صفحه 12 از 67 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    ممنون از راهنماییتون من برنامه ریزیم برای اوایل دسامبره ولی هنوز فیکسش نکردم

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom1888 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    پزشک و یا دندانپزشک نداریم تو فروم ؟
    سلام. دوستان پزشک و دندانپزشک در لینک زیر بیشتر هستن
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%DA%A9
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تو ایران 12 سال سابقه طراحی تو مهندسین مشاور دارم.تماما"هم تو صنعت نفت وگاز بوده تو طراحی فازهای پارس جنوبی هم مهندس ارشد بودم. با دو تا شغلی که دارم حدودا ماهی 4تا 5 میلیون تو ایران در امد دارم. فوق برق قدرت هم هستم. به نظرتون برا دانمارک اقدام کنم. چون 100 امتیازی که رو نیاز هست دارم. در ضمن متاهلم و 1 بچه هم دارم. ضمنا اینجا دو سال هم هست که phd می خونم اما اصلا حوصله ادامه دادن ندارم. دوستان با تجربه تر نظر بدن که اقدام کردن به نفعم هست یا بدلیل ندانستن زبان دانمارکی و شرایطم تو ایران نیام بهتره. اصلا دانمارک نفت داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faridahsiehk نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه وضعیت کاری کارشناس ارشد پرستاری در دانمارک چطوریه؟ وضع مالی خوبی ندارم. تنها40میلیون تومان دارایی ام است ایا میتونم بااین مبلغ برم وشروع کارکنم یا کم است؟
    سلام دوست عزیز
    برای پیدا کردن کار شما باید زبان مزخرف دانمارکی بلد باشی که دو تا سه سال طول میکشه و زبانشون هم واقعا مشمئز کننده هست....به نظر من دانمارک اصلا گزینه خوبی نیست و تا حد امکان سعی گنید نیاید دانمارک.... متاسفانه خیلیها به دلیل پروسه اسون ویزا گول میخورن و میان اینجا و بدبخت میشن و به فنا میرن البته مثال نقض همیشه وجود داره و ادمایی بودن که خیلی سریع کار پیدا کردن اما خیلی کم هستن .... این کشور فقط به درد پناهنده ها میخوره که مفت از دولت حقوق می گیرن....
    دوستان عزیز برای دانمارک که واقعا مصمم هستین حتما برین زبان رو یاد بگیرین...این تجربه من بود

Hi,

This is for those who are now in Denmark
    There are some job opportunities for engineers in field of mechanic, construction and similar
    please send me a private message
    we need:

Project managers,
    FEM, construction and calculation competent engineers

Best regards,
    Kaveh

P.S.: see attached
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط behzadsharif : September 19th, 2013 در ساعت 10:27 AM دلیل: حذف ایمیل

آقا كاوه اينجا گفته كه بايد يك سال سابقه كار در زيمنس داشته باشيد؟

من با توجه به بررسی هزینه های زندگی و از لینکهایی که دوستان گذاشتند در تاپیکهای دیگه به این نتیجه رسیدم که هزینه زندگی در کپنهاک و چند شهر بزرگ دیگر یکی از بالاترین ها در دنیاست و آن مبالغی که به اصطلاح ما ودیعه کردیم واقعا کفاف 6 ماه را هم نمی دهد. سئوالی دارم از دوستانی که تجربه اقامت در دانمارک را دارند. اول اینکه هزینه ها در شهرهای خیلی کوچک به چه شکل است ؟آیا به ازای کمتر بودن اجاره سایر هزینه ها خیلی بالا می رود یا حتی کمتر است؟ و و دوم این که هزینه خرید و نگهداری ماشین چقدر است و آیا ارزش دارد؟ بالاخره اینکه به فرض اینکه خیلی فعال و خوش شانس در ارسال رزومه باشیم تا چند مصاحبه در ماه می توانیم انتظار داشته باشیم و آیا می توان اغلب آنها را در مرحله اول به صورت آنلاین برگزار کرد؟
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    من با توجه به بررسی هزینه های زندگی و از لینکهایی که دوستان گذاشتند در تاپیکهای دیگه به این نتیجه رسیدم که هزینه زندگی در کپنهاک و چند شهر بزرگ دیگر یکی از بالاترین ها در دنیاست و آن مبالغی که به اصطلاح ما ودیعه کردیم واقعا کفاف 6 ماه را هم نمی دهد. سئوالی دارم از دوستانی که تجربه اقامت در دانمارک را دارند. اول اینکه هزینه ها در شهرهای خیلی کوچک به چه شکل است ؟آیا به ازای کمتر بودن اجاره سایر هزینه ها خیلی بالا می رود یا حتی کمتر است؟ و و دوم این که هزینه خرید و نگهداری ماشین چقدر است و آیا ارزش دارد؟ بالاخره اینکه به فرض اینکه خیلی فعال و خوش شانس در ارسال رزومه باشیم تا چند مصاحبه در ماه می توانیم انتظار داشته باشیم و آیا می توان اغلب آنها را در مرحله اول به صورت آنلاین برگزار کرد؟
    سپاسگزارم
    اینکه مبلغ مورد اشاره، جواب هزینه ها رو نمیده، اصلا صحیح نیست. حدود 80 هزار کرون برای یک نفر و 128 هزار کرون برای دو نفر، در حد اجاره یک جای کوچک مناسب، خورد و خوراک و رفت و آمد و موبایل و ... کافی است. ولی فقط کافیه و چیز زیادی ازش نمی مونه. نمونه هایی از هزینه های اجاره رو من توی این پست گذاشتم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1300557

تفاوت عمده در هزینه ها، مربوط به اجاره هست. در وسط شهر کپنهاگ یا آرهوس، خونه سخت تر و گرونتر پیدا میشه. همونطور که مثلا توی تهران، خیابون میرداماد و ظفر، خونه سخت تر و گرونتر از شهران یا تهرانپارس پیدا می شه، با متراژ و کیفیت یکسان البته.
    هزینه مواد غذایی فرق نداره، ولی رفت و آمد تو شهرهای بزرگتر هم هزینه بیشتری داره. چون تو شهرهای کوچیک همه امکانات نزدیک به همه. ولی در عوض تعداد پوزیشنهای کاری تو شهرهای بزرگ بهتره. البته درصد بیکاری هم بالاتره. یعنی مثلا هرنینگ درصد بیکاری کمتری از اودنسه داره. ولی تعداد کارهایی که پیدا میشه کمتره.

ماشین از 5000 کرون هست تا .... . ولی ماشینهای ارزونتر هزینه تعمیر زیادی دارند و هر دو سال یک بار هم باید معاینه فنی بشن که اگر موردی داشته باشه، باید کلی پول داد. اگر ماشینی پیدا کنین که معاینه فنی اخیرا شده باشه و ارزون باشه، خوبه چون فوقش اینه که بعد از دو سال میندازین دور. وگرنه باید هزینه بیشتری بدین تا ماشین بهتری بگیرین یا ماشین صفر بگیرین. برای ماشین باید بیمه و مالیات هم بدین که بسته به نوع ماشین متفاوته.

تعداد مصاحبه در ماه و آمار و احتمالات و اینها رو نباید در نظر گرفت. یکی از بچه ها چندین مصاحبه تو کمتر از یک ماه رفت و از بین یکی کار پیدا کرد. من کلا یک بار مصاحبه رفتم بعد از 9 ماه و کار پیدا کردم. یکی دیگه از بچه ها ماهی یک مصاحبه رو رفته و الان هشت ماهه بیکاره. رزومه خوب، ویژگیهای شخصیتی و شانس خیلی موثره.

آنلاین میشه برگزار کرد ولی حضوری خیلی فرق می کنه. اکثر بچه ها از طریق شبکه زدن کار پیدا کردند و نه آگهی

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    Hi,

This is for those who are now in Denmark
    There are some job opportunities for engineers in field of mechanic, construction and similar
    please send me a private message
    we need:

Project managers,
    FEM, construction and calculation competent engineers

Best regards,
    Kaveh

P.S.: see attached

Hi, Those who know Ansys and FEM/FEA are welcome.
    and those who are expert in
    CAD designer in Autodesk Inventor 2013

please keep in touch with me

Kaveh

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    آقا كاوه اينجا گفته كه بايد يك سال سابقه كار در زيمنس داشته باشيد؟
    Not necessarily
    but it's an advantage

regards,
    kaveh

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)