صفحه 41 از 67 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

درود به همه
    من پس از حدود 11 ماه از فرستادن اولین اپلیکیشن و پس از حدود 8 ماه از ورودم به دانمارک برای 109امین اپلیکیشنم، اولین مصاحبه‌ام رو گرفتم که البته موفقیت‌آمیز نبود. اما دو هفته بعدش یک مصاحبه دیگه گرفتم که خوش‌بختانه کار رو گرفتم. اما چند نکته:

1- مصاحبه اول رو برای این گرفتم که متن ایمیلی که رزومه و Cover Letter رو پیوستش کرده بودم به دانمارکی نوشتم (که البته یک خط هم بیشتر نبود) ولی مدیر شرکت فکر کرده بود شاید دانمارکیم در حد قابل قبولی باشه.

2- مصاحبه دوم رو هم برای کاری گرفتم که آگهی‌اش رو دیده و به صورت عادی اپلای کرده بودم. فقط یکی از دوستان خودمون که حدود یک ماه قبلش کارش رو تو اون شرکت شروع کرده بود، لطف کرد و رزومه من رو به صورت حضوری هم به مدیر مربوطه داد (همراه با توضیح اینکه من چه کاری انجام داده‌ام).

3- هر دو مصاحبه را در شرکت‌هایی گرفتم که فاصله‌شان تا محل زندگی من بسیار کم بود (این فاکتور به ویژه در مصاحبه اول تاثیر بیشتری داشت)

4- من 6 سال سابقه کار در رشته برق دارم ولی مدرک ارشدم مهندسی پزشکی هست.
    با آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member

دوستان عزیز :

من رشته ام زبان انگلیسی هست و زبان تدریس میکنم

به نظرتون واسه دکتراشانسی دارم؟
    واسه کسی مثل من اونجا شغلی به عنوان تدریس ممکن هست باشه؟
    ))

Junior Member

سلام دوستان
    من برگشتم بعد از سه ماه. این دفعه با دست پر
    من تونستم بعد از سه ماه یه پوزیشن بگیرم. البته دکترا هست و نه کاری. ولی‌ خوب تقریبا یه مصاحبه کاریم گرفتم تو همین مدت کوتاه.
    میدونم البته دعای خیره شما دوستان بی‌ تاثیر نبود تو موفقیت من. امیدوارم که همتون موفق باشید و سلامت و البته امیدوار

Junior Member ali_ksh آواتار ها

درود دوستان
    ممنون بابت راه اندازی این موضوع
    به نظر شما من با این شرایط چند درصد شانس گرفتن کار رو دارم و بطور میانگین چه مدت طول میکشه؟
    تحصیلات: فوق لیسانس مهندسی مکانیک (ساخت و تولید) از دانشگاه مالزی با معدل 18.80و رنکینگ 101 در QS و لیسانس مکانیک جامدات از دانشگاه آزاد با معدل 13.6 و کاردانی مکانیک با معدل 17 از دانشگاه دولتی
    سابقه کار: 2 سال در شرکت تولید قطعات خودرو تمام وقت با بیمه و 3 سال سابقه کار کارشناسی مهندسی بدون بیمه
    1 ثبت اختراع و 2 مقاله بین المللی
    درضمن به نظر شما امکان گرفتن کار در دانمارک از ایران بالا هست؟(توسط سایتهای کاریابی آنلاین) یا حتما" بایستی آدرس و شماره تلفن معتبر از دانمارک داشته باشم تا برای کار offer بگیرم؟
    یا اینکه از الان برای PHD در دانمارک اقدام کنم؟
    ممنون میشم دوستانی که اونجا هستن راهنمایی کنن منو که کدام یک از این شرایط برای پیدا کردن سریع کار بهتر هست...
    سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - Isfahan University of Technology

دوستان سلام
    دوستانی که دانمارک هستن و یا اطلاعاتی دارند، ممنون میشم اگه راهنمایی کنن.
    من ویزای gr1 دارم و میخواستم ببینم با این شرایط چند درصد احتمال پیدا کردن کار در دانمارک برای من وجود داره.
    فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 17.45
    لیسانس کامپیوتر از دانشگاه چمران اهواز با معدل 16
    سن 34 سال
    5 سال سابقه کار
    زبان دانمارکی نمیدونم.
    آیلتس 5.5
    سپاسگزارم اگه راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ksh نمایش پست ها
    درود دوستان
    ممنون بابت راه اندازی این موضوع
    به نظر شما من با این شرایط چند درصد شانس گرفتن کار رو دارم و بطور میانگین چه مدت طول میکشه؟
    تحصیلات: فوق لیسانس مهندسی مکانیک (ساخت و تولید) از دانشگاه مالزی با معدل 18.80و رنکینگ 101 در QS و لیسانس مکانیک جامدات از دانشگاه آزاد با معدل 13.6 و کاردانی مکانیک با معدل 17 از دانشگاه دولتی
    سابقه کار: 2 سال در شرکت تولید قطعات خودرو تمام وقت با بیمه و 3 سال سابقه کار کارشناسی مهندسی بدون بیمه
    1 ثبت اختراع و 2 مقاله بین المللی
    درضمن به نظر شما امکان گرفتن کار در دانمارک از ایران بالا هست؟(توسط سایتهای کاریابی آنلاین) یا حتما" بایستی آدرس و شماره تلفن معتبر از دانمارک داشته باشم تا برای کار offer بگیرم؟
    یا اینکه از الان برای PHD در دانمارک اقدام کنم؟
    ممنون میشم دوستانی که اونجا هستن راهنمایی کنن منو که کدام یک از این شرایط برای پیدا کردن سریع کار بهتر هست...
    سپاس فراوان
    دوست عزیز هیچکس نمیتون به شما درصدی اعلام کنه. اگر پست های این فروم رو از اول شروع کنید به خوندن خودتون میتونید نتیجه گیری کنید. شروع کنید به تهیه یه رزومه خیلی خوب و برای کارهایی که آنلاین اعلام میشه اپلای کنید. از تعداد شغل هایی که در ارتباط با سابقه کاریتون اعلام میشه میتونید تخمین بزنید که اوضاع کار چطور هست. زبانتون رو تقویت کنید. اگر هم علاقه دارید برای PhD اپلای کنید. باید همه روشها رو امتحان کرد که یکیش به نتیجه برسه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من منتظر ویزای گرین کارت خود و خانمم (فرد اصلی) هستم. لطفا تجربه یا اطلاعاتتان را در اختیار بذارید:
    1- آیا خانمم نمی تونه از دانشگاههاش فاند بگیره که هم دکترا بگیره هم شغل حساب بشه هم درآمد داشته باشیم تا از گرسنگی نمیریم اونجا؟ :-)
    2- من چه شغلهایی خوبه الان برم یاد بگیرم به منظور اینکه اونجا تا زمانیکه کار درست حسابی گیر نیاوردیم امرار معاش کنیم. مثل مکانیکی، فرشبافی و ... هرچی
    3- کار در خانه مثل بافتنی ، فرشبافی ، سایر صنایع دستی و ... هر چی . . . به عنوان فعالیت اقتصادی از لحاظ قانونی منعی نداشته باشه?!!!
    4- مرسی از همتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maqdami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من منتظر ویزای گرین کارت خود و خانمم (فرد اصلی) هستم. لطفا تجربه یا اطلاعاتتان را در اختیار بذارید:
    1- آیا خانمم نمی تونه از دانشگاههاش فاند بگیره که هم دکترا بگیره هم شغل حساب بشه هم درآمد داشته باشیم تا از گرسنگی نمیریم اونجا؟ :-)
    2- من چه شغلهایی خوبه الان برم یاد بگیرم به منظور اینکه اونجا تا زمانیکه کار درست حسابی گیر نیاوردیم امرار معاش کنیم. مثل مکانیکی، فرشبافی و ... هرچی
    3- کار در خانه مثل بافتنی ، فرشبافی ، سایر صنایع دستی و ... هر چی . . . به عنوان فعالیت اقتصادی از لحاظ قانونی منعی نداشته باشه?!!!
    4- مرسی از همتون.
    دوست عزیز سلام،

در ارتباط با سوال اولتون بگم که اینجا دکترا خوندن کار محسوب میشه و حقوق خوبی هم به دانشجو دکترا میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maqdami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    4- مرسی از همتون.
    سلام
    کار آشپزی علی الخصوص پیتزایی و آرایشگری و مکانیکی یاد بگیری برای شروع خوبه

موفق باشی
    آرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Mechanical Engineer

سلام دوست عزیز..یکی از دوستان من دکترای زبان انگلیسی دارند با سوابق پژوهشی بسیار زیاد و استاد دانشگاه هم هستن ایران ولی تاکنون بعد از گذشت 7 ماه موفق به دریافت کار دایم نشده اند. صرفا کار تور لیدری دو تونستن بگیرن با درآمد غیر مشخص و غیر ثابت اونم فقط برای high season

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)