نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: انتقال از دانشگاه داخل به خارج کشور

پیش فرض انتقال از دانشگاه داخل به خارج کشور

سلام .
    من تازه عضو فروم شدم هر چقدر هم گشتم نتونستم جوابی برای سوالم پیدا کنم ....
    من دانشجوی کارشناسی برق هستم .... و از طریق خانواده اقامت در آمریکا رو توی سال بعد بدست می آورم.
    می خواستم ببینم راهی هست که بتونم انتقالی بگیرم و ریز نمراتی چیزی بدم و واحدامو قبول کنن .
    مثلا توی سایت دانشگاه مری لند یه چیزایی پیدا کردم ولی بنا به چیزایی که اینجا نوشته مشکلم از اینطرفه .

http://www.admissions.umd.edu/admissions...ansfer.asp

اینم لینکیه که پیدا کردم .

پیش فرض پاسخ : انتقالی از دانشگاه دولتی ایران به دانشگاه های آمریکا

سلام
    این موارد همه به شرایط انتقالب دانشگاه مقصد و نمرات شما بستگی داره... مطمئن باشید شدنی هست ولی این که تمام واحد ها قبول بشه یا نه بسته به نظر دانشگاه است.
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    سلام
    این موارد همه به شرایط انتقالب دانشگاه مقصد و نمرات شما بستگی داره... مطمئن باشید شدنی هست ولی این که تمام واحد ها قبول بشه یا نه بسته به نظر دانشگاه است.
    توی همین سایت مری لند که می گشتم نوشته بود که باید ریز نمرات باید توسط خود دانشگاه مقصد فرستاده بشه من فکر نکنم دانشگاه مبدا قبول کنه که ریز نمرات بفرسته .
    یه مشکل دیگه هم هست اگه مری لند قبول کنه وزارت علوم انتقال روهم تایید می کنه ؟ (برای مشکل سربازی )

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

تا اونجائی که من میدونم دانشگاه ها تا درستون تموم نشه و فارغ التحصیل نشید، ریز نمرات رسمی نمیدن و اگر بدن، جوری میدن که unofficial باشه و به خودتون میدن، یعنی برای دانشگاه مقصد نمی فرستند. در مورد خروج از کشور، وزارت علوم برای پذیرش فوق لیسانس به بالا به راحتی نامه میده ولی قوانینشون برای پذیرش لیسانس و انتقال ممکنه متفاوت باشه، بهتره این رو از خود وزارت علوم بپرسید تا مطمئن بشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

Question آیا گرفتن انتقالی به دانشگاه های خارج امکان پذیر است؟

با سلام

می خواستم بدونم اگر 1 سال اینجا ارشد خونده باشیم میتونیم سال بعدو در خارج از کشور ادامه بدیم یا در واقع انتقالی به خارج از کشور بگیریم؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

پیش فرض پاسخ : آیا گرفتن انتقالی به دانشگاه های خارج امکان پذیر است؟

این سوال من در مورد لیسانس هم هست.
    اگه پاسخش رو کسی میدونه، لطفا بفرمایید...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

به هیچ وجه دنبال چنین کاری نباشید . دانشگاه های ایران شعور چیزی به اسم انتقال رو ندارن . مطمئن باشید اگر وجود هم داشته باشه اینقدر از نظر روحی و مالی اذیتتون میکنن توی ایران که به زمین و زمان فحش ناموسی میدید . من تجربشو دارم البته مال من انتقالی ایران بود که خیلی خیلی خیلی خیلی اذیتم کردن ، حالا چه برسه خارج از کشور
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

اگه می خواین راحتتر نتیجه بگیرید یا از یه مقطع پایین تر اقدام کنید (البته اگه برای خودتون قابل قبوله) یا در صورتی که رزومه خوبی دارید برای جاهایی که مستقیما دکترا می گیرن اقدام کنید یا اینکه شما که این همه سال صبر کردید این یک سال هم روش. معدل، نمرات زبان و ... رو قوی تر کنید و سال دیگه اقدام کنید.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

سلام
    من 7 ماه دیگه گرین کارت آمریکا رو می گیرم و الان دانشجوی ترم 6 هستم. آیا می تونم انتقالی بگیرم؟ آیا دانشجوی ملی محسوب می شم؟ می تونم کمک هزینه ای از دانشگاه مقصد که تو آمریکا هست بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)