صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: پرسش در مورد فرم I-94

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم I-94

برای ویزای دانشجویی، I-94 رو باید چه زمانی و از کجا تهیه کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-سازه دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم I-94

این فرم دیگه به صورت الکترونیکی تکمیل می شه و توسط خود افسر اداره مرزبانی و مهاجرت و این حرفها...یعنی موقع ورود اطلاعات رو خودشون توی سیستم وارد می کنند و شما میاید بیرون. بعدن باید برید اینترنت توی سایت زیر و اطلاعات پاسپورت و زمان ورود و غیره رو وارد می کنید و فرم و شماره فرمتون رو میاره شما چاپش می کنید و می برید دانشگاه برای ثبت نام.
    https://i94.cbp.dhs.gov/I94/request....cz!-1737567978

فقط یک نکته مهم*****
    زیاد پیش میاد که این افسرهای کمی کم سواد اشتباه می کنن و اطلاعات رو توی سیستم اشتباهی وارد می کنن. اونوقت بعد باید دوباره به یکی از اداره های مربوط که بهش Deffered Inspection می گن مراجعه کنید و بگید درستش کنند که خوب وقت می گیره و ممکنه با توجه به رفت و آمد و دیگر مسایل باعث دردسر بشه. البته کار زیادی برای جلوگیریش شاید نشه کرد ولی فکر می کنم اگر توی همون فرودگاه بتونید به اینترنت دسترسی پیدا کنید و اطلاعات ثبت شده رو کنترل کنید تا اگه اشتباه باشه همونجا برگردید و درستش کنید خوب باشه... برای من اشتباهی که پیش اومده بود این بود که نوع ویزام رو اشتباه ثبت کرده بود که پیدا کردن آدرس اداره و بقیه موارد وقتم رو گرفت...
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد فرم I-94

دوستان من یه سوال داشتم من فرمم رو پر کردم و شماره فرمم هم دیدم اما قبل از اینکه بتونم صفحه رو سیو یا پرینت کنم اشتباهی بسته شد ...من الان باید چه کار کنم چه طوری دوباره میتونم شمارمو پرینت کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم من فرمم رو پر کردم و شماره فرمم هم دیدم اما قبل از اینکه بتونم صفحه رو سیو یا پرینت کنم اشتباهی بسته شد ...من الان باید چه کار کنم چه طوری دوباره میتونم شمارمو پرینت کنم؟

تشریف ببرین به همین لینکی که تو پست بالای پست شما هست. مشخصات خودتون رو دوباره وارد کنین و پرینت بگیرین.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

من ویزای توریستی دارم آیا باید
    ‌I-94را پر کنم

ما كه اين فرم i94 رو نديديم، ويزاي ما هم توريستي بود و ٣ روز قبل وارد شديم تنها فرمي كه به ما دادن همون فرم بار بود كه ايران لابن داد ، شايد i94 رو همون افسري كه به ما ويزاي اقامت در امريكا داد خودش انلاين تكميل كرد اما از ما نخواستن
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

سلام دوستان
    من بالاخره درست نفهمیدم I94 رو باید از کجا تهیه کرد. یعنی بعد این که رفتیم فرودگاه و افسر اونجا اطلاعاتمونو وارد کرد بعد تازه باید بریم I94 رو تهیه کنیم از اون لینکی که گفتید و تو فرودگاه تکمیلش کنیم و همونجا تو فرودگاه پرینت کنیم و بدیم همونجا افسر مهر کنه؟ درست فهمیدم؟
    و البته یه سوال دیگه
    اون فرم بار و اینا رو باید از کجا گرفت و کی تکمیل کرد و کی تحوی داد و به کی داد؟
    ممنون
    ویرایش توسط artemis_743 : June 9th, 2014 در ساعت 10:18 PM دلیل: ترکیب با پست قبلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UH- IE

نقل قول نوشته اصلی توسط BAGZH1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بالاخره درست نفهمیدم I94 رو باید از کجا تهیه کرد. یعنی بعد این که رفتیم فرودگاه و افسر اونجا اطلاعاتمونو وارد کرد بعد تازه باید بریم I94 رو تهیه کنیم از اون لینکی که گفتید و تو فرودگاه تکمیلش کنیم و همونجا تو فرودگاه پرینت کنیم و بدیم همونجا افسر مهر کنه؟ درست فهمیدم؟
    و البته یه سوال دیگه
    اون فرم بار و اینا رو باید از کجا گرفت و کی تکمیل کرد و کی تحوی داد و به کی داد؟
    ممنون
    منم همین سوال رو داریم. ویزای F1 هستم. آیا چیزی مهر و منگنه می شه به پاسپورت؟

Junior Member

دوستان یعنی باید I94 رو توی همون فرودگاه چک کنیم و بعد پرینت بگیریم ؟ پس این فرم بار و اینا چیه دیگه ؟ این دو تا فرم یکی نیستن آیا ؟؟
    مرسی از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

بچه ها شما مطمئنین قبل نوشتن سوالتون چهار تا پست بالاترو خوندین؟!!

یه فرم بهتون تو پرواز میدن که باید پرش کنین راجع به مقدار پولی که دارین، خوراکی دارین یا نه و.... که بهش میگن declaration form.
    http://www.cbp.gov/travel/us-citizen...claration-form

واسه فرم I-94، شما کاری لازم نیست کنین. شما declaration form رو که پر کردین میدین به مامور فرودگاه. ایشون passportتون رو چک می کنه، احتمالا یکی دو تا سوال راجع به اینکه خوردنی چی دارین، یا مقدارپولتون چقدره بپرسه (شایدم از شما نپرسید، اما از من پرسید به هرحال نگران نشین بی دلیل). بعدش هم اطلاعاتتون رو وارد سیستم می کنه. شما هم وسایلتون رو تحویل می گیرین و تشریف می برین محل اقامتتون. هرموقع به اینترنت دسترسی داشتین، اطلاعات passport رو وارد می کنین تو این لینک پائین و فرمتون رو پرینت می گیرین. این فرم واسه کارهای اداری بعدیتون لازمتون میشه.

https://i94.cbp.dhs.gov/I94/request....F3g!-887765640

دیگه فکر کنم کامل توضیح دادم. سفر خوبی داشته باشین
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)