صفحه 58 از 67 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی معماری

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

سلام
    آیا برای رشته معماری یا طراحی شهری میشه امیدوار بود که کار پیدا بشه ؟فوق طراحی شهری دارم
    نرم افزارهای رشتمو خوب بلدم
    AUTOCAD/ARCHICAD/SKETCHUP/3DMAX/VRAY 3DMAX/PHOTOSHOP/PIRANESI

Junior Member

سلام.
    کسی از دوستان مقیم تونسته بدون زبان دانمارکی و فقط با زبان انگلیسی در فروشگاهای زنجیره ای دانمارک مثل فوتکس - کیویکلی - فکتا - نیتتوو - و .... کار پیدا کنه ؟ اصلا پیگیری کردین ؟
    حقوق در بخش کارهای خدماتی چجور هست ؟ کسی اطلاعی داره ؟؟!؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_artin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و تشکر از همه عزیزانی که وقت می گذارند و تجربیات خودشون رو عنوان می کنند.
    من و همسر و پسرم چند وقت پیش برای بار اول رفتیم دانمارک (کپنهاگ) . یک فامیلی داریم اونجا که قبلش ایشون گفته بودند که می تونیم آدرس ایشون رو استفاده کنیم ، ولی متاسفانه مقدور نبود و بایستی دنبال یه آپارتمان میگشتم . پس از چندین روز گشتن تو این سایتها و درخواستهای فراوان که کار آسونی هم نبود ، بالاخره در یک شهر بسیار کوچگ که بهتره بگیم دهات به فاصله 130 کیلومتری کپنهاگ موفق شدم یه آپارتمان اچاره کنم . (که البته شاید امکان اون هم بود که بتونم در شهرهای دور تری مثل قاناس و امثال آن راحتتر آپارتمان گیر بیاد). بعدشم هم کارهای رجیستر شدن رو انجام دادم و چون بایستی بر میگشتم ایران ، چون هنوز کارتمون نیومده بود با مراجعه به دفتر کارهای گرین کارتی ها اجازه ورود مجدد گرفتیم و برگشتیم ایران . ولی راستش رو بخواهید هنوزم دو دل هستم؟!!!!
    دانمارکی ها همانطور که دوستان میگن خیلی آدمهای خوشرو و مودبی هستند که اقلا در مورد خود بنده در کارهای اداری خیلی کمکم نمودند. ولی سئوالی که واسه من و همسرم هنوز حل نشده است ؟؟؟؟؟
    1) آیا خواهم توانست با یک مدرک فوق لیسانس برق و 12 سال تجربه بدون زبان دانمارکی اونجا کار پیدا کنم ؟ واقعا هزینه ها واسه کسی که قرارباشه از جیب بخورد خیلی با لاست و مبلغی رو هم که دولت دانمارک در مدارک خواسته مطمئنا حداقل هزینه هاست.
    2) هنوز با اینکه ماه ژوئن هست هوای دانمارک خنک هستش و گاها مجبوری کاپشن بپوشی یعنی عملا تابستان کمتر از 2 ماهه
    3) متراژ اکثر خونه ها کوچک و اجاره در شهر های بزرگ بالا
    الان اقامت سه ساله ام رو گرفتم ولی میترسم بیام اونجا بعد از یکی دوسال و صرف هزینه زیاد و پس انداز یک عمر کار کردن ، دست از پا درازتر بر گردم سر نقطه اول.
    تا حالا چندین جا هم اپلیکیشن کار فرستادم ولی فعلا به نتیجه نرسیده؟ راستش نمی دونم چکار کنم؟
    لطفا دوستان همفکری کنند .
    با تشکر
    با سلام.
    ببخشید شهرداری یا کمون آدرس آشناتون رو قبول نکرد ؟ چون من هم به امید همچین کاری میخوام بیام اونجا و آدرس عموم رو بدم !! میشه بیشتر توضیح بدین ؟×؟×

Junior Member sanazik آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkansiroos نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم اینکه از دوستان شنیدم کسایی هستن که کمکتون می کنن CV و Cover letter تون رو ویرایش کنین.
    می خواستم ببینم کجا باید پیداشون کرد؟ آنلاین سرویس دارن یا باید بریم جایی؟
    اگر در کمون کپنهاگ ثبت باشید این مرکز دوره های مفیدی داره. http://www.forstejob.dk
    اگر در کمون کپنهاگ ثبت نیستد به وب سایت کمون خودتون مراجعه کنید ببینید جای مشابهی در کمون شما هست. در نمایشگاههای کار هم معمولاً غرفه های هست که در این موارد کمک می کنند. دست آخر هم اگر مایل بودید من می توانم در ویرایش رزومه (رشته مهندسی) کمک کنم. البته خوب، حرفه ای نیستم و کمکم شاید اینقدرها موثر نباشه.

Junior Member sanazik آواتار ها

مشکلی برای دادن آدرس کسی دیگری نیست مگر که خود صاحب خانه راضی نباشه، یا روی آن خانه بیشتر از ظرفیتش آدرس ثبت شده باشه

Junior Member

سلام ببخشید من این مطلب رو ااینجا میگم خواستم کسانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند من کارت بهداشت و کارت قرمز اقامتم به ادرسی که به شهرداری ارائه داده بودم آمده ولی خودم الان تهران هستم و دیگه مدت ویزام تمام شده که برم اونجا یکی از اقوام می خواهد این کارت رو برام بیاره تهران سوالم اینه من تا کی میتونم تهران باشم میگن تا 6 ما بعد از امدن کارتت باید اونجا ورود بزنی خواهشا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام بر اساتید وضعیت کار برای مهندسی برق قدرت در دانمارک به جه صورت است؟ خیلی ممنون

سلام به همه دوستان ، کسی اینجا در مورد کار معماری در دانمارک اطلاعاتی داره؟ من ماهه آینده می رم دانمارک و رزومه به نسبت خوبی توی ایران دارم. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام. توی دانمارک دانشجو ها چند ساعت اجازه کار دارند ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaria نمایش پست ها
    سلام بر اساتید وضعیت کار برای مهندسی برق قدرت در دانمارک به جه صورت است؟ خیلی ممنون
    سخت می شه پاسخ داد، بستگی داره به تخصص شما و نیاز بازار. کلا برق قدرت وضعیتش نسبت به رشته های دیگر بهتره اما باید تخصص مورد نظر را داشته باشید و با کمی پشتکار و گرفتن 100 تا ریجکتی کار مورد نظر را پیدا می کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)