صفحه 66 از 67 نخستنخست ... 16565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

پزشک عمومی 22سال سابقه کار دارم .
    برای مهاجرت به دانمارک ازکجا وچگونه باید اپلای کنم.چون خیلی به دفاتر اعتمادی نیست ولی اگر وکیل معتبری برای دانمارک سراغ دارید لطف کنید ممنون میشم.

Banned

سلام
    چه کسی در حال حاضر دردانمارک هست سوالی دارم

Junior Member

من بعد از 6 7 سال از سر فضولی اومدم یه سر بزنم اینجا ببیتم فعاله هنوز یا نه در خدمتم اگه که سوالتون مربوط به کار من باشه

سلام نويد جان خسته نباشيد. من يه سوال داشتم خدمت شما ودوستان. همسرم قصد ادامه تحصيل در دانمارك داره و من هم ميخوام از طريق ويزاي همراه اقدام كنم براي مهاجرت. ميخواستم بدونم به كساني ويزاي همراه اقدام مي كنند حق كار كردن تمام وقت دارند و اينكه براي پيدا كردن كار مدركي مانند آشپزي،قنادي،بارتندريي يا نان پزي كارايي دارد من پيگيرشون باشم؟واينكه مهاجران حق اجاره مغازه دارند؟

سلام کسی هست که دانمارک زندگی کنه و در مورد وضعیت کاری پرستاران مهاجر به این کشور اطلاعاتی داشته باشه؟آیا کارای سخت رو بهشون میدن؟نژاد پرست هستن؟ پرستاران ایرانی ساکن دانمارک از کار و زندگی در این کشور رضایت دارن به طور کلی؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsatamycoco نمایش پست ها
    سلام کسی هست که دانمارک زندگی کنه و در مورد وضعیت کاری پرستاران مهاجر به این کشور اطلاعاتی داشته باشه؟آیا کارای سخت رو بهشون میدن؟نژاد پرست هستن؟ پرستاران ایرانی ساکن دانمارک از کار و زندگی در این کشور رضایت دارن به طور کلی؟؟
    چند سال پیش با خانمی اشنا شدم که رشته ایشان پرستاری بود و یکی از بیمارستانهای کپنهاگ کار میکرد و در ایتالیا هم درس خوانده بود
    اولین چیزی که در مورد دانمارک گفت این بود که ملت بسیار نژاد پرستی هستند. از دانمارک راضی نبود و میخواست به کانادا مهاجرت کنه
    البته هر کسی به توجه به روحیه و تجربه و رفتار اطرافیان یه نظری داره که شاید متناقض با نظر دیگران باشه
    شما گزینه هایی غیراز دانمارک رو بررسی کن. دانمارک رو فقط وفقط گزینه اخر مهاجرت در نظر داشته باش

سلام
    عزیزانی که دانمارک هستند اگه میشه منو راهنمایی کنید.من و همسرم قصد مهاجرت داریم برای سال آینده. رشته همسرم پزشکیه و خودم ارشد تغذیه دام(دامپروری)...خودم از طریق ویزای کاری استرالیا میتونم اقدام کنم اما چون به ایران دوره مپل کانادا زیاد تمایل ندارم...و همسرم میتونه برای دانمارک اقدام کنه,اما واقعا نمیدونم شرایط برای رشته خودم اونجا چطوره...کسی میتونه راهنمایی کنه؟کلا وضعیت چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    باکتری شناسی بالینی.دانشگاه علوم پزشکی شیراز

سلام
    دوستان هر کس که میتونه لطفا منو راهنمایی کنه.من و همسرم با یه وکیل مشورت کردیم و ایشون گفت که اگر من از طریق همسرم که پزشکه و از طریق برنامه مهاجرتی XG1 وارد دانمارک بشم در مدتی که ایشون مشغول یادگیری زبان دانمارکی هست من میتونم هفته ای 37 ساعت بطور قانونی کار کنم. سوالم اینه که برای رشته من: لیسانس علوم آزمایشگاهی و ارشد باکتری بالینی با 12 سال سابقه کار رسمی چقدر امکان پیدا کردن کار مرتبط وجود داره؟ آیا شغل غیرمرتبط میتونم پیدا کنم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی سایت کاریابی تو دانمارک که سایت خوبی باشه مثل jobinja یا همچین سایتایی میشناسه بهم معرفی کنه؟
    و اینکه تو توضیحات شغلشون میگن که شرکتشون میتونه اسپانسر ویزای کار بشه یا نه ؟

Junior Member

سلام آیا شما میایل مربوط به مهاجرت رو انجام دادین؟
    من هم شرایطم به مانند شما هست.از همین مسائلی ک مطرح کردین نگرانی دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)