صفحه 163 از 163 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,626 , از مجموع 1626

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Engineer

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئد

با سلام
    من یه مقدار راهنمایی نیاز دارم در ارتباط با نحوه پیدا کردن دانشگاه های سوئد برای ارشد برق
    چون در مقایسه با کانادا سایت ها کمی پیچیده هستند
    آیا وب سایتی هستش که راهنمایی بکنه؟
    و دوم هزینه تحصیل دوستان گفتند که کل هزینه رو باید اولش پرداخت کنیم یعنی کل 4 ترم رو؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط behrozele92 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه مقدار راهنمایی نیاز دارم در ارتباط با نحوه پیدا کردن دانشگاه های سوئد برای ارشد برق
    چون در مقایسه با کانادا سایت ها کمی پیچیده هستند
    آیا وب سایتی هستش که راهنمایی بکنه؟
    و دوم هزینه تحصیل دوستان گفتند که کل هزینه رو باید اولش پرداخت کنیم یعنی کل 4 ترم رو؟
    با تشکر
    جالبه خودم دو هفته ایی هست دارم دانشگاه های کانادا رو زیر و رو میکنم. به نظرم سایتهای دانشگاه های سوئد راحت تر و بهتر هستن.
    لینک زیر مختص شما هست
    رشته ها رو تو سایت زیر پیدا و براشون میتونین اپلایی کنین.
    تو پژوهشها و مقاطع بالاتر از فوق به سایت دانشگاه و بعد به دپارتمان مربوطه سر بزنین
    https://www.universityadmissions.se/intl/start

Junior Member

دوستان سلام من میخوام برای سال آینده پذیرش ارشد بگیرم تو رشته حسابداری یکسری سئوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
    1-من کارشناسیم ریاضی محض هستش و ارشدم تو ایران حسابداری آیا با این شرایط که گفتم از نظر اینکه کارشناسیم ریاضی هستش دوباره میتونم تو سوئد ارشد حسابداری بخونم یا که نه باید یک رشته مرتبط با ریاضی بخونم؟
    2-سن من 36 هستش آیا با این سن به من پذیرش و ویزا میدن برای ادامه تحصیل؟
    3-من 5 سال پیش ارشد گرفتم الان بخوام دوباره اقدام کنم این گپ 5 ساله تحصیل مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    4-یک فرزند 3 ساله هم دارم میتونم اونم با خودم ببرم؟یعنی بهش ویزا میدن یا که نه؟
    5-مبلغ تمکن مالی چقدر باید تو حسابم باشه و چند ماه قبل و بعد رفتن به سفارت؟برای یک نفر چقدر و خانواده چقدر؟
    6- پول یک سال تحصیل باید بعد پذیرش کاملا واریز کرد و یا اینکه یک ترم فعلا واریز کنیم کافیه؟
    7-رشته های که میتونم انتخاب کنم با توجه با مدرک تحصیلیمو از کجا میتونم بدست بیارم؟
    8-چه زمانی باید مدارکمو آپلود کنم برای پذیرش؟

ممنون از تمام دوستان که راهنمایی میکنن وتجربیاتشونو در اختیار دیگران قرار میدن.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم طبق گفته سایت جامع اپلیکیشن universityadmissions.se با هر بار اپلای میشه ۴ تا رشته رو اپلای کرد. آیا میشه یک بار اپلیکیشن فی رو پرداخت کرد و بعد ۴ تا رشته ای که خواستیمو اپلای کنیم؟ یا هر رشته دوباره یه اپلیکیشن فی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم طبق گفته سایت جامع اپلیکیشن universityadmissions.se با هر بار اپلای میشه ۴ تا رشته رو اپلای کرد. آیا میشه یک بار اپلیکیشن فی رو پرداخت کرد و بعد ۴ تا رشته ای که خواستیمو اپلای کنیم؟ یا هر رشته دوباره یه اپلیکیشن فی داره؟
    سلام،
    برای هر ترمی یک اپلیکیشن فی کافی هست، یعنی برای 4 تا رشته فقط یک اپلیکیشن فی پرداخت می کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid6262 نمایش پست ها
    دوستان سلام من میخوام برای سال آینده پذیرش ارشد بگیرم تو رشته حسابداری یکسری سئوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
    1-من کارشناسیم ریاضی محض هستش و ارشدم تو ایران حسابداری آیا با این شرایط که گفتم از نظر اینکه کارشناسیم ریاضی هستش دوباره میتونم تو سوئد ارشد حسابداری بخونم یا که نه باید یک رشته مرتبط با ریاضی بخونم؟
    2-سن من 36 هستش آیا با این سن به من پذیرش و ویزا میدن برای ادامه تحصیل؟
    3-من 5 سال پیش ارشد گرفتم الان بخوام دوباره اقدام کنم این گپ 5 ساله تحصیل مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    4-یک فرزند 3 ساله هم دارم میتونم اونم با خودم ببرم؟یعنی بهش ویزا میدن یا که نه؟
    5-مبلغ تمکن مالی چقدر باید تو حسابم باشه و چند ماه قبل و بعد رفتن به سفارت؟برای یک نفر چقدر و خانواده چقدر؟
    6- پول یک سال تحصیل باید بعد پذیرش کاملا واریز کرد و یا اینکه یک ترم فعلا واریز کنیم کافیه؟
    7-رشته های که میتونم انتخاب کنم با توجه با مدرک تحصیلیمو از کجا میتونم بدست بیارم؟
    8-چه زمانی باید مدارکمو آپلود کنم برای پذیرش؟

ممنون از تمام دوستان که راهنمایی میکنن وتجربیاتشونو در اختیار دیگران قرار میدن.
    سلام تا جایی که من می دانم چون برای حسابداری دارم مطالعه می کنم باید رشته لیسانسن یکسری واحد مشترک با رشته فوقتان در سوید داشته باشد پس نمی توانید................سوئد محدودیت سنی ندارد...............اگر گپ تحصیلی تان با کار پر شده باشد مشکلی ندارید ..سوئد جز معدود کشورهایی هست که به خانواده دانشجو همزمان ویزا میدهد ....زمان ارسال مدارک هم بستگی به ترمتان دارد ترم بهار در خرداد و ترم پاییز فکر کنم در آبان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)