صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 178 , از مجموع 178

موضوع: آرشیو شده : رد شدن از سفارت استراليا و علل آن ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : رد شدن از سفارت استراليا و دلايل آن

از همه دوستان بابت راهنماییشون ممنونم
    لینکی هست که موضوع انرژی را و مخصوصا combustion جزء موارد حساس برای سفارت آورده باشه ممنون میشم اگه اون لینک را بذارید البته من این سایت را دیدم ولی چیزی راجع به Combustion پیدا نکردم.
    https://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/iran.html

آخه مگه خود دانشگاه نمیدونه که روی چه چیزایی حساس هستند. پس چرا به من admission داده. من تو رزومه هیچ کاری راجع به نانو و انرژی نکردم. تنها مورد به نظر حساس همین موضوع تز دکترا هست که خودشون پیشنهاد کردن. بعد از این میترسم که استادمم بیخود حساس بشه و بگه اصلا نمیخواد بیای. من موندم چیکار کنم. با هزار زحمت پذیرش و بورس میگیری بعد چون از بدشانسیت ایرانی هستی خیلی راحت بهت ویزا نمیدن. نمیدونم چه گناهی کردم که ایرانی شدم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها
    لینکی هست که موضوع انرژی را و مخصوصا combustion جزء موارد حساس برای سفارت آورده باشه ممنون میشم اگه اون لینک را بذارید البته من این سایت را دیدم ولی چیزی راجع به Combustion پیدا نکردم.

آخه مگه خود دانشگاه نمیدونه که روی چه چیزایی حساس هستند. پس چرا به من admission داده. من تو رزومه هیچ کاری راجع به نانو و انرژی نکردم. تنها مورد به نظر حساس همین موضوع تز دکترا هست که خودشون پیشنهاد کردن. بعد از این میترسم که استادمم بیخود حساس بشه و بگه اصلا نمیخواد بیای. من موندم چیکار کنم. با هزار زحمت پذیرش و بورس میگیری بعد چون از بدشانسیت ایرانی هستی خیلی راحت بهت ویزا نمیدن. نمیدونم چه گناهی کردم که ایرانی شدم.
    دوست عزیز، من بعد از اینکه اپلیکیشنم ریجکت شد به وزارت امور خارجه استرالیا شکایت کردم و ازشون پرسیدم بر اساس چه قانونی پروپوزال من رو که در مورد احتراق بوده ریجکت کردن. اونام گفتن این کار رو بر اساس دو تا از قطعنامه های شورای امنیت انجام دادن. من اون دو تا قطعنامه رو پیدا کردم و خوندمشون ولی هیچ اشاره مستقیم و غیر مستقیمی به احتراق نکرده بود! من این مساله رو بهشون گفتم اما خوب قبول نمیکنن و سلیقه ای برخورد میکنن.

من اگه جای شما بودم این مساله رو به استادم میگفتم و ازش میخواستم که موضوع پروپوزال رو عوض کنه. فکر میکنم استادتون درک بکنه. چون اگه این پروپوزال رو سابمیت کنین احتمال ریجکت شدنش خیلی زیاده.

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز، من بعد از اینکه اپلیکیشنم ریجکت شد به وزارت امور خارجه استرالیا شکایت کردم و ازشون پرسیدم بر اساس چه قانونی پروپوزال من رو که در مورد احتراق بوده ریجکت کردن. اونام گفتن این کار رو بر اساس دو تا از قطعنامه های شورای امنیت انجام دادن. من اون دو تا قطعنامه رو پیدا کردم و خوندمشون ولی هیچ اشاره مستقیم و غیر مستقیمی به احتراق نکرده بود! من این مساله رو بهشون گفتم اما خوب قبول نمیکنن و سلیقه ای برخورد میکنن.

من اگه جای شما بودم این مساله رو به استادم میگفتم و ازش میخواستم که موضوع پروپوزال رو عوض کنه. فکر میکنم استادتون درک بکنه. چون اگه این پروپوزال رو سابمیت کنین احتمال ریجکت شدنش خیلی زیاده.
    Hi friends

Combustion is really considered by US and other allies as an Alert technological area and anyone seeking to pursue a degree in this area will be get many troubles in achieving his/her Visa.

Please see the attached which is the Alert List and combustion (in other words, propulsion) is amongst them.

Regards
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

دوستان بعد از 9 ماه انتظار امروز از سفارت به من خبر دادن که ویزام ریجکت شد:

رشته ارشد: هوافضا
    پذیرش: دکترا کامپیوتر همراه با بورس
    سابقه کار در دانشکده هوافضا

دلیل رد شدن:

The applicant is determined by the Foreign Minister, or a person authorised by the Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia may be directly or indirectly associated with the proliferation of weapons of mass destruction

برای همگی شما در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارم و اگر در این مدت با صحبت هام کسی رو رنجوندم عذر خواهی میکنم

خدا نگهدار همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

حتما کاری که این دوستمون گفتند انجام بدید. استاد من خیلی راحت گفت تو فعلا ویزا بگیر بعد بیا در مورد تزت حرف میزنیم!!! شکی در این مورد نداشته باشید. با این پروپوزال قطعا رد میشید و فرصتتون را برای بعد از دست میدید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    توصیه میکنم که حتما موضوع تزتون رو عوض کنید. موضوع پروپوزال من تو راند قبلی اسکولارشیپ در مورد همین احتراق بود که وزارت امور خارجه استرالیا (که تمام پروپوزال های دانشجوهای ایرانی رو چک میکنه) نذاشت دانشگاه کویینزلند بهم اسکولارشیپ بده و ریجکت شدم. در واقع اصلا کار به ویزا و سفارت نرسید که اگه میرسید هم اونا مسلما رو این موضوع حساس بودن و به احتمال زیاد ریجکتم میکردن.

به استادتون توضیح بدین که الان وضعیت اینجوریه و اگه شما روی همین موضوع پروپوزال ارائه بدین به احتمال خیلی زیاد ریجکت خواهید شد.

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام دوستان
    برادر من و همسرش مقیم همون شهری هستن که من میخوام برم. ایا برای ویزا مشکل پیش میاد؟
    این که اون بخواد از اون ور ضمانت مالی کنه بده؟
    چیکار می تونم بکنم که شانس ویزامو بیشتر کنم؟

ممنون

سلام
    من یک ماه پیش برای دکترای متریال از unsw درخواست ویزا کردم. حالا چون هنوز ویزام گرنت نشده و از موناش هم اسکالرشیپ گرفتم میخوام ایمیل بزنم به سفارت و بگم دانشگاهم رو عوض کنن. فقط از این نگران هستم که اسم دپارتمان در موناش مکانیک و هوافضا هست و اسم لب استاد من هم نانوتکنولوژی هست. میخواستم بدونم اونا فقط به پروپوزال دقت میکنن یا رشته و سوپروایزر هم مهم هست. در کل میترسم ریسک کنم و ویزام رد شه!

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتب منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)