صفحه 9 از 163 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1626

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئد

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئد

دانشگاههای سوئد تا اونجا که من میدونم فاند نداره و هزینه زندگی به عهده خودته. کنکوردیا فاند داری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rredcapp
    با سلام خدمت دوستان من واقعنآ گیج شدم.من انتخاب دومم دانشگاه KTH رشته Internetworking بوده که الان رزرو 20 هستم ولی رشته سومم دانشگاه Likoping رشته Network System قبول شدم الان نمیدونم چی کار کنم؟تو سایت Studera نمیتونم هر دو شو reply کنم.خودم KTH رو بیشتر می پسندم لطفآ منو راهنمایی کنید.از طرفی امکانش هست که KTH بهم جا نده اون موقعه Likoping هم از دست میدم
    سلام دوست من
    من اگر جای شما بودم دانشگاه KTH رو انتخاب می کردم.اولا که در رنکینگ چند رتبه از Linkoping بالاتره و دوما اینکه در خود استکهلمه و سوما اینکه خیلی خیلی قدمتش از لینکوپینگ بیشتره(حدود 142 سال!!!).اگه رزرو 20 باشی حتما انتخاب میشی.نگران نباش!
    You were born an original. Don't die as a copy

نقل قول نوشته اصلی توسط samsam
    I admitted to Chalmers. I want your opinion about choosing between Chalmers university and Concordia university by considering all aspects. Which one is better?
    سلام دوست من

دانشگاه چالمرز دانشگاه خوبیه ولی در مقایسه با آمریکا و کانادا کلا دانشگاههای سوئد بطور میانگین در رده های پایینتر هستند.پس بهتره اگر از اونجاها پذیرش داری بری اونجاها!موفق باشی
    You were born an original. Don't die as a copy

powersys
    Guest

با سلام
    دوستان در مورد دانشگاه BTH سوئد کسی اطلاعاتی داره؟ ازش پذیرش گرفتم برای رشته برق ولی نمی دونم ارزش داره برم یا نه صبر کنم سال دیگه؟اگه اطلاعاتی ازش دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    it depends on what u r lookin for ! Since immigration is important for me, I would choose Concordia if I were u
    I know immigration is an important factor. But don't you think it can be achieved any time? I decide to continue my studies for PhD, and I can apply to US or Canada for my PhD. and because Chalmers is much better than Concordia I think I'll have better offers for my PhD. and at that time i can think for immigration. Am I wrong in this way?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    دانشگاههای سوئد تا اونجا که من میدونم فاند نداره و هزینه زندگی به عهده خودته. کنکوردیا فاند داری؟
    نه از concordia هم fund ندارم. رشته ی چالمرز رو هم بیشتر دوست دارم. خرج سوئد هم که کمتر از کانادا هست. اما coدcordia بران 2 تا مزیت داره. راحت می تونم اقامت بگیرم و اینکه 2 تا از دوستانم هم دارن میرن اونجا و می تونه جالب باشه که با هم باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57
    I admitted to Chalmers. I want your opinion about choosing between Chalmers university and Concordia university by considering all aspects. Which one is better?
    سلام دوست من

دانشگاه چالمرز دانشگاه خوبیه ولی در مقایسه با آمریکا و کانادا کلا دانشگاههای سوئد بطور میانگین در رده های پایینتر هستند.پس بهتره اگر از اونجاها پذیرش داری بری اونجاها!موفق باشی
    ولی بعید می دونم که دانشگاه Concordia از Chalmers بهتر باشه. من فکر می کنم اگه از دانشگاه چالمرز MS بگیرم برای PhD دستم بازتر باشه. این طور نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57
    سلام دوست من

ولی بعید می دونم که دانشگاه Concordia از Chalmers بهتر باشه. من فکر می کنم اگه از دانشگاه چالمرز MS بگیرم برای PhD دستم بازتر باشه. این طور نیست؟

دوست عزیز حتی اگر رنکینگ چالمرز تو رشتتون بالا باشه درباره رفتن به کانادا شک نکن . جای پیشرفتش زیاده .

hamed253
    Guest

كانادا و concordia كلاً بهتره... اما به رشتتون هم مربوطه...... concordia تو مونترال ..پس زبون فرانسه خيلي مهمه و اينكه منطقه سردسيري هم هست.... سوئد هم كه كلا آب و هواش جالب نيست...ranking دانشگاه سوئدي 153 و دانشگاه كانادايي 346 .... البته باز هم به رشته مربوطه.... هرچند ranking كنكورديا پايين تره ولي كاناداس به هر حال...... من ميگم استخاره كن و بيشتر تحقيق.

Junior Member

من هم دو سال پیش وضعم مثل شما بود. انتخاب بین رشته ای که دوست دارم تو سوئد و رشته ای نه چندان دلچسب تو کانادا. من در نهایت فوق رو Chalmers خوندم و الان برای دکترا دارم می رم یه دانشگاه خوب تو آمریکا.

به نظرم اگه تو سوئد درس بخونی و نمرات خوبی بیاری و روی GRE هم کار کنی رفتن به آمریکا کاملا عملیه و از نظر علمی هم چالمرز فکر می کنم از کنکوردیا خیلی بالاتر باشه.

اما از نظر آماری تعداد کسایی که از اینجا آمریکا می رن واقعا کمه در مقایسه با تعداد ایرانیای اینجا. من دلیلش رو واقعا نمی دونم. شاید علتش این باشه که بیشتر کسایی که میان اینجا دنبال دکترا نیستند و بیشتر دنبال موندن و کار پیدا کردن هستن. شاید هم چون دانشجو های ایرانی که میان سوئد در مجموع از دانشجو هایی که میرن کانادا ضعیف تر هستند. یه دلیل دیگشم اینه سیستم آموزشی سوئد یه کم با سیستم آمریکایی که ما بهش عادت داریم متفاوته. شما سال اول تعداد زیادی درس داری که به شما فرصت دادن مقاله های متعدد کنفرانس بر عکس کانادا رو نمی ده و شاید این رو فرایند اپلای شما تاثیر بگذاره. هر چند که من بدون اون مقاله های کنفرانس که به نظر من بیشتر آب بستن توی علمه تا یه کار درست حسابی اپلای کردم و مشکلی هم پیش نیومد.

این داستان "کاناداست به هر حال" رو من درک نمی کنم. شما اگه می خوای به هر قیمت یه جایی بمونی مثل بقیه هم وطن های محترم مون کانادا رفتن گزینه ایه. ولی واقعیتش بقیه مردم دنیا این طوری فکر نمی کند و اصولا همه دنیا غیر ما ایرانیا علاقه هاشون رو دنبال می کنن.

در مورد آب و هوا هم خدمت اون دوستان که می گن آب و هوای سوئد جالب جالب نیست عرض کنم شهر goteborg که chalmers توشه جریان گلف استریم تو اقیانوس اطلس جلوش تموم میشه و به خاطر همین خیلی از چیزی که به خاطر عرض جغرفیایی اش باید باشه گرم تره و اصلا قابل مقایسه با شهر های کانادا و حتی شهر های داخل خاک اروپا نیست. تمام زمستون سال گذشته میانگین دما دور و بر صفر بود و کلا دو بار هم تو شهر برف اومد. الان هم که بهاره هوا عالیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)