صفحه 13 از 67 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Hi guys
    please see this:

Mangler dygtig produktionschef til industrivirksomhed på Fyn. Du er proces- og samarbejdsorienteret og kan trives i en ejerledet virksomhed, hvor der dog er masser af frihed til ansvar og spændende udfordringer. Du er vant til at arbejde med prognoser og mellemkakulationer og lidt en hands-on type. Vil se frem til at høre fra dig med et CV på

kl@pay-back.dk

Also search 'Kurt Larsen' on LinkedIn

من اين لينك را در يك تاپيك ديگه پيدا كردم و فكر كردم كه شايد بد نباشه توي اين تاپيك هم بياورم.
    http://cphpost.dk/news/making-cut-im...ous-immigrants
    اصلا مطلب اميدوار كننده اي نيست . به ويژه دعوت مي كنم كه قسمت كامنتها را هم بخوانيد. از متن اصلي مفيد تر است. متاسفانه ما ايرانيها انقدر رفتن از ايران برايمان مهم شده كه اصلا توجهي نداريم به جايي كه مي رويم چه آينده اي در انتظارمان است. از انطرف هم دوستاني كه انطرف هستند هم متاسفانه به غير از يكي دو نفر كمتر اطلاعرساني مي كنند. من تمام اين تاپيك را خواندم ولي بالاخره متوجه نشدم كه آيا بالاخره كسي توانسته در دانمارك شغل مرتبطي پيدا كند يا نه. خواهشمندم كه دوستان همفكري بيشتري داشته باشند. ٥٣٣ صفحه تا اين لحظه در مورد گرفتن گرين كارد مطلب نوشته شده و ١٣ صفحه در مورد كاريابي. اگر اين نسبت عكس هم بود حتي كم بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط samyyar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تو ایران 12 سال سابقه طراحی تو مهندسین مشاور دارم.تماما"هم تو صنعت نفت وگاز بوده تو طراحی فازهای پارس جنوبی هم مهندس ارشد بودم. با دو تا شغلی که دارم حدودا ماهی 4تا 5 میلیون تو ایران در امد دارم. فوق برق قدرت هم هستم. به نظرتون برا دانمارک اقدام کنم. چون 100 امتیازی که رو نیاز هست دارم. در ضمن متاهلم و 1 بچه هم دارم. ضمنا اینجا دو سال هم هست که phd می خونم اما اصلا حوصله ادامه دادن ندارم. دوستان با تجربه تر نظر بدن که اقدام کردن به نفعم هست یا بدلیل ندانستن زبان دانمارکی و شرایطم تو ایران نیام بهتره. اصلا دانمارک نفت داره؟
    من دانمارك نيستم و سؤالات شما سؤال خود من هم هست. ولي چون تجربه زندگي خارج از كشوررا داشته ام به خودم اجازه مي دهم كه بگويم من اگريك زندگي متعادل و در آمد مكفي و رضايت شغلي داشته باشم هيچوقت ريسك مهاجرت را نمي پذيرم. اگر واقعا فكرمي كنيد در صورت شكست پروژه مهاجرتتان مي توانيد مجددا همان موقعيت شغلي و اجتماعي قبل از رفتن را به دست بياوريد و مشكل خانوادگي هم پيدا نخواهيد كرد اين ريسك را انجام دهيد.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    من دانمارك نيستم و سؤالات شما سؤال خود من هم هست. ولي چون تجربه زندگي خارج از كشوررا داشته ام به خودم اجازه مي دهم كه بگويم من اگريك زندگي متعادل و در آمد مكفي و رضايت شغلي داشته باشم هيچوقت ريسك مهاجرت را نمي پذيرم. اگر واقعا فكرمي كنيد در صورت شكست پروژه مهاجرتتان مي توانيد مجددا همان موقعيت شغلي و اجتماعي قبل از رفتن را به دست بياوريد و مشكل خانوادگي هم پيدا نخواهيد كرد اين ريسك را انجام دهيد.
    دوست عزیز هرکسی دلایل خودشو برای مهاجرت داره یه نسخه برای همه نمیشه پیچید به شخصه من دلایل مهاجرتم همه چیز هست جز مسایل مالی و شغلی . اینجا استاد دانشگاهم ولی حاضرم برم اونجا از صفر شروع کنم و ایران نباشم اینجا نمی شه و خلاف مقرراته چیزایی رو که همه کم و بیش باهاش در ایران اشناییم رو باز کنم براتون.من ریسک مهاجرت رو میپذیرم پلهای پشت سرمم با افتخار خراب میکنم موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس م شیمی

سلام به همه
    1.يه موضوعي كه خيلي بهش پرداخته نشده بحث مشاغليه كه regulated profession بش ميگن. اينا گويا نياز به Authorization دارن. كسي بوده كه تو بازار كار به اين قضيه بخوره؟
    2.دوم اينكه جهت اطمينان ميخوام بدونم بعد از ورود به دانمارك صرفا با ترجمه مدرك تحصيلي ايران ميشه سرچ كار كرد يا بايد مدركو برد ادارات اونجا تاييد كنن بعد؟
    3. شرايط سوال دوم براي متقاضي اصلي و همسر يكسانه؟ چون متقاضي مين كه در پروسه اخد گرينكارت ، يه بار مدرك تحصيلي اش اسس ميشه. اون كافيه؟ تكليف مدرك تحصيلي همسر واسه اسس و سرچ كار چيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط beauti3881 نمایش پست ها
    سلام به همه
    1.يه موضوعي كه خيلي بهش پرداخته نشده بحث مشاغليه كه regulated profession بش ميگن. اينا گويا نياز به Authorization دارن. كسي بوده كه تو بازار كار به اين قضيه بخوره؟
    2.دوم اينكه جهت اطمينان ميخوام بدونم بعد از ورود به دانمارك صرفا با ترجمه مدرك تحصيلي ايران ميشه سرچ كار كرد يا بايد مدركو برد ادارات اونجا تاييد كنن بعد؟
    3. شرايط سوال دوم براي متقاضي اصلي و همسر يكسانه؟ چون متقاضي مين كه در پروسه اخد گرينكارت ، يه بار مدرك تحصيلي اش اسس ميشه. اون كافيه؟ تكليف مدرك تحصيلي همسر واسه اسس و سرچ كار چيه؟
    در شغل هائی که نیاز به اتورایز کردن داره مثل همه جای دنیا شما به هیچ وجه بدون اتورایز نمیتونید کار تخصصیتون رو انجام بدید دوست من.
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

دوستان مشاغل دریایی در دانمارک چه شرایطی داره؟ آیا کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

با سلام به دوستان، چند تا پرسش دارم، من تا یک ماه دیگه وقت سفارت دارم
    یک، میخوام بدونم مراحل سفارت چطور پیش میره و چه مدت طول میکشه درصورتیکه مورد قبول قرار بگیره (البته با محاسبات خودم امتیاز صد رو می گیرم)
    دو، من کارشناس ارشد کشاورزی هستم کسی اطلاعی از شرایط این رشته در دانمارک داره، البته تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم و تو چند زمینه دیگه هم می تونم حرفه ای کار کنم، مثل طراحی گرافیک و چاپ و بازرگانی بین المللی
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق

من فوق لیسانس مهندسی برق
    معدل کارشناسی 17.89
    معدل ارشد 18
    از دانشگاه صنعت اب و برق شهید عباسپور تهرات
    به نظر شما من برای کار برم خارج؟
    یا برای تحصیل؟
    مدرک زبان هم ندارم؟