صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 178

موضوع: آرشیو شده : رد شدن از سفارت استراليا و علل آن ( تا سال 2012 )

پیش فرض آرشیو شده : رد شدن از سفارت استراليا و علل آن ( تا سال 2012 )

سلام دوستان. من امروز رفتم سفارت ،گفتن که 5 روز پیشrefuse شدم و هر روز از وکیل میپرسیدم و به من هیچی نمیگفت.
    و اما دلیل رد شدن پرونده : با توجه به پروندم حدس زدن که من قراره با study ولی با هدف مهاجرت برم استرالیا .
    نمیدونید چه حالی دارم.

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

پیش فرض پاسخ : PVA!

خبر بسیار ناگواریه . اول برای شما بعد برای بقیه :'(. در پرونده مورد خاصی داشتید مگه؟ با وکیلتون تماس نگرفتید؟؟؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یعنی شما برای اقامت دایم هم همزمان اقدام کردید که باعث رد شدن ویزای تحصیلیتون شده؟

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

نه، منظورش اینه که دولت فخیمه استرالیا گمانه زنی فرمودند که ایشون بعد فراغت از نحصیل قصد ماندن و گرفتن اقامت دائم دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LADAN_1978
    سلام دوستان. من امروز رفتم سفارت ،گفتن که 5 روز پیشrefuse شدم و هر روز از وکیل میپرسیدم و به من هیچی نمیگفت.
    و اما دلیل رد شدن پرونده : با توجه به پروندم حدس زدن که من قراره با study ولی با هدف مهاجرت برم استرالیا .
    نمیدونید چه حالی دارم.
    خيلي متاسفم! ولي آخه چرا؟ مگه چه مورد خاصي تو پروندتون داشتيد؟ اگه ميشه لطفا بگيد كه رشته ،‌دانشگاه ،‌طول كورس و...........چي بوده ؟ واينكه آيا همراه داشتيد ؟آخه همينطوري نميشه كه يهو بگن شما قصد مهاجرت دائم داشتيد؟

نمیدونید چه حالی دارم.

واقعا" متاسفم. شرایط شما برای امثال من که تجربه ریجکت شدن از سفارت یک کشور دیگه رو دارند، قابل درکه. اگر میشه لطف کنید و شرایط خودتون رو بگید تا برای من و بقیه دوستان کمکی باشه. از جمله اینکه:

1) رشته تحصیلی تون ؟
    2) چه مقطعی ؟
    3) سن ؟
    4) وضعیت تاهل ؟
    5) سال فراغت از تحصیل (مقطع قبلی) ؟
    6) زمان انتظار برای PVA ؟
    7) هر نوع اطلاعات دیگه ای که فکر می کنید میتونسته در refuse شدنتون دخیل باشه.

در ضمن لطفا" وکیل خودتون رو در بخش " نظرات شما در مورد وکلای ویزا و مهاجرت به استرالیا " که در لینک زیر قرار داره معرفی کنید و در موردشون توضیح بدید تا وضعیت ایشون برای همه ما روشن بشه:

فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

1- nursing
    2- bachelore
    3-31
    4-married
    5-1380
    6-from 7/december
    7-changing the offer letter from a high rank uni(Latrube) to a low rank uni(ACU) and from sydney to melbourne made them sure that i want to stay in australia after my study duration ,with applying for permanent visa after that.

Junior Member

1- nursing
    2- bachelore
    3-31
    4-married
    5-1380
    6-from 7/december
    7-changing the offer letter from a high rank uni(Latrube) to a low rank uni(ACU) and from sydney to melbourne made them sure that i want to stay in australia after my study duration ,with applying for permanent visa after that.
    خب اينطوري كه من فهميدم و وكيلم هم همينو ميگفت ، ظاهراسفارت نوعي محدوديت سني براي دادن ويزا داره! مخصوصا براي دوره ليسانس بالاي سن 30 سال احتمالا ويزا نمي دهند!!!! البته تغيير دانشگاه به اين شكل هم خودش مساله است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    بیشترین دلایلی که باعث رد شدن ویزاتون شده این دو تا هستش، بقیش هیچ تاثیری نداره.
    علی جان، میشه توضیح بدی که چرا به نظرت این 2 مورد تاثیر اصلی رو داشتند و بقیه هیچ تاثیری نداشتند ؟
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

یه سوال مگه اینا برای دادن PVA تنها مدارک رو چک نمی کنن، هنوز که پرونده ایشون استرالیا نرفته بود که ردش کردن!!؟؟؟؟
    چطور میشه که از همین جا ردش کردن؟ مگه کیس آفیسر اینجا این دستور رو تحت این عنوان میتونه بده؟؟؟!!!
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)