صفحه 4 از 128 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1626

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئد

در مورد تغییر رشته در دوره MS اطلاعی دارید؟
    آیا ممکن از یک رشته در BA به رشته دیگر در MS رفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

ببخشيد من تازه كارم. تو سايت studera.nu تا رشتمو واسه پاييز 2010 پيدا كنم ولي هيچ كدومشون گزينه add رو فعال نداشتن. چرا؟

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط brown horse نمایش پست ها
    ببخشيد من تازه كارم. تو سايت studera.nu تا رشتمو واسه پاييز 2010 پيدا كنم ولي هيچ كدومشون گزينه add رو فعال نداشتن. چرا؟

جناب Horse،

شما فقط "تازه کار" نیستی‌،

برای رفتن عجله داری، حقم داری، چون می‌خوای زود تر پیشرفت کنی‌،

متاسفانه باید تا باز شدن زمان پذیرش پائیز یکم صبر کنی‌،

چیزی نمونده ۱۵ دسامبر باز می‌شه،

ویرایش توسط sirhamed : October 12th, 2009 در ساعت 12:44 PM
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط brown horse نمایش پست ها
    همونطور كه جناب sirhamed فرمودند؛ عجله نكنيد و تا باز شدن ثبت نام كمي صبر پيشه كنيد.

تا پيش از باز شدن ثبت نام و انتخاب رشته Online در سايت Studera.nu اينگونه تاپيك ها بسته خواهند ماند. لطفا از ايجاد تاپيك و ارسال مطالب مشابه خودداري فرمائيد.
    (به دليل بحث و توصيه هايي كه پيش از اين نيز اعلام شده بود؛ تاپيكها و مطالبي كه پيش از موعد مقرر ارسال شوند بدون اطلاع قبلي حذف خواهند شد.)

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=14798
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

سلام.من دانشجوي الكترونيكم و براي پاييز ٢٠١٠ قصداپلاي دارم.چطور ميتونم رشته هاي مناسبمو گير بيارم.الان مثلا داشتم سايت دانشگاه Uppsala رو نگاه ميكردم.اصلا براي الكترونيك master program نداشت!يعني همچين چيزي ممكنه؟؟اگه سوالمو نابجا مطرح كردم لطفا راهنمايي كنيد...ممنون hsnkh7@gmail.com

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوي الكترونيكم و براي پاييز ٢٠١٠ قصداپلاي دارم.چطور ميتونم رشته هاي مناسبمو گير بيارم.الان مثلا داشتم سايت دانشگاه Uppsala رو نگاه ميكردم.اصلا براي الكترونيك master program نداشت!يعني همچين چيزي ممكنه؟؟اگه سوالمو نابجا مطرح كردم لطفا راهنمايي كنيد...ممنون hsnkh7@gmail.com
    بهتره به دانشگاههایی که بیشتر رشته های فنی دارن هم مراجعه کنید ...

به هر حال این رشته (Embedded Systems) رو امسال اوپسالا ارایه داده . و خوب خیلی جالبه که امسال رو این زمینه هم مستر میگیرن ! اوپسالا رو این زمینه خیلی قویه و اساتید world class خوبی هم داره .

بهتره اگه سوالی دارید با contact person این رشته که در صفحه وب همین رشته هست تماس بگیرید چون خیلی با الکترونیک همپوشانی داره ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    بهتره به دانشگاههایی که بیشتر رشته های فنی دارن هم مراجعه کنید ...

به هر حال این رشته (Embedded Systems) رو امسال اوپسالا ارایه داده . و خوب خیلی جالبه که امسال رو این زمینه هم مستر میگیرن ! اوپسالا رو این زمینه خیلی قویه و اساتید world class خوبی هم داره .

بهتره اگه سوالی دارید با contact person این رشته که در صفحه وب همین رشته هست تماس بگیرید چون خیلی با الکترونیک همپوشانی داره ...
    سلام.ميشه يه خرده در مورد اين رشته embedded system توضيح بديد ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها
    سلام.ميشه يه خرده در مورد اين رشته embedded system توضيح بديد ممنون
    تعریف Embedded Systems :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Embedded_system

در اوپسالا دو center بصورت فعال سیستمهای embedded رو به خدمت میگیرن . چه نرم افزاری و چه سخت افزاری که عبارتند از : UPMARK و WISENET .

با مراجعه به سایت این مراکز و نگاه به بخش Research میتونید متوجه بشید که در حال حاضر رو چه زمینه هایی کار میکنن و اینکه آیا از این زمینه ها خوشتون میاد یا نه ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام به همه
    دوستان من واسه 2010 میخام زبان شناسی یا انگلیسی بخونم(ارشد).رشته لیسانسم مترجمی زبان بود .دانشگاه او÷سالا تو شرایطش گفته که باید یه مقاله بدم 8000 کلمه.من که واسه فارق التحصیل شدن تو کارشناسی نیازی به مقاله ارائه کردن نداشتم.الان این مقاله رو چیکارش کنم؟ایا باید تو همین فرصت ارسال مدارک اونم بفرستم؟

درود

کسی اطلاع داره برای رشته ی --- فیلم سازی/کارگردانی سینما --- در مقطع لیسانس کدوم دانشگاه میشه پذیرش گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)