صفحه 3 از 87 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 861

موضوع: مباحث کلی تحصیل در فنلاند

پیش فرض پاسخ : تحصيل در فنلاند

واسه من هم هنوز از VAASA و Lapeanranta جوابي نيومده.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Senior Member pouya4 آواتار ها

منم واسه Tampere و Lappeenranta اقدام کردم که اوایل می مشخص میشه.

بهروز پایه شو بریم Lappeenranta مرز روسیه صفایی داره!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

دوستان عزیز این vaasa و oulu می دونید کی جواب می دن . مایل هستید یه تاپیک واسه ویزای فنلاند باز کنیم یا همین جا صحبت کنیم که آیا راحت ویزا می ده یا نه ( مصاحبه هم که داره )

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal
    دوستان عزیز این vaasa و oulu می دونید کی جواب می دن . مایل هستید یه تاپیک واسه ویزای فنلاند باز کنیم یا همین جا صحبت کنیم که آیا راحت ویزا می ده یا نه ( مصاحبه هم که داره )
    در مورد vassa بايد تا 4 may جواب بدن(انشا الله)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

جالبه اولو منو گذاشته رو لیست انتظار میگه نمرات دبیرستانو نفرستادی در حالی که من هم نمرات دبیرستان و هم دانشگاهو فرستادم . تازه می گن خلاصه پایان نامه برای ما کافی نیست باید یک نسخه کامل پایان نامه می فرستادی . خلاصه تو لیست انتظارم . :'(

جالبه اولو منو گذاشته رو لیست انتظار میگه نمرات دبیرستانو نفرستادی در حالی که من هم نمرات دبیرستان و هم دانشگاهو فرستادم . تازه می گن خلاصه پایان نامه برای ما کافی نیست باید یک نسخه کامل پایان نامه می فرستادی . خلاصه تو لیست انتظارم . :'(
    كدوم دانشگاه شمارو تو ليست انتظار گذاشته؟كجا اعلام كرده؟اين قضيه خلاصه پايان نامه چي بود ديگه؟؟!!!!1پس چرا از من نخواستن؟؟نكنه رد شديم خبر نداريم؟؟؟؟ ;D

Junior Member

سلام
    یکی از اساتید Joensuu از من دعوت کرده برم اونجا. برای دکتری حقوق ماهیانه هم می دهند. کسی راجع به شهرش اطلاعاتی داره؟

اگه رزومت خوبه بنظر من برای کانادا یا آمریکا اقدام کن . فنلاند خوبه ولی نه به اندازه اونا .

سلام.
    آره مصاحبه داره.
    اینکه خوب ویزا میدن یا نه رو فردا میفهمم؛ فردا مصاحبه دارم.

شرایط ویزا خیلی هم بد نیست!
    گمان نکنم مشکل خاصی باشه فقط یک نکته!
    برای ویزا از شما درخواست میکنند که یک بیمه مسافرت یک ساله از یکی از شرکتهای فنلاندی که خودشون مشخصاتشونو میدن دریافت کنید.
    کپی بیمه رو هم باید به سفارت ارسال نمایید.
    توصیه میکنم اگه قصد رفتن به فنلاند دارید سریع اقدام کنید؛ پر کردن مدارک میتونه زمانبر باشه.

مصاحبه هم سخت نگذشت.
    دو، سه تا سؤال ساده بعد از چاق سلامتی:

بچه خود تهرانی؟
    از کجا با دانشگاهی که میخوای بری آشنا شدی؟

از شما به زبان انگلیسی مصاحبه میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)