صفحه 47 از 67 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    دوستان
    براي كار مهندس برق قدرت كدوم شهر مناسب تر است !؟
    سلام
    اگر با تخصص شما احتمال پیدا کردن کار توی نیروگاه ها بیشتر هست، میتونید لیست نیروگاههای دانمارک رو چک کنید

به سایتهاشون سر بزنید و قسمت مربوط به استخدام یا جذب نیروی کارشون رو چک کنید.
    تو سایت های کاریابی هم میتونید پروفایلتون رو تکمیل کنید و منتظر موقعیت کاری جدید باشید.

قبلا تو این پست چند تا از این سایتهای کاریابی رو لیست کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط arabpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مکانیک خوندم و ماه آینده میخام بیام دانمارک، با توجه به رشته م اسبیا رو که شهری هست که بیشتر با زمینه کاری من جور هست رو انتخاب کردم، چند جا هم اپلای کردم، ولی خبری نشده، نظرتون چیه برم کپنهاگ که کار جانبی هم اونجا بیشتره و یا رو تصمیمم بمونم. شمنا آیا حضور در دانمارک و استفاده از رسانه های محلی میتونه شانس پیدا کردن کار رو بیشتر کنه؟
    ممنون
    دوست عزیز سلام
    انتخابت به نظر معقول میاد ولی باید اینو هم در نظر بگیری که کار جانبی در کپنهاگ هم همچین آسون نیست پیدا کردنش اگه کسی رو نشناسی و یا آشنایی نداشته باشی . به نظر من بودن تو دانمارک و داشتن تلفن و آدرس دانمارک تا حدی در خونده شدن application هایی که میفرستی تاثیر داره، البته عوامل تاثیر گذار دیگه ای هم هست مثل شانس، پشتکار، نوع تخصص و ...

موفق باشی
    حسام

دوستان كسي شرح كار It Consultant در دانمارك رو مي دونه ؟!
    يكي از دوستان كه سابقه انجام اين كار رو در ايران داشته بدليل اينكه Task هايي كه نوشته بصورت جنرال و عمومي تشخيص داده شده ريجكت شده و3 هفته فرصت داره كه Appeal كنه حالا با توجه به تجربياتي كه دوستان IT و كامپيوتر بر اساس بازار كار دانمارك دارند چه تسك هايي تو دانمارك به عنوان It Consultant شناخته ميشه ؟!
    لطفا در اين خصوص اگه مي تونيد كمك كنيد تا مشكلي كه براي اين دوستمون پيش اومده بر طرف بشه
    ممنون

دوستان كسي شرح كار It Consultant در دانمارك رو مي دونه ؟!
    يكي از دوستان كه سابقه انجام اين كار رو در ايران داشته بدليل اينكه Task هايي كه نوشته بصورت جنرال و عمومي تشخيص داده شده ريجكت شده و3 هفته فرصت داره كه Appeal كنه حالا با توجه به تجربياتي كه دوستان IT و كامپيوتر بر اساس بازار كار دانمارك دارند چه تسك هايي تو دانمارك به عنوان It Consultant شناخته ميشه ؟!
    لطفا در اين خصوص اگه مي تونيد كمك كنيد تا مشكلي كه براي اين دوستمون پيش اومده بر طرف بشه
    ممنون
    دوستان
    کسی اطلاعی در خصوص این زمینه کاری نداره ؟!

دوستان
    اگر شغل مورد نظرشون تو positive list رو IT engineer انتخاب کرده باشن می تونن شرح شغلیشون رو مطابق software developer بنویسن مثلا بجای مشاوره و . . . بنویسن
    Software Design, Software Developer, programmer
    در خصوص Programmer , Developer اسم یکی دو تا از زبان های برنامه نویسی که رایج مثل Java و C++ رو هم توش بنویسن بهتره
    یک نکته که بنظرم مفید میاد ایکه که اکثر کسایی که تو IT کار میکنن با همون دقتی که CV تهینه می کنن ، شرح شغلم اینجا می نویسن ولی متاسفاده آفیسر شما یه آدم IT man نیست و ممکنه سر در نیاره در ضمن قرار هم نیست شما با این شرح شغلی که تو پروندتون مینویسین اونجا کار گیر بیارین برای همین پیشنهاد می کنم شرح شغلتون بجای اینکه دقیقا مطابق فعالیت خودتون باشه ، چیزی باشه که اشخاص عادی نیز بتونن با عنوان شغلتون مطابقتش بدن، هیچ اشکالی هم نداره از اون سطح و level ی که هستین پایین تر باشه، هدف اینجا قانع کردن آفیسرتونه نه کار پیدا کردن

Junior Member

دوستان
    سلام

من با اين عنوان Apply كردم، زمينه هاي كاريم رو هم بيشتر در مورد SQl و Support ERP نوشتم. مي توانيد دقيقا شرح شغل IT consultant را از اينترنت سرچ كنيد و سابقه و رزومتون را منطبق با آن بنويسيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط shivajan نمایش پست ها
    سلام

من با اين عنوان Apply كردم، زمينه هاي كاريم رو هم بيشتر در مورد SQl و Support ERP نوشتم. مي توانيد دقيقا شرح شغل IT consultant را از اينترنت سرچ كنيد و سابقه و رزومتون را منطبق با آن بنويسيد.
    به بعضي از آيتم ها گير داده و گفته اينها جنرال هست
    دوست من هم تو اينترنت سيرچ كرده بود و بعضي وظايف رو نوشته بود
    مي تونيد تسك هايي كه بهش اشاره كرديد رو در اختيار من قرار بديد ؟!

Junior Member

دوستان سلام
    می خواستم از اساتید بپرسم زمینه کاری رشته های پایه در دانمارک چجوریاست رشته خودم ارشد تربیت بدنی گرایش آسیب شناسی و حرکات اصلاحیست دنبالش را بگیرم یا خیر ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان
    رشته من حسابداری یا حسابرسی هست و ان شاالله برای نوامبر وارد دانمارک میشم . در مورد بازار کار این رشته کسی اطلاعاتی داره ؟
    بازار کار این رشته در کپنهاگ بیشتر هست یا سایر شهرها؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته من حسابداری یا حسابرسی هست و ان شاالله برای نوامبر وارد دانمارک میشم . در مورد بازار کار این رشته کسی اطلاعاتی داره ؟
    بازار کار این رشته در کپنهاگ بیشتر هست یا سایر شهرها؟
    ممنون
    تو سایت های کاریابی دانمارک جستجو کنید یک برآورد اولیه داشته باشید

www.jobindex.dk
    www.stepstone.dk
    www.workindenmark.dk
    www.jobnet.dk
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)