صفحه 62 از 67 نخستنخست ... 1252535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 663

موضوع: وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار

ممنون از توضیحاتتون. یعنی برای گرفتن گرین کارت از طریق پوزیتیو لیست حتمن باید از قبل job offer داشته باشی؟؟؟ منظورتون از اون یکی ویزا که کف حقوق تعیین کرده چیه؟؟

Junior Member

فک کنم منظورتون رو اشتباه متوجه شدم، برای گرفتن ویزا Job offer لازمه نه گرین کارت. بعد گرفتن گرین کارت باید ظرف مدت 1 سال کار پیدا کنی وگرنه ویزا صادر نمیشه. درست فهمیدم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naargees نمایش پست ها
    فک کنم منظورتون رو اشتباه متوجه شدم، برای گرفتن ویزا Job offer لازمه نه گرین کارت. بعد گرفتن گرین کارت باید ظرف مدت 1 سال کار پیدا کنی وگرنه ویزا صادر نمیشه. درست فهمیدم؟؟

3 مدل ویزا داریم یا بهتره بگم داشتیم !!

گرین کارد که بدون شغل صادر میشد به خاطر مدرک تحصیلی و رزومه شغلی که کنسل شد دیگه عملا
    پس میمونه پازیتیو لیست و beløbsordning که کف حقوق تعیین کرده
    داروسازی که جواز کار دانمارکو گرفته و کار پیدا کرده هر دو ویزارو میتونه بگیره ، در غیر این صورت که بدون کار یا جواز این دو مدل هم نمیشه گرفت!

حالا سوال اینه بدون ویزای گرین کارد با کدوم ویزا میشه اومد مراحل اخذ جوازو طی کرد؟؟ یعنی عملا مشکل ویزا واسه امتحان زبان و انجام مراحل معادل سازی مدرک هست

پیش فرض وضعیت کار در دانمارک

سلام دوستان.من تازه ویزای گرین کارت دانمارکو گرفتم.دکترای هوافضا دارم.تو ایران سابقه تدریس در دانشگاههای تهرانو دارم.تو دانمارک برای رشته من کار پیدا میشه؟مدرکم مکانیک پرواز و اویونیک هست.تا بتونم جا بیوفتم چه کاری میتونم انجام بدم که مالیات بدم برا تمدید ویزا.برای یادگیری زبان کجا باید اقدام کنم.ایا یادگیری زبان رایگان هست یا هزینه داره؟مثل کانادا که برای تازه واردا کلاس های اشنایی و اموزشی میزارن تو دانمارکم همینطوره؟ممنون میشم از راهنماییتون.

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار در دانمارک

سلام دوستان.من تازه ویزای گرین کارت دانمارکو گرفتم.دکترای هوافضا دارم.تو ایران سابقه تدریس در دانشگاههای تهرانو دارم.تو دانمارک برای رشته من کار پیدا میشه؟مدرکم مکانیک پرواز و اویونیک هست.تا بتونم جا بیوفتم چه کاری میتونم انجام بدم که مالیات بدم برا تمدید ویزا.برای یادگیری زبان کجا باید اقدام کنم.ایا یادگیری زبان رایگان هست یا هزینه داره؟مثل کانادا که برای تازه واردا کلاس های اشنایی و اموزشی میزارن تو دانمارکم همینطوره؟ممنون میشم از راهنماییتون.

Junior Member

سلام، می خواستم از کسایی که در دانمارک تحصیل یا زندگی کردند یا اطلاعات کافی از کار در دانمارک دارند، بپرسم معمولا ایرانیان دانمارک به چه مشاغلی مشغول هستند، آیا من که کارشناسی مهندسی پزشکی و آیلتس 7 دارم میتونم تو دانمارک بعد چند ماه کار هر چند سطح پایین پیدا کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط rezov نمایش پست ها
    سلام، می خواستم از کسایی که در دانمارک تحصیل یا زندگی کردند یا اطلاعات کافی از کار در دانمارک دارند، بپرسم معمولا ایرانیان دانمارک به چه مشاغلی مشغول هستند، آیا من که کارشناسی مهندسی پزشکی و آیلتس 7 دارم میتونم تو دانمارک بعد چند ماه کار هر چند سطح پایین پیدا کنم؟
    سلام

ایرانی ها بیشتر یا در زمینه فنی مهندسی مانند برنامه نویسی یا مکانیک کار پیدا کرده اند و یا بعد از یادگیری زبان دانمارکی در زمینه پزشکی و دندانپزشکی. در حال حاضر شرایط کار پیدا کردن حتی برای افرادی که دو سال در دانمارک زندگی کرده اند و زبان دانمارکی را تا حدودی یاد گرفته اند بسیار دشوار می باشد و زمان مشخصی وجود ندارد که بعد از چند ماه می توان کار پیدا کرد، به عقیده من شانس پیدا کردن کار در سوئد و آلمان بیشتر از دانمارک است و بهتره فقط در دانمارک به دنبال کار نگردید. اگر آیلتس 7 دارید بهتر است که یک نیم نگاهی به کانادا هم داشته باشید.

Junior Member

سلام
    هدفم رفتن به دانمارک ه و کاری یا تحصیلی فرقی برای نداره ،البته تحصیلی از طریق بورس یا فاند
    ۳۱ سالمه،مجردم ،لیسانس متذرجمی زبان انگلیسی م با معدل ۱۶۰۶۹ ، ۳ سال سابقه کار بیمه مرتبط با زبان انگلیسی دارم و دیپلم فنی خیاطی دارم
    زبان : نمره ۷ آیلتس ، در حد A1آلمانی بلدم
    دوستان با این شرایط فکر میکنین من اصلا شانسی دارم؟ و از چه طریق باید اقدام کنم؟ شغلی میتونم پیدا کنم؟ یا برای مقطع ارشد رشته کامپیوتر میتونم فاند بگیرم؟ اصلا فاند دارن؟

مچکرم
    ویرایش توسط sh_shafiee : June 19th, 2017 در ساعت 02:00 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sowhitef نمایش پست ها
    سلام
    هدفم رفتن به دانمارک ه و کاری یا تحصیلی فرقی برای نداره ،البته تحصیلی از طریق بورس یا فاند
    ۳۱ سالمه،مجردم ،لیسانس متذرجمی زبان انگلیسی م با معدل ۱۶۰۶۹ ، ۳ سال سابقه کار بیمه مرتبط با زبان انگلیسی دارم و دیپلم فنی خیاطی دارم
    زبان : نمره ۷ آیلتس ، در حد A1آلمانی بلدم
    دوستان با این شرایط فکر میکنین من اصلا شانسی دارم؟ و از چه طریق باید اقدام کنم؟ شغلی میتونم پیدا کنم؟ یا برای مقطع ارشد رشته کامپیوتر میتونم فاند بگیرم؟ اصلا فاند دارن؟

مچکرم
    با سلام
    دوست عزیز...شما که قصد مهاجرت به دانمارک رو داری باید این کشور رو بشناسی
    شناختن به این معنا نیست که فرضا دانمارکیها خوشبخت تریرتن مردم دنیا هستند!!! بلکه باید دید فضا ی حاکم بر کشور چطوره؟ آیا مهاجر پذیر هستند؟مهاجر پذیری بسیار بسیار کلیدی و مهمی هست؟ دیدش نسبت به یک خارجی تحصیل کرده چطوره؟ در تعامل با خارجیها تاکنون چطور عمل کرده؟
    در حال حاضر نخست وزیر این کشور(لارس لوکه راسموسن) با شعار محدود کردن تعداد خارجیها به قدرت رسید البته به دلیل نداشتن رای کافی با حزب دوم (حزب دنسک فولکه پارتی) ائتلاف و کابینه رو تشکیل داد. حزب دنسک فولکه پارتی حزبی بسیار بسیار نژاد پرست و ضد خارجی هست در آن حد که میگه حتی دانشجو خارجی هم نباید اجازه تحصیل در دانمارک داد. این حزب از حمایت سی درصد ملت دانمارک رو داره البته حزب اول دانمارک (اگر این حزب در بدترین حالت حمایت سی درصد رو داشته باشه کلا میشه گفت شصت درصد این کشور از خارجی خوشش نمیاد) هم هر چند مواضع تندی به اندازه این حزب نداره ولی کلا سیاست یکسانی در برابرخارجیها دارد. وزیر امور مهاجرت دانمارک (خانم اینگراستوی برگ) از حزب دنسک فولکه پارتی هست.
    این اسامی را هم برات نوشتم که براحتی بتونی در اینترنت سرچ کنی تا جای شک برات نباشه!
    همین مردم این کشور(البته در ظاهر بسیار مهربان و متواضع و با فرهنگ هستند) این احزاب روانه مجلس کردند.چند روزی هست که زمزمه این هست که اقامت دائم رو از شش سال به هشت سال تغییر بدهند(و قانون را عطف به ماسبق هم میکنند و یک لحظه هم فکر نمیکنند که زندگی وآینده یک انسان رو دارند نابود میکنند اینجاست که فرق کشور مهاجر پذیر و مهاجر ستیز مشخص میشود) و بچه ها سرگرم رای زنی و کمپین راه انداختن برای مذاکره با نمایندگان احزاب مخالف این طرح هستند. چند ماه قبل در پی حذف گرین کارت بچه ها در گیر اعتراض و مذاکره با نمایندگان بودند که خوش بختانه موفق شدند.
    بنابراین دوستان عزیز به دانمارک در صورتی به دانمارک مهاجرت کنید که یک دلیل خاص (بسیار خاص) دارید. منطق مهاجرت به دانمارک با استرالیا یا کانادا تفاوت دارد.
    به شما دوست عزیز هم توصیه میکنم زبان آلمانی را تا سطح B1 یادبگیری و برای دانشگاههای المانی زبان که شهریه ندارند اپلای کنی. درسته که بیش و کم یک سالی وقت صرف یادگیری زبان آلمانی میکنی اما در عوض مطمئن هستی که در راه درست قدم برداشتی.
    همیشه شاد و موفق باشید
    ویرایش توسط sh_shafiee : June 19th, 2017 در ساعت 02:01 AM

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من مهندسی برق از دانشگاه آزاد هستم و حدود نه ماه سابقه کار دارم
    اما آشنایی دارم که بتونه برام مثلا نامه برای دو سال سابقه کار بزنه
    آیا کارفرما ها چنین نامه هایی رو قبول می کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)