صفحه 78 از 87 نخستنخست ... 286869707172737475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 861

موضوع: مباحث کلی تحصیل در فنلاند

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربيات پذيرش از فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhonline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر-نرم افزار از دانشگاه علم و صنعت دارم با معدل 14.82 و مقاله هم ندارم ولی سابقه کارم خوبه
    چون کلا چیز زیادی از دانشگاه های فنلاند نمی دونم می خواستم یکی راهنماییم کنه برای پذیرش MS.
    راجع به دانشگاه هاش، هزینه تحصیل و زندگی و سطح معدل و TOEFLی که می خوان و شرایط خاص گرفتن ویزا و...

اگه فروم رو بخونید همه ی این چیزا رو پیدا میکنین....

شما چه انتظاری دارید؟ یکی بیاد از اول اینا رو در جواب پستتون توضیح بده؟؟

دوستانی که تو فروم فنلاند فعال هستن و مدیر نیستن....
    لطفا به همدیگه تذکر بدید که فروم شلوغ نشه و برای همه قابل استفاده و راحت باشه....

مرسی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    GRE & Finland
    من دو سه روزه که به فکر جی آر ای افتادم.

آیا برای من معدل چاردهی دانشگاه آزادی با یه رزومی مختصر و بدون مقاله و موارد جانبی، جی آر ای میتونه خیلی تاثیر گذار باشه؟ یا تا حدودی مثلا؟
    من به عنوان یه معدل 13 ای بهت میگم اینجا متاسفانه به اندازه ی آمریکا GRE شناخته شده نیست اما شک نکن که خیلی خوبه و مفیده و تاثیر گزار....
    واقعا ارزش داره که مدرکش رو داشته باشی موقع اپلای...

اما یکم دیر نیست؟ باید خیلی بخونیاااااااااااا میرسی؟
    مطئنا با تمام اهمیتی که داره به اندازه ی پود اپلای کردن و مدارک رو کامل و درست فرستادن اهمیت نداره ؛)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام.منظوره ايشون ترم بهار بود.نه پاييز
    فنلاند فكر نكنم اصلا ترم بهار دانشجو بگيره. اگه اشتباه مي كنم دوستان تصحيح كنن. اما تا اونجايي كه من مي دونم فنلاند ترم بهار دانشجو نميگيره
    امروز 2تا دانشگاه دیدم که یکیش تا 30 سپتامبر و یکی تا 1 نوامبر ددلاینشون بود. اینم یکی از لینکاش http://www.utu.fi/en/studying/apply/.../index.html#dl

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorb65 نمایش پست ها
    امروز 2تا دانشگاه دیدم که یکیش تا 30 سپتامبر و یکی تا 1 نوامبر ددلاینشون بود. اینم یکی از لینکاش http://www.utu.fi/en/studying/apply/.../index.html#dl
    ممنون از شما، ولی این مورد (و احتمالا همچنین اون مورد)، مربوط به عده ی کمی از متقاضیان میشه : Exchange Students و به کار ماها و اکثر دوستان دیگه نمیاد
    Exchange students come from the partner universities of the University of Turku and usually study in Turku for one or two semesters. Their studies at the University of Turku will be included in their degree at their home institution.
    ولی در مقابل، در یه شاخه بالاتر همون صفحه، مورد عمومی تر پذیرش، یعنی Degree Students، داریم:
    The application period for the academic year 2010-2011 has ended. The next application round will begin at the end of the year 2010.
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    من به عنوان یه معدل 13 ای بهت میگم اینجا متاسفانه به اندازه ی آمریکا GRE شناخته شده نیست اما شک نکن که خیلی خوبه و مفیده و تاثیر گزار....
    واقعا ارزش داره که مدرکش رو داشته باشی موقع اپلای...

اما یکم دیر نیست؟ باید خیلی بخونیاااااااااااا میرسی؟

مطئنا با تمام اهمیتی که داره به اندازه ی پود اپلای کردن و مدارک رو کامل و درست فرستادن اهمیت نداره ؛)
    انصافا حق با شماست، چند تا نمونه سوالشو دیدم (واژگان)، متوجه شدم وضعم خرابه! به نظرت کار کنم رو رزومیم و گسترش دو سه تا پروژه ای که داشتم، بهتر جواب میگیرم نیست، چون حداقل اینا رو مومه تو دستم، میتونم روشون مانور بدم، ولی gre رو باید بست بشینم بخونم و کار دیگه ای نکنم...
    نمیدونم
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

سلام
    من لیسانس مهندسی برق(الکترونیک) از دانشگاه سراسری (شهرستان) دارم با معدل 14.89...وضعیت دروس تخصصیم البته بهتره(اصلا مهمه همچین چیزی؟)
    آیلتس 7 دارم؛یکی دوتا مدرک از مجتمع فنی و اینا هم دارم(اینا هم اصلا مهمه تو رزومه؟)...2-3 ماه هم کار(چون نسبتا جدید فارق التحصیل شدم)...تو آبان هم امتحان GRE دارم
    به نظرتون واسه کدوم دانشگاهها میتونم اپلای کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی برق(الکترونیک) از دانشگاه سراسری (شهرستان) دارم با معدل 14.89...وضعیت دروس تخصصیم البته بهتره(اصلا مهمه همچین چیزی؟)
    آیلتس 7 دارم؛یکی دوتا مدرک از مجتمع فنی و اینا هم دارم(اینا هم اصلا مهمه تو رزومه؟)...2-3 ماه هم کار(چون نسبتا جدید فارق التحصیل شدم)...تو آبان هم امتحان GRE دارم
    به نظرتون واسه کدوم دانشگاهها میتونم اپلای کنم؟

والا برای هر دانشگاهی دلت بخاد میتونی اپلای کنی (حتی MIT)
    اما خب اینکه قبول بشی مهمه...
    به نظر من توی فنلاند غیر از دانشگاه هلسینکی جاهای دیگه شانس داری... اونا هم که گفتی خیلی مهم نیست اما اگه رزومت خیلی خالی باشه میتونی بزاری توی رزومت...
    لطفا برای این سوال ها به تاپیک مربوطه مراجعه کن ....
    مثل راهنمای درست کردن رزومه و یا شانس پرفتن پذیرش....

Junior Member

سلام
    من لیسانس عمرانم.دارم تو اینترنت دنبال دانشگاهائی که تو فنلاند توی مقطع فوق, گرایش های عمران رو دارن میگردم اما هیچ کدوم از دانشگاهاش نداشتن.
    اگه کسی اطلاعی داره و میدونه کدوم دانشگاه گرایش های عمران رو داره ممنون میشم اسمشو بگه.

منم میخوام واسه عمران اپلای کنم
    کدوم دانشگاهها تو فنلاند عمرانو دارن؟و اینکه اعتبارشون توی رشته عمران چقدره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaa نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس عمرانم.دارم تو اینترنت دنبال دانشگاهائی که تو فنلاند توی مقطع فوق, گرایش های عمران رو دارن میگردم اما هیچ کدوم از دانشگاهاش نداشتن.
    اگه کسی اطلاعی داره و میدونه کدوم دانشگاه گرایش های عمران رو داره ممنون میشم اسمشو بگه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    منم میخوام واسه عمران اپلای کنم
    کدوم دانشگاهها تو فنلاند عمرانو دارن؟و اینکه اعتبارشون توی رشته عمران چقدره؟
    کلا عمران چون رشته ی قدیمی ای هست و دیگه احتیاجی به تحقیق توش نیست و دلیلی نداره مهندس عمران تولید کنن نه تنها در فنلاند بلکه در اکثر کشور های پیشرفته خیلی ارائه نمیشه (من خودمم عمران خوندم لیسانس و هم دردم با شما..)
    چیزی که الان مهم شده محیط زیست و موضوعات مشابه هست که زیاد تر پیدا میشه...

در ضمن بهتره خودتون دنبال رشته بگردید چون تو فروم که کسی نمیره سرچ کنه جای شما

اما اگه بگردین میتونین پیدا کنین، حد اقل پارسال که پیدا میشد..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)