صفحه 10 از 67 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    با سلام

بازار صنایع نفت و گاز هم اینجا خوبه. باید خوب جستجو کنید.

موفق باشید
    کاوه
    جناب کاوه عزیز بیشتر در چه شهرهایی این وضعیت هست؟
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    جناب کاوه عزیز بیشتر در چه شهرهایی این وضعیت هست؟
    بازار نفت و گاز در اسبیا (اسبرگ) خوبه و اکثر شرکت های نفتی اونجا هستند. ولی بیشتر شرکت های مهندسی در شیلند (کپنهاگ) هستند.
    البته صنایع توربینهای بادی هم بازار خوبی داره هم برای برق هم برای مکانیک و حتی سیویل
    اینها بیشتر تو یولند هستند.

موفق باشید
    کاوه

1- برای امکان کاریابی سریعتر کپنهاگ خوبه ولی هزینش بالاست. بهتره بیاد شهر های کوچیک تر مثل اودنسه و آقوس و .. بعد وقتی کارتون درست شد برید جابجا بشید. این منطقی تره.
    2- در مورد شهر اسبیا ، اطلاعات خاصی ندارم. باید ببینید کدوم شرکت به تورتون میخوره. شما فقط کار سرچ کنید به فکر شهر نباشید. ابنجا همش یه جوره و امکانات داره همه جا. حالا ممکنه کارتون به اسبیا هم بخوره که برید اونجا.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

دوستان عزیز....

با سلام

میخواستم بپرسم عزیز دلی بوده که با فوق مهندسی شیمی اپلای کرده باشه؟ اوضاع این قشر از مهندسین توی دانمارک چطوره؟

من 32 سالمه، 5سال سابقه فول تایم فرآیند دارم، 2تا هم بچه دارم....راحت کار میاد اونجا یا تمام پس اندازهارو از دست میدم؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین.

سلام میخواستم در مورد وضعیت کار دندان پزشکی در دانمارک سوال کنم؟لطفا اگر کسی اطلاعی در این ضمینه داره منو راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AHR نمایش پست ها
    دوستان عزیز....

با سلام

میخواستم بپرسم عزیز دلی بوده که با فوق مهندسی شیمی اپلای کرده باشه؟ اوضاع این قشر از مهندسین توی دانمارک چطوره؟

من 32 سالمه، 5سال سابقه فول تایم فرآیند دارم، 2تا هم بچه دارم....راحت کار میاد اونجا یا تمام پس اندازهارو از دست میدم؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین.
    سلام دوست عزیز
    من متاسفانه در مورد مهندسی شیمی و کارهای مربوط به پروسس اطلاع زیادی ندارم (البته حدسم اینه که نباید بد باشه بازارش) ولی نکته مهم اینه که در دنیای غرب کار پیدا کردن نشدنی نیست ولی در عین حال کار ساده ای هم نیست و گاهی میتونه بسیار مشکل باشه. از این رو من توصیه میکنم که برای شروع حتما بدون همسر و فرزندانتون به دانمارک کوچ کنید و یه فرصت حدودا 6 ماهه برای خودتون تعریف کنید، به این ترتیب هزینه هاتون کمتر خواهد شد (فرض کنید ماهی 6000-5000 کرون دانمارک) که برای 6 ماه شاید به حدود 20 میلیون تومان نیاز داشته باشید ولی با وجود خانواده این هزینه 2 و 3 برابر میشه، و با توجه به اینکه در پیدا شدن کار هیچ تضمینی وجود نداره و اینطوری خانواده هم آزار کمتری میبینه. بعد از پیدا شدن کار ، شما میتونید خانواده رو با خیال راحت و آسوده و خوش و خرم به دانمارک منتقل کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam17 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من متاسفانه در مورد مهندسی شیمی و کارهای مربوط به پروسس اطلاع زیادی ندارم (البته حدسم اینه که نباید بد باشه بازارش) ولی نکته مهم اینه که در دنیای غرب کار پیدا کردن نشدنی نیست ولی در عین حال کار ساده ای هم نیست و گاهی میتونه بسیار مشکل باشه. از این رو من توصیه میکنم که برای شروع حتما بدون همسر و فرزندانتون به دانمارک کوچ کنید و یه فرصت حدودا 6 ماهه برای خودتون تعریف کنید، به این ترتیب هزینه هاتون کمتر خواهد شد (فرض کنید ماهی 6000-5000 کرون دانمارک) که برای 6 ماه شاید به حدود 20 میلیون تومان نیاز داشته باشید ولی با وجود خانواده این هزینه 2 و 3 برابر میشه، و با توجه به اینکه در پیدا شدن کار هیچ تضمینی وجود نداره و اینطوری خانواده هم آزار کمتری میبینه. بعد از پیدا شدن کار ، شما میتونید خانواده رو با خیال راحت و آسوده و خوش و خرم به دانمارک منتقل کنید.
    ممنون از پاسخ سریعتون

ممکنه بفرمایید شما تخصصتون چیه و آیا الان دانمارک تشریف دارین؟

درود بر دوستان

این لینک رو ببینید خیلی جالبه:
    http://www.adampacitti.com/employadam.html

طرف 250 تا جاب اپلای کرده و نتیجه نگرفته. اون وقت با یک حرکت (که میبینید) 60 تا شرکت بهش ابراز علاقه کردند که استخدامش کنند و اون از بین 60 تا یکی رو انتخاب کرده!!! این داستان هم کاملا واقعیه.
    پس دوستان عزیز در پیدا کردن کار مایوس نشید و روش های مختلف رو امتحان کنید.

موفق باشید
    کاوه

Junior Member

با سلام
    من فوق لیسانس عمران-سازه دارم و 8 سال سابقه کار در زمینه طراحی سازه های نفت و گاز. وضعیت کار برای من در دانمارک چه طوره؟ در مدت 8-9 ماه زمانی که به آمدنم مونده، بهتره که انگلیسیم رو تقویت کنم یا دنیش یاد بگیرم (مقدماتی )؟ ممنون می شم اگر از دوستان کسی پاسخ بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران - تهران مرکز

سلام
    من هم فوق لیسانس عمران-خاک و پی دارم و 10 سال سابقه کار. الان یک ماهی هست که تو شهر آهوس هستم و هنوز کاری پیدا نکردم.در کل اینجا همه انگلیسی بلد هستن و شما حتی با انگلیسی کم هم میتونید از عهده کارهاتون بر بیاید. پیدا کردن کار به زبان انگلیسی مشکله ولی اگه زبان خودشونو بلد باشید خیلی شانستون زیاد می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)