صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 178

موضوع: آرشیو شده : رد شدن از سفارت استراليا و علل آن ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PVA!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    بیشترین دلایلی که باعث رد شدن ویزاتون شده این دو تا هستش، بقیش هیچ تاثیری نداره.
    علي جان من فكر نمي كنم متاهل بودن دليلي براي رد كردن ويزا باشه!‌چون چند تا از دوستانم و همينطور اگر اشتباه نكنم خانم پاندورا همراه با همسرش pva گرفتند.دوم اينكه ايشون هنوز براي اقامت كه درخواست نكرده اند(البته براشت من از جمله ايشون هستش) بلكه سفارت خودش حدس زده كه احتمالا بعد از اتمام درسشون قصد دارند براي اقامت اقدام كنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ELHAMHBBB
    علي جان من فكر نمي كنم متاهل بودن دليلي براي رد كردن ويزا باشه!‌چون چند تا از دوستانم و همينطور اگر اشتباه نكنم خانم پاندورا همراه با همسرش pva گرفتند.دوم اينكه ايشون هنوز براي اقامت كه درخواست نكرده اند(البته براشت من از جمله ايشون هستش) بلكه سفارت خودش حدس زده كه احتمالا بعد از اتمام درسشون قصد دارند براي اقامت اقدام كنند.
    آخه این گزینه آخر رو به همراه سایر گزینه ها گفتند من فکر کردم ایشون به همراه این درخواست برای اقامت هم اقدام کردند که متاهل بودن شون هم مکمل واقع میشد و این شک برای اونا بیشتر میشد.
    اگه این طور نبوده واقعا دلیل موجهی نیست!!! ممکنه به خاطر چیزی که 30nA گفتش یعنی همون سن ایشون برای این مقطع تحصیلی باشه..!!

به هر حال من واقعا متاسف شدم خانوم لادن، می دونم الان میگی تاسف شما ها به چه درد من می خوره ولی دیگه بیشتر از این از دستمون بر نمیاد.

حالا به نظر دوستان کسی که با این حالت رد شده باشه امکانش هست دوباره اقدام کنه؟ یا این که دیگه نمیگذارن؟
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    آخه این گزینه آخر رو به همراه سایر گزینه ها گفتید من فکر کردم شما به همراه این درخواست برای اقامت هم اقدام کردید که متاهل بودن تون هم مکمل واقع میشد و این شک برای اونا بیشتر میشد.
    اگه این طور نبوده واقعا دلیل موجهی نیست!!! ممکنه به خاطر چیزی که 30nA گفتش یعنی همون سن شما برای این مقطع تحصیلی باشه..!!

به هر حال من واقعا متاسف شدم خانوم الهام، می دونم الان میگی تاسف شما ها به چه درد من می خوره ولی دیگه بیشتر از این از دستمون بر نمیاد.

حالا به نظر دوستان کسی که با این حالت رد شده باشه امکانش هست دوباره اقدام کنه؟ یا این که دیگه نمیگذارن؟
    موضوع شرط سنی رو ELHAMBBB عزیز مطرح کردند.... بنده دخالتی در این مقال نداشته بیدم ! (اگر چه به نظرم چندان هم بیراه نمیگن... چون وقتی شخص در 31 سالگی برای دوره لیسانس درخواست میده، از نظر من که کاملا" شک بر انگیزه)

در ضمن فکر می کنم شکر خدا ELHAMBBB در انتظار PVA هستند و ایشالله که بزودی PVA شون میاد و فقط LADAN_1978 ریجکت شدند.

فکر نمی کنم قوانین ویزای دانشجویی استرالیا منعی برای اقدام دوباره داشته باشه... اگر چه به نظر نمی رسه که در بار دوم ، تصمیم اولشون رو نقض کنند.
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

چون ایشان یک بار رد شدند دیگر ارزش نداره دوباره اقدام کنند چون سفارت کانادا هم همینطور بود اگر بار دوم اقدام کنی چون سابقه رد شدن داشتی شانس گرفتن ویزات فوق العاده پایینه!!بچه ها ممکنه برای فاصله تحصیلی بین دو مقطع باشه؟؟؟چون منم 2 سال برق خواندم و بعد انصراف دادم حالا برای استرالیا اقدام کردم ممکن باعث رد شدنم بشه این فاصله؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

من هم از وکیل خاضع و هم از خود سفارت پرسیدم که اقدام برای اقامت دایم همزمان با ویزای تحصیلی مشکلی ایجاد نمیکنه
    من فکر کنم به خاطر سن به ایشون ویزا برای لیسانس ندادن نه به خاطر مشکوک شدن برای اقامت چون اونها خودشون هم علاقه دارند که دانشجوهایی که
    تو سیستم خودشون درس خوندن رو برا اقامت بگیرن

Junior Member

واقعا متاسفم..نمی دونم چی بگم.
    لادن جان کاش این نکته رو هم بگی که شرایط حساب بانکیتون چه جوری بوده و ضامن کی بوده.شاید تاثیر داشته.
    اما نیمه پر لیوان رو هم نگاه کن که قبل از pva ریجکت شدی.چون اگه pva میگرفتی ممکن بود خیلی تصمیم ها تو زندگیت بگیری که بعدا جبرانشون سخت بود.
    به نظر من خوندن لیسانس برای شخص 31 ساله عجیب نیست.دوست شوهر من لیسانس صنایع داره و می خواد بره استرالیا و دوباره لیسانس بخونه!!! اصلا هم قصد موندن نداره. یه نفر دوست داره یه رشته جدید رو از پایه بخونه!!!

یه چیز دیگه: چرا نمیشه یه تاپیک برای بحث آزاد در مورد تحصیل در استرالیا درست کرد که بحث هایی که توی تاپیک های خاص نمیگنجه توش انجام بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا میخوایم سوال کنیم از ali1564که مدارکتو بردی داراترجمه؟؟بعد یه نفر می پرسه که کدوم داراترجمه ؟؟؟ بعدی میگه من یه داراترجمه میشناسم یه روزه انجام میده،.... و . و . و بعدی سوال میکته که آیا بانک ملی نامه انگلیسی میده یا فارسی؟؟ خوب همه اینها بحث 1 روزه است،اگه بخایم برای هر کدوم تاپیک مخصوص درست کنیم نمیشه که ،،همشون با 1 یا 2 پاسخ خالی میمونه. البته من فقط نظرم رو گفتم.در همچین تاپیکی میشه به جای تبریک ،تشکر،تاسف، که در پیام خصوصی فرستاده میشه عمومی استفاده بشه!!

ممکنه بگین که اونجوری تازه وارد میتونه تاپیک داراترجمه رو ببینه و براش سودمند باشه ،اما already این جور مطالب دارن پراکنده نوشته میشن.

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

به نظر من هم سن دلیل رد شدن نیست، چون:
    1- اینکه برای سن دانشجو محدودیت داشته باشن برمیگرده به دانشگاه، یعنی قاعدتا دانشگاه اگر براش سن مهم می بود از همون اول نباید پذیرش صادر می کرد.
    2- اگه سن برای سفارت مهم بود همون روز تشکیل پرونده میتونست این نکته رو به ایشون یادآور بشه، چون کاملا بدیهیه.

Junior Member

سینا جان
    حتی موقع تحویل مدارک اگه ضمانت مالی شما هم ناقص باشه میگیرن ولی موقع PVA دادن ازتون همه چیز رو کامل می خوان مثل دوستمون توی همین فروم.
    شاید سفارت با سن مشکل داره و موقعه PVA این قضیه رو بررسی میکنه نه از اول شما رو رد کنه.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

بچه ها نظر من اینه که فقط وفقط یه دلیل داشته :

اگه احساس کنن هدفتون از تحصیل پر کردن اون دو سال تحصیل در استرالیا و گرفتن امتیاز واسه PR باشه به احتمال زیاد رد میکنن. به خصوص اگه رشته شما جزو اون لیست CSL کذایی باشه (مثلا NURSING هست) ....

اینجا رو ببینید : http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=19637.0

البته اینکار ۱۰۰٪ غیر قانونیه !چطوره که عربا واسه رشته نقاشی در سن ۴۰ سالگی پذیرش از بهترین دانشگاهها میگیرن (اینو شخصا اطلاع موثق دارم) ولی ما نه ؟؟ البته خوب هممون میدونیم چرا فقط با ما ایرانیا اینطور برخورد میکنن ! پس بنابراین بحثشو نکنیم بهتره .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

ببخشید که سؤالم نامربوطه، ولی میشه یکی بمن بگه این دوتا لیست رو از کجا میتونم پیدا کنم:

1- لیست رشته های خطرناک استرالیا
    2- لیست رشته ها (مشاغل) مورد نیاز استرالیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)