صفحه 2 از 87 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 861

موضوع: مباحث کلی تحصیل در فنلاند

پیش فرض پاسخ : تحصيل در فنلاند

درود

هزينه زندگي در فنلاند كه يكي از دوستان مي خواستند:

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    فکر کنم سوئد بهتره.ایرانی خیلی داره.
    ]

آقا برادرانه بهت بگم...اگه جایی رو "انتخاب میکنی " یا "ترجیح میدی" به صرف اینکه "ایرونی زیاد" داره، بدان و آگاه باش که سخت در اشتباهی و ممکنه چیزهایی رو از دست بدی که هیچوقت نتونی دوباره بدست بیاری!!!!! اگه توی اون شرایط قرار بگیری آرزو میکنی که ای کاش ایرونی نمیدیدی....

ضمنا در زمینه شبکه های بی سیم فنلاند میتونه جزو بهترین گزینه ها باشه....
    می دونم چی میگی. درسته و واقعا باعث شرم! من از این لحاظ گفتم که یعنی به خلق ما ایرانی ها می خوره.
    Resigned Mod. <br />.

Senior Member pouya4 آواتار ها

حالا کسی هست که فنلاند Apply کرده باشه و جواب گرفته باشه؟ کلا فنلاند رابطه ش با دانشگاه آزاد چطوره؟ ;D
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

درود
    ممنون مدير جان
    شما كه در انجا زندگي كرديد اگر كمي درباره مردم و فرهنگ و ... هرچيزي كه مي بينيد براي يك دانشجو ممكن هست مفيد باشه بنويسيد ممنون مي شوم
    بدرود

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    درود
    ممنون مدير جان
    شما كه در انجا زندگي كرديد اگر كمي درباره مردم و فرهنگ و ... هرچيزي كه مي بينيد براي يك دانشجو ممكن هست مفيد باشه بنويسيد ممنون مي شوم
    بدرود
    آره آقا. اگه درباره دو دانشگاه Tampere و Lappeenranta هم یه توضیحی بدی که دیگه عالیه.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4
    درود
    ممنون مدير جان
    بدرود
    آره آقا. اگه درباره دو دانشگاه Tampere و Lappeenranta هم یه توضیحی بدی که دیگه عالیه.
    درود
    پويا جان مدير جان 1.5 سال اونجا زندگي كرده!!!
    درس كه نخونده

مدير جان ما هنوز منتظريم و هرچي درباره زندگي در فنلاند به ما بگي ممنون مي شويم
    بدرود

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya4
    درود
    ممنون مدير جان
    بدرود
    درود
    پويا جان مدير جان 1.5 سال اونجا زندگي كرده!!!
    درس كه نخونده

مدير جان ما هنوز منتظريم و هرچي درباره زندگي در فنلاند به ما بگي ممنون مي شويم
    بدرود
    اگه مدیر جان لطف کنه درباره دو شهر Tampere و Lappeenranta یه توضیحی بده بسیار ممنونش میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal
    من از مدرسه اقتصاد تورکو پذیرش فوق اقتصاد و مدیریت گرفتم . احتمالا از سوئد هم می گیریم فکر کنم از لوند پذیرش فاینانس میشه منو راهنمایی کنید ؟
    سلام
    من هم turku اقدام کردم ولی فعلا جوابی نیومده به شما ایمیل اومده یا اینکه تو سایته دانشگاه جایی برای چک کردن هستش؟

برام میل اومده
    We are pleased to inform you that you have been admitted in accordance with the decision
    made by Rector on 22 April, 2008 to........... , Finland.

We will send you further information by mail. Please contact us if you do not receive mail from us within next week.

Studies will start on 26 August, 2008.

Looking forward to seeing you in Turku,

........

اینطور که معلومه جواب تازه اومده به هر حال ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)