صفحه 60 از 67 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

دوستان کسی درمورد بازار کار رشته کامپیوتر اطلاعی داره؟ با مدرک مستر از آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط alz_pacino نمایش پست ها
    دوستان کسی درمورد بازار کار رشته کامپیوتر اطلاعی داره؟ با مدرک مستر از آلمان
    سوال شما بسیار کلی است و پاسخ مشخصی ندارد. بازار بخش نرم افزار در مجموع مطلوبه و البته با توجه به میزان تخصص و سابقه کاری متفاوت است. پیدا کردن کار در دیگر زمینه ها دشوارتر و بعضا بیشتر نیازمند به دانستن زبان دانمارکی است.

Junior Member

کسی میدونه دانشجوی دکترا بودن اونجا شغل محسوب میشه یا نه؟ بعد از گرفتن گرین کارت میشه به عنوان دانشجوی دکترا مشغول به کار شد؟

Junior Member

شرایط پیدا کردن کار برای کسی که دکترا داره چطوره؟ امکان داره که بتونه به عنوان research assistant در دانشگاه کار کنه هست؟

سلام؛
    ممنون از نظرات همگی دوستان، من یک سوال در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی برای کار داشتم. من مهندسی مکانیک با معدل 17 از دانشگاه قزوین هستم و تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم یعنی تافل با نمره 6.5 دارم اما اعتبار آن به پایان رسیده و جهت تمدید اقدام نکرده ام و همچنین تمامی نرم افزار های مهندسی مربوطه را تسلط لازم دارم. میخواستم برای کار به یکی از کشور های اروپایی (هر کدام که از جهت کار و نحوه زندگی و مخارج بهتر است) بروم، اما متاسفانه انقدر مطالب گوناگون از هر طرف دریافت کرده ام که دچار سردرگمی شده ام و نمیدانم الان که 27 سال سن دارم و 4سال هم سابقه کاری، برای این کار از کجا شروع کنم و ممنون میشم اگر از دوستان کسی منو راهنمایی کند. سپاسگزارم.

سلام
    من از دانشگاه IBA دانمارک رشته MBA پذیرش گرفتم . لیسانس عمران دارم . می خوام بدونم بعد تحصیلم شرایط کار در دانمارک به چه صورت هست؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    میخواستم بدونم کسی در مورد رشته های گروه آزمایشگاه پزشکی مثل علوم آزمایشگاهی خبری داره و میدونه بازار کار رشته علوم آزمایشگاهی در دانمارک چطوره؟

سلام دوستان

خواستم بپرسم نکاتی که در مورد سختی پیدا کردن کار و گرفتن اقامت دائم در دانمارک دوستان نقل کردن در مورد کسایی که از دانشگاه خوب دانمارک مثل DTU فارغ التحصیل میشن هم صادق هست؟ ینی 4 سال درس خوندن در این دانشگاه و زندگی تو کپنهاگ هم نمیتونه شانس رو برای پیدا کردن کار افزایش بده؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط tulip_beauty68 نمایش پست ها
    سلام دوستان

خواستم بپرسم نکاتی که در مورد سختی پیدا کردن کار و گرفتن اقامت دائم در دانمارک دوستان نقل کردن در مورد کسایی که از دانشگاه خوب دانمارک مثل DTU فارغ التحصیل میشن هم صادق هست؟ ینی 4 سال درس خوندن در این دانشگاه و زندگی تو کپنهاگ هم نمیتونه شانس رو برای پیدا کردن کار افزایش بده؟

خیلی ممنون
    بله. چون اقامت دائم از شما مدرک زبان دانمارکی، امتحان شهروندی و کار دائم می خواد که شما در طول تحصیل بهش نمی رسین. البته دوره دکتری 3 ساله تو دانمارک. چون تو دوره تحصیل فرصت کمی هم دارین برای زبان خوندن و غیره.
    اما در اینکه شانستون رو برای پیدا کردن کار افزایش میده شکی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط user981367 نمایش پست ها
    سلام؛
    ممنون از نظرات همگی دوستان، من یک سوال در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی برای کار داشتم. من مهندسی مکانیک با معدل 17 از دانشگاه قزوین هستم و تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم یعنی تافل با نمره 6.5 دارم اما اعتبار آن به پایان رسیده و جهت تمدید اقدام نکرده ام و همچنین تمامی نرم افزار های مهندسی مربوطه را تسلط لازم دارم. میخواستم برای کار به یکی از کشور های اروپایی (هر کدام که از جهت کار و نحوه زندگی و مخارج بهتر است) بروم، اما متاسفانه انقدر مطالب گوناگون از هر طرف دریافت کرده ام که دچار سردرگمی شده ام و نمیدانم الان که 27 سال سن دارم و 4سال هم سابقه کاری، برای این کار از کجا شروع کنم و ممنون میشم اگر از دوستان کسی منو راهنمایی کند. سپاسگزارم.
    دوست عزیز سابقه کاری شما بسیار کم هست تجربه شخصی من اینه که معدود افرادی که در دانمارک کار پیدا کردن حدود ده سال ویا حداقل شش یا هفت سال سابقه کار داشتند بنابراین بهتره که سابقه کاریت رو افزایش بدی و برای استرالیا اقدام کن. از همین الان هم در مورد استرالیا و زمینه های کاری مثل معدن که اونجا بسیار بازار کار داره و نرم افزارهای طراحی و حتی شهرها و سایت های کاریابی و هرچیز دیگه اطلاعات جمع کن و با یک برنامه ریزی درست در مسیری قدم بگذار که ضریب شکست کمتری داره

این نکته رو در نظر بگیر که در دانمارک یک عده بسیار کمی کار پیدا کردن اما در همه جا اکتیو و فعال هستند ومسلما در مورد دانمارک مثبت نظر می دهند اما اکثریت که ناموفق هستند غیر فعال هستند(عده زیادی به ایران برگشتند!!) متاسفانه نه در خود ایران و نه دانمارک قابل مشاهده نیستند. متاسفانه در مورد دانمارک اطلاع رسانی درست انجام نمیشه

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)