صفحه 7 از 87 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 861

موضوع: مباحث کلی تحصیل در فنلاند

farokhcpu
    Guest

پیش فرض زندگی در فنلاند

اين سايت اطلاعات جالبی در مورد فنلاند داره:
    http://www.shark-finn.com/finland.html

پیش فرض پاسخ : تحصيل در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal
    عزیزم در مورد دانشگاهها میدونی سوالای منو جواب می دی
    1_میشه انتقال (exchange) گرفت .با توصیف کیقیت آموزش اصلا لازمه ؟
    2_رابطه دانشگاههابا دانشگاههای آمریکا چطوره ؟
    3_فنلاند می ارزه برای سرمایه گذاری رفتن به آمریکا (از اونجا میشه رفت top tenالبته اگه خوب باشی ؟
    درود
    شما اگر مشكلي از نظر معدل كم يا زبان يا ... داريد و نمي توانيد به كانادا يا آمريكا برويد انتخاب دوم كشورهاي اروپايي هستش كه در اكثر كشورهاي اروپايي دانشگاههاي خوبي هست كه شما مي توانيد اقدام كنيد

دانشگاههاي فنلاند هم دانشگاههاي خوبي هستند ولي مشكل آن براي بيشتر افراد ، زندگي در آنجاست بدليل هواي سرد آن !

بهترین راه شناخت و مقایه شهرها دیدنشونه! اون هم به صورت مستقیم!

http://www.webcamgalore.com/EN/Finla...ntrycam-0.html

http://www.webcamoulu.com

Senior Member pouya4 آواتار ها

آقا Lappeenranta که ما رو نپذیرفت ;D اگه به دلیل سطح علمی پایین ما باشه خیالی نیست، ولی تافلم هم انگار Report نشده بود. اینم از شیرین کاری های ETS...
    هر چی هم میل می زنم جواب نمیدن. از بچه ها اگه کسی Lappeenranta اقدام کرده بگین به کدامین آدم محترمی میل می زنین که جوابگو باشه.
    سپاس!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Senior Member pouya4 آواتار ها

آقا Lappeenranta که ما رو پذیرفت ;D ;D گویا اشکال از اینجا بود:
    The incomplete B.Sc. degree was the reason why your name is missing from the list of selected students –we are sorry for the confusion, and plan to have this matters changed for the next admission (i.e to mention that applicants with an unfinished previous degree are excluded on the list, or include their names with a remark).
    حالا بهروز بریم مرز روسیه یا نه؟ ;D

منظور از این پست و نتیجه اخلاقی این که فنلاند، لااقل این دانشگاه، با دانشگاه آزاد مشکلی ندارد.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

سلام دوستان
    من از دانشگاه Helsinki Institute of Technology یا TKK پذیرش گرفتم. کسی هست از این جا پذیرش گرفته باشه؟
    اگر کسی اطلاعات شخصی در مورد این دانشگاه داره هم ممنون میشم در اختیارمون بگذاره. اطلاعات شخصی یعنی اینکه خودتون یا دوستانتون اونجا بوده باشند. اطلاعات کلیشون از توی سایت در نیومده باشه چون اونو که خودمم می تونم برم.
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

تعداد بر و بچ فنلاندی داره زیاد میشه! کم کم فنلاند هم پر ایرانی میشه
    اگه کسی برنامه اش حتما ً بر رفتنه، ندا بده.
    بخصوص اگه کسی هلسینکی هست خبر کنه.

ایران پرواز مستقیم به فنلاند داره ؟ ( به مدیر : می دونم از موضوع فاصله داره)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal
    ایران پرواز مستقیم به فنلاند داره ؟ ( به مدیر : می دونم از موضوع فاصله داره)
    نه. از فرانکفورت، روسیه و ترکیه میتونی بری.

من به دوستان تبريك مي گم
    اگر هم بگن چه رشته اي قبول شدن هم بد نيست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)