صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

سلام
    من در شرف ازدواج هستم و قصد دارم برای دانمارکاقدام کنم..
    با خوندن پست های مفیدتون 2تا سوال واسم پیش امده ممنون میشم کمکم کنید:
    1) من در رشته مکانیک 2 سال سلبقه توربین بادی دارم.. زبانمم در حد 6.5 آیلتسه.. اینجور که دوستان میگن کار خیلی سخته به زبان انگلیسی پیدا کردنو می خواستم بدونم به ریسکش می ارزه کار اینجامو ترک کنم و برم؟
    2) می خواستم ببینم شرایط همسرم برای مهاجرت چه شکلی میشه؟ امکانش هست همزمان اقدام کنیم؟
    ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashbr نمایش پست ها
    سلام
    1) من در رشته مکانیک 2 سال سلبقه توربین بادی دارم.. زبانمم در حد 6.5 آیلتسه.. اینجور که دوستان میگن کار خیلی سخته به زبان انگلیسی پیدا کردنو می خواستم بدونم به ریسکش می ارزه کار اینجامو ترک کنم و برم؟
    2) می خواستم ببینم شرایط همسرم برای مهاجرت چه شکلی میشه؟ امکانش هست همزمان اقدام کنیم؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    سلام
    1- کار در دانمارک سخت پیدا میشه . اینطور بگم باید کاملا متخصص باشید تا بتونید کار پیدا کنید.به جرات بگم کاملا ریسکی هست.اما اگر میتونید هزینه کنید به امتحانش می ارزه.
    2- همسرتون تا زمانیکه شما کار پیدا نکنید و قرارداد کاری و فیش حقوقی خودتون رو به اداره مهاجرت ارائه ندید نمی تونه بیاد. لذا در حالت خوب اگر شما ماه اول ورودتون به دانمارک مشغول به کار بشید اونوقت در پایان ماه دوم ورودتون فیش حقوقی خواهید داشت و در حدود دو سه ماه بعدشم همسرتون به شما ملحق میشه. یه فاصله زمانی حدود 5 ماه در بهترین حالت رو در نظر بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashbr نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم کمکم کنید
    با سلام
    دوست عزیز برای کار پیدا کردن در هر کشوری مثل کانادا یا استرالیا سابقه کاری ده سال ایده آل و هفت یا هشت سال هم خوبه و در بدترین حالت باید پنج سال سابقه کار داشته باشید. به عنوان مثال برای استرالیا و یا کانادا-که برخلاف دانمارک که با هدف و برنامه درست مهاجرمی پذیرند- باید حداقل پنج سال سابقه کار داشته باشید وگرنه اصلا پرونده شما بررسی نمیکنند. بنابراین با سابقه کاری دوسال اصلا دانمارک ارزش امتحان کردن هم نداره بهتره وقتی شرایط استرالیا رو داشتی برای استرالیا اقدام کنی. البته در استرالیا هم کار مرتبط به راحتی پیدا نمیشه اما پیدا کردن کار غیر مرتبط با حقوق قانونی خیلی سخت نیست.
    اگر به دلیل سابقه کاری در زمینه توربین بادی که دانمارک هم در این زمینه بسیار فعال هست میخای بیای دانمارک، باید بگم که شرکتهای فعال در این زمینه مثل زیمنس و وس تاس و ال ام پاور شرکتهای بسیار معتبری هستند و دانمارکیهای زیادی که در شرکتهای کوچک کار کردن واسه این شرکتها اپلای میکنن و در پروسه استخدام به راحتی از شما پیشی میگیرند. دوم اینکه این شرکتها همکاری بسیار نزدیکی با دانشگاه آرهوس و آلبورگ دارند بطوریکه در مصاحبه افراد این دانشگاهها که پروژه مختلفی رو با این شرکتها داشته اند کاملا در اولویت هستند.
    موفق باشی

با سلام
    دوستان می خواستم بدونم برای گروه حسابداری و مالی کار تو دانمارک چقدر طول میکشه پیدا بشه؟
    من لیسانس حسابداری با 16 سال سابقه کاری دارم که از این 16 سال 5 سالش حسابرسی هست و بقیه حسابداری
    نمره زبان انگلیسی من 7 جنرال آیلتس هست
    ویرایش توسط haghabeigi : May 4th, 2015 در ساعت 06:01 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haghabeigi نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان می خواستم بدونم برای گروه حسابداری و مالی کار تو دانمارک چقدر طول میکشه پیدا بشه؟
    من لیسانس حسابداری با 16 سال سابقه کاری دارم که از این 16 سال 5 سالش حسابرسی هست و بقیه حسابداری
    نمره زبان انگلیسی من 7 جنرال آیلتس هست

با سلام
    هیچ تضمینی و هیچ کران بالا و پایینی برای زمان پیدا کردن کار در دانمارک وجود ندارد. قوانین جدید گرین کارت هم که تکلیف همه رو مشخص کرده. شما با اون سطح زبان بهتره برای استرالیا و یا کانادا اقدام کنی. البته کانادا هم چندان تعریفی نداره اما به هر حال مشکل زبان نداری و این مزیت بزرگی هست.

موفق باشی
    آرش

نقل قول نوشته اصلی توسط mirarash نمایش پست ها
    با سلام
    هیچ تضمینی و هیچ کران بالا و پایینی برای زمان پیدا کردن کار در دانمارک وجود ندارد. قوانین جدید گرین کارت هم که تکلیف همه رو مشخص کرده. شما با اون سطح زبان بهتره برای استرالیا و یا کانادا اقدام کنی. البته کانادا هم چندان تعریفی نداره اما به هر حال مشکل زبان نداری و این مزیت بزرگی هست.

موفق باشی
    آرش
    ممنون از پاسخ شما ولی برای کانادا و استرالیا سنم بالا هست (41 ساله هستم) و تنها شانسی که برای کانادا دارم از طریق استان ساسکاچوان هست که اونم ظرفیت محدودی داره و معمولا دوم ژانویه باز میشه و امسال اصلا نتونستم سر ساعت اعلام شده فرمهای پر شده را ارسال کنم چون سرعت اینترنت تو اون لحظه کم شده بود و متقاضی هم زیاد بود و تو یک ساعت ظرفیتش تکمیل شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بنابر این تنها شانس من در حال حاضر دانمارک هست که محدودیت سنی نداره و سریعتر اجازه کار صادر میشه اگه اطلاعی در خصوص کار حسابداری در دانمارک دارید و بگید ممنون میشم فقط میخواستم بدونم بازار کار برای این رشته تو دانمارک چطوری هست میشه کار تو یک سال پیدا کرد برای منی که 16 سال سابقه کار دارم و زبان انگلیسی متوسط 7 دارم.
    ویرایش توسط haghabeigi : May 6th, 2015 در ساعت 11:14 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haghabeigi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما ولی برای کانادا و استرالیا سنم بالا هست (41 ساله هستم) و تنها شانسی که برای کانادا دارم از طریق استان ساسکاچوان هست که اونم ظرفیت محدودی داره و معمولا دوم ژانویه باز میشه و امسال اصلا نتونستم سر ساعت اعلام شده فرمهای پر شده را ارسال کنم چون سرعت اینترنت تو اون لحظه کم شده بود و متقاضی هم زیاد بود و تو یک ساعت ظرفیتش تکمیل شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بنابر این تنها شانس من در حال حاضر دانمارک هست که محدودیت سنی نداره و سریعتر اجازه کار صادر میشه اگه اطلاعی در خصوص کار حسابداری در دانمارک دارید و بگید ممنون میشم فقط میخواستم بدونم بازار کار برای این رشته تو دانمارک چطوری هست میشه کار تو یک سال پیدا کرد برای منی که 16 سال سابقه کار دارم و زبان انگلیسی متوسط 7 دارم.
    دوست عزیز در دید کلی باید بگم بازار کار در دانمارک وسیع نیست . شما باید حرفه ای باشید (واقعا حرفه ای) ، شما از طریق سایت های کاریابی بازار کارت رو چک کن این بهترین کاره اگه میبینی مثلا برای رشته شما 10 تا پوزیشن هست شما خودت رو جزو اون 10 تا موقعیت شغلی نبین . بند به بند مهارتهای مورد نظرش رو چک کن اگه دیدی بعضی ها رو دارید بعضی ها رو ندارید بازم مطمین باشید شما انتخاب نخواهید شد . چون دانمارکی ها نیروی 100% مچ با چیزی که در آگهیشون هست میخوان و اتفاقا این رو هم بدونید بد نیست که اصلا در جذب نیرو عجله ای ندارند یعنی شما اگر برای یه پوزیشن اقدام میکنی اونا یه ماه دیگه ممکنه جوابت رو بدن. قبل از ددلاین آگهی به هیچ عنوان رزومه ها رو نمیخونن و البته اکثرا ددلاینشون حدود 1 ماه هست . در شرایط 2015 شما باید توی چند ماه اول حتما شاغل شی اگه اشتباه نکنم . دوست عزیز بخاطر هزینه های بالای دانمارک حتما این معیارها رو در نظر بگیرید . و حتما بازار کارتون رو چک کنید . برخی سایتهای کاریابی :
    www.workindenmark.dk
    www.jobindex.com
    امیدوارم موفق بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    شما باید بتونین کاری پیدا کنین که در سال اول 50000 کرون و در سال دوم 319000 کرون درآمد ثبت شده در سیستم مالیاتی داشته باشین. برای دریافت 319000 کرون باید درآمد ناخالص بالاتر از 26500 کرون در ماه داشته باشین. نوع کار مهم نیست. ولی کارهایی مثل کار در رستوران یا .... معمولا حقوقی در حدود ساعتی 110 کرون داره که ماهی در حدود 16000 کرون براتون عایدی خواهد داشت. اما مسئله اینه که فرض کنین که کار غیرتخصصی هم پیدا کردین، ویزاتون رو سه سال دیگه هم تمدید کردن. شما بعدش چه جوری میخواین اقامت دائم بگیرین. یکی از شروط اقامت دائم اینه که شما 5 سال در دانمارک زندگی کرده باشین. با قوانین جدید گرین کارت هیچوقت به 5 سال اقامت نمی رسین. از روزی که ویزا بیاد تا شما برین و مستقر شین و ثبت کنین زمان می بره. برای همین هیچ وقت شرط 5 سالتون برآورده نمیشه.
    فرض کنین شما یک ماه بعد از ویزا رفتین دانمارک و ویزاتون هم تمدید شده. یعنی شما چهار سال و 11 ماه اقامت داشتین. حالا باید بتونین اقامتتون رو از یک طریقی تمدید کنین. در حال حاضر سه روش هست: داشتن کار در پوزیتیو لیست دانمارک، درآمد 375000 کرونی در سال، و یا کار ریسرچ.
    بعد اگر بتونین اقامت رو تمدید کنین، میتونین برای اقامت دائم هم درخواست بدین.
    با سلام

دوست عزیز میشه لطف کنین منبع این حرفتون رو بگید چقدر موثقه. تو سایت رسمی اداره مهاجرت دقیقا" عکس اینی که شما میفرمایی رو میگه:

https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...ce-5-years.htm

Calculating the length of legal residence

The calculation of your residence permit and the way you applied for your first temporary residence permit are used to determine how long you have legally resided in Denmark.

The residence is calculated on the following:

• If you applied for residence from your home country/abroad, the five years are calculated from the date of civil registration (CPR) in the municipality of residence.
    • If you applied for residence in Denmark, the five years begin on the date you first handed in your application for a residence permit in Denmark
    • If you hold a residence permit as a refugee or similar status, the five years begin on the date on which you were granted asylum in Denmark (the date on the residence permit).

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز میشه لطف کنین منبع این حرفتون رو بگید چقدر موثقه. تو سایت رسمی اداره مهاجرت دقیقا" عکس اینی که شما میفرمایی رو میگه:

https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...ce-5-years.htm
    Calculating the length of legal residence

The calculation of your residence permit and the way you applied for your first temporary residence permit are used to determine how long you have legally resided in Denmark.

The residence is calculated on the following:

• If you applied for residence from your home country/abroad, the five years are calculated from the date of civil registration (CPR) in the municipality of residence.
    • If you applied for residence in Denmark, the five years begin on the date you first handed in your application for a residence permit in Denmark
    • If you hold a residence permit as a refugee or similar status, the five years begin on the date on which you were granted asylum in Denmark (the date on the residence permit).
    در این متنی که با رنگ آبی مشخص کردین، نوشته از لحظه ثبت آدرس در شهرداری شما باید پنج سال اقامت داشته باشین. ترجمه ش این میشه: اگر شما از کشور خودتان اپلای کرده باشید، پنج سال از تاریخ ثبت CPR در شهرداری محل اقامت محاسبه می شود. یعنی اگر اقامت شما مثلا امروز 21 می 2015 صادر بشه (پس ویزای دو ساله شما تا 21 می 2017 اعتبار داره و اگر کار پیدا کنین و تمدید کنین تا 21 می 2020 تمدید میشه) و شما اصلا ساکتون زیر بغلتون باشه و فردا 22 می 2015 برین اول سفارت دانمارک در تهران و ویزا رو بچسبونین و از اونجا مستقیم دربست بگیرین برین فرودگاه و پس فردا 23 می برسین کپنهاگ و همون لحظه خونه پیدا کنین که برای CPR گرفتن لازمه و برین در شهرداری کپنهاگ ثبت کنین، از لحظه ثبت آدرس در 23 می 2015 تا نهایت زمانی که شما میتونین تمدید کنین یعنی 21 می 2020، شما شرط 5 سال اقامت قانونیتون برآورده نمیشه. تازه این مثالی که گفتم محاله و حداقل 2، 3 ماه این روند دریافت ویزا و جمع کردن وسایل و پیدا کردن خونه از همه مهتر طول می کشه.
    خلاصه ش اینه که 5 سال اقامت قانونی برای اقامت دائم از لحظه ثبت در شهرداری حساب می شه، ولی اجازه اقامت از روزی که سفارت به شما میگه با درخواستتون موافقت شده محاسبه میشه. اصولا همین کار رو کردن که کسی با کار غیرتخصصی نتونه بمونه برای بلند مدت.

تازه این 5 سال یکی از شروط اقامت دائم هست. شرط مهم دیگه اینه که در لحظه اپلای برای اقامت دائم، شما باید بتونین راه دیگه ای هم برای تمدید اقامت داشته باشین. این اولین شرطیه که نوشته و خیلی از بچه ها بهش توجه نمی کنن. ولی اونهایی که اپلای کردن باهاش مواجه شدن. یعنی اقامت دائم نباید تنها روش برای موندنشون باشه. You must still qualify for temporary residence

Junior Member

با سلام
    من هفته دیگه نوبت سفارت دارم برای ویزای جی ار وان.
    شرایطم اینه:
    1. فوق لیسانس نانومواد
    2. آیلتس 6.5
    رتبه اول بودم و 2 تا مقاله دارم.... سابقه کار هم 2 سال تو صنایع الکترونیک به صورت کار روی پروژه....
    سوال اولم اینه که روز مصاحبه سفارت، سوال خاصی میکنن؟ و آیا از قبل باید آماده باشم براش؟
    سوال دوم اینکه از روز مصاحبه تا صدور ویزا چقد طول میکشه؟ و درصد قبولی تو این ویزا چقدره؟
    سوال سوم اینکه با گرفتن این ویزا میشه سوئد مسافرت کرد و اونجا کار کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)