صفحه 54 از 67 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

سلام به همه دوستان

اگر کسی در زمینه embedded system و میکروکنترلر و کلا مسایل مربوط به سخت افزار و الکترونیک دنبال کار هست من یک شرکت رو می شناسم که دنبال نیرو هستن. خیلی هم عجله دارن.
    این لینک آگهی کارشون هست:
    http://tech.jobindex.dk/cgi/open.cgi...71&tid=h503942

و کلا سایت jobindex.dk رو برای کسانی که دنبال کار در زمینه embedded system و برنامه نویسی low level و کلا کارهای مرتبط با IT هستند پیشنهاد می کنم.

اگر واقعا چند سالی در ایران سابقه کار در این زمینه رو دارید، کار هست نگران نباشید و بنطر من لازم نیست که بقول یکی از دوستان کد کرنل لینوکس رو مثل کف دست بلد باشید.

موفق باشید

Junior Member

دوستان بین شهر وایله و قاناس بر اساس تعدد کار کژوال و قیمت خونه کدوم شهر رو برای ابتدای ورود پیشنهاد می کنید ؟

سلام یه همگی
    با تشکر از مطالب خوبی که گذاشتید می خواستم بپرسم برای رشته ای مثل متالورژی با 6 سال سابقه بازرسی فنی نفت بازار کار چطور هست ؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز. من مشاور حقوقی هستم و با فوق لیسانس و مدرک زبان میتونم ۱۱۰ امتیاز بگیرم اما نگران پیدا کردن کارم چون رشته ی من فنی نیست البته دارم کلاس زبان دانمارکی میرم اما سوالم اینه که بلافاصله بعد از مقیم شدن توی دانمارک میشه رفت دانشگاه تا تحصیل کرد اونم رشته ی حقوق؟ دوم اینکه میشه به جای اینکه حقوق بخونم یه مهارت یادبگیرم مثل آرایشگری یا تخصص دیگه ای مثل پرستاری بخونم؟ سوم اینکه چون من با گرین کارت وارد میشم حتما باید درسال دوم اقامتم حقوقم از محل کار تخصصی من باشه؟ مثلا من حتما باید به عنوان وکیل این حقوق رو دربیارم یا اگر آرایشگر هم بودم مهم نیست؟ ممنون بابت راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin93 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز. من مشاور حقوقی هستم و با فوق لیسانس و مدرک زبان میتونم ۱۱۰ امتیاز بگیرم اما نگران پیدا کردن کارم چون رشته ی من فنی نیست البته دارم کلاس زبان دانمارکی میرم اما سوالم اینه که بلافاصله بعد از مقیم شدن توی دانمارک میشه رفت دانشگاه تا تحصیل کرد اونم رشته ی حقوق؟ دوم اینکه میشه به جای اینکه حقوق بخونم یه مهارت یادبگیرم مثل آرایشگری یا تخصص دیگه ای مثل پرستاری بخونم؟ سوم اینکه چون من با گرین کارت وارد میشم حتما باید درسال دوم اقامتم حقوقم از محل کار تخصصی من باشه؟ مثلا من حتما باید به عنوان وکیل این حقوق رو دربیارم یا اگر آرایشگر هم بودم مهم نیست؟ ممنون بابت راهنماییتون.
    سلام تا جاییکه مربوط به گرین کارت میشه شما نمیتونین به عنوان فرد اصلی تحصیل کنید . و برای کار به دانمارک میرید. و با قوانین جدید شما به محض ورود 7 8 ماهه کارپیدا کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    سلام تا جاییکه مربوط به گرین کارت میشه شما نمیتونین به عنوان فرد اصلی تحصیل کنید . و برای کار به دانمارک میرید. و با قوانین جدید شما به محض ورود 7 8 ماهه کارپیدا کنید .

ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز. اما من هنوز متوجه نشدم که کاری که باید توی دانمارک پیدا کنم تا توسط اون اقامتم تمدید شه باید تخصصی و مربوط به همون رشته ای باشه که به واسطه ی اون حق اقامت گرفتم یا مهم صرف داشتن کار است؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin93 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز. اما من هنوز متوجه نشدم که کاری که باید توی دانمارک پیدا کنم تا توسط اون اقامتم تمدید شه باید تخصصی و مربوط به همون رشته ای باشه که به واسطه ی اون حق اقامت گرفتم یا مهم صرف داشتن کار است؟
    شما باید بتونین کاری پیدا کنین که در سال اول 50000 کرون و در سال دوم 319000 کرون درآمد ثبت شده در سیستم مالیاتی داشته باشین. برای دریافت 319000 کرون باید درآمد ناخالص بالاتر از 26500 کرون در ماه داشته باشین. نوع کار مهم نیست. ولی کارهایی مثل کار در رستوران یا .... معمولا حقوقی در حدود ساعتی 110 کرون داره که ماهی در حدود 16000 کرون براتون عایدی خواهد داشت. اما مسئله اینه که فرض کنین که کار غیرتخصصی هم پیدا کردین، ویزاتون رو سه سال دیگه هم تمدید کردن. شما بعدش چه جوری میخواین اقامت دائم بگیرین. یکی از شروط اقامت دائم اینه که شما 5 سال در دانمارک زندگی کرده باشین. با قوانین جدید گرین کارت هیچوقت به 5 سال اقامت نمی رسین. از روزی که ویزا بیاد تا شما برین و مستقر شین و ثبت کنین زمان می بره. برای همین هیچ وقت شرط 5 سالتون برآورده نمیشه.
    فرض کنین شما یک ماه بعد از ویزا رفتین دانمارک و ویزاتون هم تمدید شده. یعنی شما چهار سال و 11 ماه اقامت داشتین. حالا باید بتونین اقامتتون رو از یک طریقی تمدید کنین. در حال حاضر سه روش هست: داشتن کار در پوزیتیو لیست دانمارک، درآمد 375000 کرونی در سال، و یا کار ریسرچ.
    بعد اگر بتونین اقامت رو تمدید کنین، میتونین برای اقامت دائم هم درخواست بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    شما باید بتونین کاری پیدا کنین که در سال اول 50000 کرون و در سال دوم 319000 کرون درآمد ثبت شده در سیستم مالیاتی داشته باشین. برای دریافت 319000 کرون باید درآمد ناخالص بالاتر از 26500 کرون در ماه داشته باشین. نوع کار مهم نیست. ولی کارهایی مثل کار در رستوران یا .... معمولا حقوقی در حدود ساعتی 110 کرون داره که ماهی در حدود 16000 کرون براتون عایدی خواهد داشت. اما مسئله اینه که فرض کنین که کار غیرتخصصی هم پیدا کردین، ویزاتون رو سه سال دیگه هم تمدید کردن. شما بعدش چه جوری میخواین اقامت دائم بگیرین. یکی از شروط اقامت دائم اینه که شما 5 سال در دانمارک زندگی کرده باشین. با قوانین جدید گرین کارت هیچوقت به 5 سال اقامت نمی رسین. از روزی که ویزا بیاد تا شما برین و مستقر شین و ثبت کنین زمان می بره. برای همین هیچ وقت شرط 5 سالتون برآورده نمیشه.
    فرض کنین شما یک ماه بعد از ویزا رفتین دانمارک و ویزاتون هم تمدید شده. یعنی شما چهار سال و 11 ماه اقامت داشتین. حالا باید بتونین اقامتتون رو از یک طریقی تمدید کنین. در حال حاضر سه روش هست: داشتن کار در پوزیتیو لیست دانمارک، درآمد 375000 کرونی در سال، و یا کار ریسرچ.
    بعد اگر بتونین اقامت رو تمدید کنین، میتونین برای اقامت دائم هم درخواست بدین.
    خب با این اوصاف اقامت دائم برای کار تخصصی هیچوقت جور نمیشه یا با کار غیر تخصصی؟ من متوجه نشدم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh366 نمایش پست ها
    خب با این اوصاف اقامت دائم برای کار تخصصی هیچوقت جور نمیشه یا با کار غیر تخصصی؟ من متوجه نشدم.
    اون سه روشی که گفتم> پوزیتیو لیست که کار تخصصی هست. 375000 کرون هم حقوق یک کار تخصصی هست. ریسرچ هم که مشخصه.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)