نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
وضعیت کار خوب و بد نداره! این بستگی به انتظارات شما از کار و زندگی، سن شما، سابقه کار و رشته و زمینه کاری شما و هوش شما داره.
شما ممکنه بیاید اینجا و ماه اول کار گیر بیارید و برای شما وضعیت کار خوب باشه ولی برای من بد باشه. پس نمیتونیم توصیه ای کلی بکنیم که تکلیف رو معلوم کنه.
ولی میشه گفت که چلنج اصلی دانمارک اومدن، همینجاست! یعنی یافتن کار شسته و رفته. واسه همینه که سریع ویزا میدن دیگه! اگه براتون کار هم فراهم باشه که 100 میلیون میریزن اینجا. یه جاهایی مثل استرالیا و کانادا دیر ویزا میده ولی کار رو هم تا حدی گارانتی میکنه ولی مدل دانمارک فرق میکنه....
اگر شما کار گیر بیارید در دانمارک مطمین باشید که اونقدری بهتون میدن که کلی اضافه هم بیارید و بتونید ماهی 5 میلیون بفرستید ایران تا براتون یه آپارتمان تو بلوار فردوس بخرند. مثال عرض میکنم. البته اگر نخواید که دیگه خیلی ولخرجی کنید و لوکس لوکس زندگی کنید.
پس دقدقه اصلی به نظر من باید پیدا کردن کار مرتبط باشه و نه میزان حقوق. اینجا سیستم کاریش با ایران خیلی فرق میکنه. حتی مدل چونه زدن و مخ زدن.

پیروز باشید
کاوه
سلام
لطفا در مورد روشهای مصاحبه، اینکه چی بگیم،‌ چه جوری بگیم، چه کار کنیم راهنمایی کنید.