صفحه 59 از 67 نخستنخست ... 949505152535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

سلام،

دوسنان کسی در مورد بازار کار مهندسی دریایی و رشته کشتی سازی تو دانمارک اطلاعی داره؟ به طور کلی با سابقه کار 2 سال میشه امیدوار به کار پیدا کردن بود یا باید سابقه کار بیشتری داشته باشم؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan13743 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ، کسی اینجا در مورد کار معماری در دانمارک اطلاعاتی داره؟ من ماهه آینده می رم دانمارک و رزومه به نسبت خوبی توی ایران دارم. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
    دوست عزیز شاید من بدشانس بودم، ولی من یک سال هست که اینجا هستم و متاسفانه هنوز کار معماری ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت فنی آوری اطلاعات

سلام به همه دوستان
    آیا امکان این هست دوستانی که در مبحث مخابرات فعالیت می کنند خودشون رو معرفی کنیدو فکر کنم کسانی که در یک زمینه کاری کار میکنند همدیگر رو پیدا کنند خیلی بتونن به هم کمک کنند.
    من خودم ۵ سال در شرکت مخابرانی تالیا فعالیت دارم و الان هم ۶ سال هست که در شرکت ایرانسل در ایران مشغول بکار هستم و بسیار خوشحال میشم با دوستانی که در دانمارک در همین زمینه مشغول به کار هستند آشنا بشم.

متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک کارشناسی ارشدمهندسی محیط زیست گرایش آب و فاضلاب دارم. میخوام بدونم ب این مدرک امکانش هست که اونجا بتونم کار پیدا کنم؟ با توجه به اینکه این رشته جزو رشته هاییه که خود دولت دانمارک اعلام کرده که نیاز داره؟

درود ، من هشت ماه کار فول تیم داشتم ، تخصصی مربوط به رشته ام ، ولی این ماه بیکار شدم ، میخوام برای تمدید اقدام کنم ، آیا جمع ساعت سالانه رو درنظر میگیرن یا نه هر ماه رو جداگانه ؟ در ضمن من باید نشون بدم که در سال گذشته حداقل ده ساعتدر هفته کار داشتم . مرسی از راهنمایی

Junior Member

سلام دوستان
    ضمن شکر از راهنمایی ها و اطلاعات ارزشمند ارائه شده، خیلی ممنون میشم منو در مورد وضعیت بازار کار راهنمایی کنید.
    من 29 سالمه
    کارشناسی کامپیوتر دارم
    ارشد MBA
    الان Ielts 6.5 دارم.
    6 سال سابه کاری دارم که 4 سالش بعد از اتمام ارشدمه.
    تو ایران رزومه ام جذابه و حداقل 2 3 هفته یه بار یه تماس برا کار دارم.

سوابق کاریم در زمینه تحلیل بازار، تحلیل Data،تحلیل رفتار مصرف، استراتژی کسب و کار، داده کاوی و ... هستش.
    تقریبا به تمامی نرم افزارهای مورد نیاز به کارم تسلط دارم.(از قبیل SQL ، Tablue، QlikView ، MiniTab، SPSS و ...)

سوال 1 : با توجه به رشته کارشناسیم می تونم برنامه نویسی هم کار کنم C# و C++ اما علاقه و تخصص اصلی من تحلیل داده(تو واحد بازاریابی) هستش. آیا بازار کار برای تحلیل داده مناسبه ؟ معمولا شرکت های بزرگ به این کار نیاز دارند.
    سوال 2: آیا لازمه Ielts 7 بگیرم ؟ تو مصاحبه و پیدا کرند کار 6.5 و 7 تفاوت دارن ؟
    سوال 3(یه جورایی همون سواله یکه ): تو این 6 7 ماهی که ویزام میاد توانایی برنامه نویسیم رو تقویت کنم یا تحلیل داده ؟

ممنون از راهنمایی دوستان

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

با توجه به هجوم پناهجویان به دانمارک , وضعیت شغلی با زبان انگلیسی در آنجا چطور شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    با توجه به هجوم پناهجویان به دانمارک , وضعیت شغلی با زبان انگلیسی در آنجا چطور شده؟
    با سلام

سوال سختی است، وضعیت شغلی در رشته های و تخصص های مختلف متفاوته، و فکر نمی کنم آمدن پناهجویان تاثیر منفی بر آن گذاشته باشد، زیرا اولا پناهجوها از طرف دولت حمایت می شوند و کمتر نیاز به کار دارند و دوما پناهجوها اگر هم کار کنند معمولا کارهای سطح پایین انجام می دهند و بازار کار افراد تحصیل کرده را اشباع نمی کنند.
    حتی در برخی از حرفه ها که به نحوی به پناهجوها مرتبط است تاثیر مثبت داشته، مانند دندانپزشکی و غیره.

با سلام دوستان
    بنده فوق لیسانس حسابداری دارم
    دارای 5 سال سابقه حسابرسی مستقل، 2 سال رئیس حسابداری مالی و مدیریت و 2 سال سابقه حسابرسی داخلی هستم
    با توجه به اینکه در حال حاضر حسابرس داخلی بانکم و قصد دارم مهاجرت کنم
    آیا دانمارک گزینه مناسبی هست؟
    چون قبلش به فکر رفتن به کانادا بودم اما توجه به اوضاع نفت فکرم سمت دانمارک رفته
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط good.auditor نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    بنده فوق لیسانس حسابداری دارم
    دارای 5 سال سابقه حسابرسی مستقل، 2 سال رئیس حسابداری مالی و مدیریت و 2 سال سابقه حسابرسی داخلی هستم
    با توجه به اینکه در حال حاضر حسابرس داخلی بانکم و قصد دارم مهاجرت کنم
    آیا دانمارک گزینه مناسبی هست؟
    چون قبلش به فکر رفتن به کانادا بودم اما توجه به اوضاع نفت فکرم سمت دانمارک رفته
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    خیر. با وضعیت جدید قوانین گرین کارت که نهایتا شما 5 سال اقامت می گیرین و همچنین مدت زمان لازم برای اقامت دائم که شش سال شده، و از اونجایی که احتمال در قدرت موندن احزاب راست در سالهای آینده بسیار زیاده، به هیچ عنوان دانمارک با کانادا یا استرالیا قابل مقایسه نیست. حتی اگر پروسه اپلای اونها دو سه سال طول بکشه. استرس اقامت دائم با هیچ چیزی قابل قیاس نیست. اگر شرایط کانادا رو دارین، اصلا به دانمارک فکر نکنین، مگر اینکه دلایل شخصی دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)