 کنفرانس بین المللی داخلی + 1 ژورنال غیر ISI خارجی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ---
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    : برق یا انرژی های نو
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : Alto - TUT
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    دارای 6 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی تو موسسات خصوصی
    3 ترم تدریس در دانشگاه (عمدتا آزمایشگاه)
    TA برای یک ترم
    میتونم 2 تا هم توصیه نامه بگیرم از استاد هام
    تعدادی هم مدارک فنی و حرفه ای و مدارک دوره های آنلاین دانشگاه های خارجی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

من هم در حال مکاتبه برای پذیرش هستم برای دکتر

1) لیسانس : پیام نوز - زمین شناسی کاربردی - 12.63
    2) ارشد: سراسری(دامغان) - چینه و فسیل شناسی- 16.5
    3) زبان: (TOEFL iBT 82 - (2012 , در حال آماده شدن برای امتحان دوباره تو آذر
    4) مقالات و کنفرانس : 1 مقاله داخلی . یک هیئت اجرایی داخلی
    5) سابقه: 3 سال سابقه کار آزمایشگاهی
    6) دیگر مهارت ها : مدرک PLC , AVR, Pneumatic , .... چند تقدیر نامه
    7) رشته، شهر، مقطع مورد نظر: Vertbrate Paleontology ، هلسینکی ، دکترا
    8) دیگر نکات: سال 2012 پذیرش گرفتم از دانمارک ولی نرفتم. الان 2 ساله که دنبال همین رشته ام و امیدوارم بتونم با همسرم برم. شرایط مالی خوبی ندارم ولی امیدوارم بتونم با کارکردن کمی هزینه ها رو کاور کنم در صورتی که نتونم پوزیشن یا فاند بگیرم. امیدم به بهمن و اسفند امساله

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان از همه سطوح تشریف دارن. لیسانس و دکترا. من هم برای مستر اقدام میکنم. سعی بر این هست که در این تاپیک آخرین تغییرات و مسائل عنوان بشه. متاسفانه اخیرا دانشگاه هلسینکی اپلیکیشن فی گذاشته که متنش رو عینا میارم:
    Applicants to the Finnish universities and universities of applied sciences, whose qualification is completed outside the EU/ETA area, are required to pay a non-refundable application fee of 100 euro.
    The fee is charged for applications to Bachelor's and Master's level studies starting in the autumn of 2016.
    The fee is charged independent of the home country and nationality of the applicant; instead, it will be collected according to the country where the applicant’s previous qualification or degree has been completed. If you have completed your admission qualification elsewhere than in one of the countries listed below, you are required to pay the fee of 100 euro to finalize the application.

• the EU/ETA area countries: Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, the Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, the Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland and Gibraltar
    • Switzerland

The application fee is valid for one application period only. It covers all the applications you submit for programmes that begin within the same term.
    The application fee payment can only be made electronically through the Studyinfo.fi service. The application and the payment have to be made by the same person.
    The payment will not be returned even if the applicant is not accepted to any of the study programmes that he or she has applied to. The payment can be returned only if it has been faultily collected.

Junior Member

سلام به همه دوستان پیشنهاد من اینه برای هر مقطع تاپیک جدا زده بشه که قاطینشه و بهترین بهروی صورت بگیره ماهم برای کارشنسی میخایم اقدام کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezijon نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان پیشنهاد من اینه برای هر مقطع تاپیک جدا زده بشه که قاطینشه و بهترین بهروی صورت بگیره ماهم برای کارشنسی میخایم اقدام کنیم
    سپاس از پیشنهادتون. دوست عزیز مباحث مربوط به هر مقطع در تاپیک مربوط به خودش اورده میشه و ایجاد تاپیک جداگانه برای امسال برای هر یک از مقاطع بنظرم مخالف قوانین فروم هست. در این بخش مسائل مربوط به پذیرش فنلاند برای سال 2016 که در تاپیک های دیگه قابل بررسی نیست، عنوان میشه. مشابهش رو میتونید در تاپیک سال 2015 ببینید.

سلام به همه دوستان
    من تازه عضو سایت applyabroad شدم ممنون میشم راهنماییم کنید درباره تحصیل و زندگی در فنلاند .
    1- فوق دیپلم کامپیوتر ـ نرم افزار با معدل 14 سال 1383 .
    2- الانم دارم برای آیتلتس آماده می کنم خودمو و فکر می کنم نمره 8 بگیرم .
    3- 10 سال سابقه کاری (4مدیرفروش و 4مدیرعامل) (البته کارم ربطی به رشته تحصیلیم نداره ) .
    4- متقاضی تحصیل در یکی از رشته های مدیریتی ، و نمی دونم یک امکان تحصیل در رشته ی دیگه دارم یا نه ؟ دو اگر میشه چه رشته ای می تونم انتخاب کنم ؟ و سه در چه مقطعی می تونم ادامه بدم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید که آیا اصلا شرایطم قابل قبول هست یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaJafarian نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تازه عضو سایت applyabroad شدم ممنون میشم راهنماییم کنید درباره تحصیل و زندگی در فنلاند .
    1- فوق دیپلم کامپیوتر ـ نرم افزار با معدل 14 سال 1383 .
    2- الانم دارم برای آیتلتس آماده می کنم خودمو و فکر می کنم نمره 8 بگیرم .
    3- 10 سال سابقه کاری (4مدیرفروش و 4مدیرعامل) (البته کارم ربطی به رشته تحصیلیم نداره ) .
    4- متقاضی تحصیل در یکی از رشته های مدیریتی ، و نمی دونم یک امکان تحصیل در رشته ی دیگه دارم یا نه ؟ دو اگر میشه چه رشته ای می تونم انتخاب کنم ؟ و سه در چه مقطعی می تونم ادامه بدم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید که آیا اصلا شرایطم قابل قبول هست یا نه ؟
    سلام
    خوش اومدید به گروه
    دوستان با تجربه بالاتر لطفا تصحیح کنن هرجایی رو که اشتباه میگم
    از اونجایی که فوق دیپلم دارید بنابراین برای دوره لیسانس میتونید اقدام کنید من هم با دیپلم امسال برای لیسانس اقدام میکنم
    ایلتس بسیار مهم هست با حداقل نمره ۶ البته دقیقش رو در سایت خود پلی تکنیک ها میتونید ببینید.
    توجه داشته باشید که تقریبا ۱۳ روز طول میکشه نمره آیلتس بیاد پس دیر نکنید
    اواخر سپتامبر زمان ها و ددلاین های امسال روی سایت قرار میگیره از اینجا دنبال کنید https://studyinfo.fi/wp2/en/
    در همین سایت بالا با خوندنش اطلاعات کاملی میتونید بدست بیارید و همچنین خوندن تاپیک های سال های پیش
    پذیرش در دوره لیسانس بوسیله نمره زبان و امتحان ورودی انجام میگیره و سابقه کاری و مقاله و ... تاثیری نداره حتی نمره دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم ترجمه رو میخوان اما فکر نمیکنم تاثیری تو پذیرش داشته باشه.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)