صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان 2016 تحصیل در فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی و آشنایی متقاضیان 2016 تحصیل در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    دوستان از همه سطوح تشریف دارن. لیسانس و دکترا. من هم برای مستر اقدام میکنم. سعی بر این هست که در این تاپیک آخرین تغییرات و مسائل عنوان بشه. متاسفانه اخیرا دانشگاه هلسینکی اپلیکیشن فی گذاشته که متنش رو عینا میارم:
    Applicants to the Finnish universities and universities of applied sciences, whose qualification is completed outside the EU/ETA area, are required to pay a non-refundable application fee of 100 euro.
    The fee is charged for applications to Bachelor's and Master's level studies starting in the autumn of 2016.
    The fee is charged independent of the home country and nationality of the applicant; instead, it will be collected according to the country where the applicant’s previous qualification or degree has been completed. If you have completed your admission qualification elsewhere than in one of the countries listed below, you are required to pay the fee of 100 euro to finalize the application.

• the EU/ETA area countries: Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, the Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, the Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland and Gibraltar
    • Switzerland

The application fee is valid for one application period only. It covers all the applications you submit for programmes that begin within the same term.
    The application fee payment can only be made electronically through the Studyinfo.fi service. The application and the payment have to be made by the same person.
    The payment will not be returned even if the applicant is not accepted to any of the study programmes that he or she has applied to. The payment can be returned only if it has been faultily collected.

مرسی از این مطلب .
    آیا این رو فقط دانشگاه هلسینکی گذاشته ؟ من تو آلتو ندیدم !
    اینا مگه یک مرکز برای بررسی مدارک ندارند ؟ این پول رو اون مرکز میگیره یا هر دانشگاه جداگانه ؟ ممنون میشم اگه لینکی دارید لطف کنید شیر کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط aman86ir نمایش پست ها
    مرسی از این مطلب .
    آیا این رو فقط دانشگاه هلسینکی گذاشته ؟ من تو آلتو ندیدم !
    اینا مگه یک مرکز برای بررسی مدارک ندارند ؟ این پول رو اون مرکز میگیره یا هر دانشگاه جداگانه ؟ ممنون میشم اگه لینکی دارید لطف کنید شیر کنید
    خواهش میکنم. ظاهرا این پول رو باید از طریق سیستم Funima -که ثبت نام دانشگاه های اصلی فنلاند از طریق اون هست- پرداخت بشه و "ظاهرا" یک پرداخت هست برای همه اپلیکیشن هایی که برای یک سال انجام می شن.
    The application fee is valid for one application period only. It covers all the applications you submit for programmes that begin within the same term.
    اطلاعات دقیقش رو هنوز نزدن و سایت اصلی تحصیل در فنلاند هم که برید نوشته که اطلاعات تکمیلی پرداخت زمان اپلای داده میشه.
    DREAMS DO COME TRUE, WITH HARD WORK, COMMITMENT, AND EFFORT. Kai Greene
    University of Helsinki, Food Science MSc, 2016
    I can help you up to what I know, I say I don't know when I don't know

Junior Member

ممنون میشم راهنمایی بفرمايي.
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    زراعت و اصلاح نباتات _ آزاد واحد ورامین _ 15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مکانیزاسیون کشاورزی _ علوم تحقیقات _18
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    یک ماه دیگه امتحان آیاتی دارم رو 6.5 حساب کردم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : فقط یک مقاله داخلی دارم غیر isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    فوق ليسانس
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    فنلاند و هر جایی که تحصیل رایگان باشه

دوستان راهنمایی کنید با توجه به رشته کشاورزی و رزومه بالا کدام دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم ، آیا هلسینکی میتونم پذیرش بگیرم ؟

Junior Member

سلام
    من دو رشته ای هستم
    رشته اول:مهندسی هوافضا دانشگاه شریف
    معدل کارشناسی : 18.06
    رشته دوم : مهندسی مکانیک دانشگاه شریف
    معدل کارشناسی : 18
    تافل :95
    gre: ندارم

شانس پذیرش با فاند یزای بهار 2016 دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

قبل از پست گذاشتن عنوان تاپیک رو ببینید . اینجا باید بگید کدوم دانشگاه یا موسسه، رشته و مقطع ای رو برای تحصیل مد نظر دارید نه اینکه سوال بپرسید در مورد ارزیابی وضعیتتون . تاپیک مربوطه وجود داره برای پرسیدن سوالتون.

Junior Member

الآن چک کردن سایت studyinfo.fi تاریخ های ۲۰۱۶ رو به روزرسانی کرده توجه داشته باشید این موارد برای بهار ۲۰۱۶ هست

Joint application to higher education spring 2016, Application period 1 8.1.2016 at 09:3027.1.2016 at 16:30

=====

Joint application to upper secondary education, spring 2016 23.2.2016 at 09:3015.3.2016 at 16:30

=====

Joint application to higher education spring 2016, Application period 2 16.3.2016 at 09:306.4.2016 at 16:30

Junior Member

finnips که مسئولیت اجرای آزمون های ورودی رو در خارج از فنلاند داره به روز شده و در کشورهای اجرا کننده امسال نیز ترکیه وجود دارد
    http://www.jamk.fi/en/Education/finnips/home/

در پایین صفحه میتوانید لینک دانشگاه هایی که در این طرح هستند رو ببینید.

سلام من لیسانس شیمی کاربردی هستم از دانشگاه آزاد تهران، معدل 13.5، آیلتس 6.5، چقدر شانس پذیرش از دانشگاه های:

1. Turku
    2.Helsinki
    3.Lappeenranta
    4.Eastern Finland University

دارم؟ کدوم برای تحصیل در زمینه ی شیمی و محیط زیست مناسب تر هستش؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n3tg33k نمایش پست ها
    finnips که مسئولیت اجرای آزمون های ورودی رو در خارج از فنلاند داره به روز شده و در کشورهای اجرا کننده امسال نیز ترکیه وجود دارد
    http://www.jamk.fi/en/Education/finnips/home/

در پایین صفحه میتوانید لینک دانشگاه هایی که در این طرح هستند رو ببینید.

سلام بر همه.
    از قرار معلوم اگه تعداد شرکت کننده ها برای آزمون ورودی به یه حد نصابی برسه، آزمون ورودی تو تهران هم برگزار میشه. پس لطفا دوستانی که متقاضی آزمون ورودی دوره لیسانس هستند گرد هم آییم تا به حد نصاب برسیم و به سفارت ایمیل بزنیم برا برگزاری آزمون تو تهران. بلکم موافقت کنند.

Junior Member

سلام بر خانم پریسا.
    همونطور که دوستان راهنمایی کردند شما میتونید برا لیسانس اقدام کنید مثلا اگه برا آی تی اقدام کنید شاید بتونید درسای دوره فوق دیپلمتون رو تطبیقی بزنید. نکات مهم برا پذیرش برا دوره لیسانس نمره آیلتس و نمره آزمون ورودیه. موفق باشید.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)