صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 178

موضوع: آرشیو شده : رد شدن از سفارت استراليا و علل آن ( تا سال 2012 )

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

پیش فرض پاسخ : PVA!

اگه منظور از لیست رشته های ممنوعه ایناست که ما کلا باید قید ادامه تحصیل رو بزنیم ???:

http://web.bu.edu/isso/forms/tal.pdf

بیشتر شبیه یک جوک میمونه :P

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84
    ببخشید که سؤالم نامربوطه، ولی میشه یکی بمن بگه این دوتا لیست رو از کجا میتونم پیدا کنم:

1- لیست رشته های خطرناک استرالیا
    2- لیست رشته ها (مشاغل) مورد نیاز استرالیا
    1- این لیست (TAL) واسه وزارت خارجه آمریکاست نه استرالیا : web.bu.edu/isso/forms/tal.pdf

۲- اینم لیست CSL کذایی : http://www.immi.gov.au/skilled/gener...kills-list.pdf
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

اگه منظور از لیست رشته های ممنوعه ایناست که ما کلا باید قید ادامه تحصیل رو بزنیم ???:

http://web.bu.edu/isso/forms/tal.pdf

بیشتر شبیه یک جوک میمونه :P
    دوست عزیز ...

گرچه جاش اینجا نیست اما اونا (وزارت امور خارجه آمریکا با همکاری دپارتمان Home land security ) از قصد این لیست رو تهیه کردن تا مستند قانونی برای رد کردن هر کسی رو که احساس کنن مشکلی برای ایالت متحده ایجاد میکنه داشته باشن . حالا این لیست داره مورد استناد بعضی دیگر از کشور ها هم قرار میگیره ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

یعنی لیستی برای رشته های ممنوعه در استرالیا نداریم؟ که موقع دادن ویزای دانشجویی، رشته APPLICANT رو با اون چک کنند؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

یعنی لیستی برای رشته های ممنوعه در استرالیا نداریم؟ که موقع دادن ویزای دانشجویی، رشته APPLICANT رو با اون چک کنند؟؟
    به صورت رسمی نه !
    لطفا برای ادامه بحث در این مورد به پست مربوطه مراجعه کنید : http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=19637.0
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

با سلام خدمت دوستان. من در این فروم تازه واردم. امیدوارم بتونم واسه دوستان مفید واقع بشم.
    دوست عزیزم vahidR, من تا حدودی با صحبتهای شما موافقم اما متاسفانه ممکنه این نظرات واسه دوستان نگرانی ایجاد کنه. من با چندین وکیل و شرکت اعزام دانشجو صحبت کرده و نظرات دوستان استرالیا رو هم جویا شدم. درسته که بعضی‌ رشته‌ها به دلیل حساسیت ممکنه به مشکل برخورد کنند اما اینکه ما این رو به لیست CSL تعمیم بدیم صحیح نیست. تنها بعضی‌ از رشته‌ها مانند NANO و مهندسی‌ پزشکی‌ ، هواپیما سازی، مهندسی‌ هسته ای, ... شامل این مورد میشند. اما با این قضیه که اگه سفارت احساس کنه هدف شما گرفتن PR هست احتمال رد کردن ویزا زیاده, کاملا موافقم. به طور کلی‌ باید شرایط سنی‌، رشته تحصیلی‌ قبلی‌ و درخواستی، مقطع درخواستی و فاصلهٔ بین زمان فراغت از تحصیل و اپلی با هم بخونه. با این تفاسیر، رد شدن ویزای لادن جان با وجود اینکه منو بسیار متاسف می‌کنه، چندان برام عجیب نیست. در واقع وکیل ایشون اصلا نباید از روز اول با این شرایط اقدام میکرد. شاید اگر از روز اول از طریق دیگه اقدام میکردن ،امکان موفقیت بیشتر بود. دوستان! در کنار کمک وکیل، حتما حتما خودتون پیگیر همهٔ مراحل کارتون باشین.
    موفق باشید
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan-
    با سلام خدمت دوستان. من در این فروم تازه واردم. امیدوارم بتونم واسه دوستان مفید واقع بشم.
    دوست عزیزم vahidR, من تا حدودی با صحبتهای شما موافقم اما متاسفانه ممکنه این نظرات واسه دوستان نگرانی ایجاد کنه. من با چندین وکیل و شرکت اعزام دانشجو صحبت کرده و نظرات دوستان استرالیا رو هم جویا شدم. درسته که بعضی‌ ........ کاملا موافقم. به طور کلی‌ باید شرایط سنی‌، رشته تحصیلی‌ قبلی‌ و درخواستی، مقطع درخواستی و فاصلهٔ بین زمان فراغت از تحصیل و اپلی با هم بخونه. با این تفاسیر، رد شدن ویزای لادن جان با وجود اینکه منو بسیار متاسف می‌کنه، چندان برام عجیب نیست. در واقع وکیل ایشون اصلا نباید از روز اول با این شرایط اقدام میکرد. شاید اگر از روز اول از طریق دیگه اقدام میکردن ،امکان موفقیت بیشتر بود. دوستان! در کنار کمک وکیل، حتما حتما خودتون پیگیر همهٔ مراحل کارتون باشین.
    موفق باشید
    فاصله تحصیلی مهمه اما با ارایه سابقه کار مرتبط این فاصله تحصیلی کاور میشه.
    این طور که به وکیلم گفتن به دلیل تغییر دانشگاه از رنکینگ بالا به رنکینگ پایین حدس زدن که ویزای تحصیلی من فقط کاوری است برای اینکه بعد از تحصیل اقامت بگیرم.
    فقط همین.
    سال گذشته 6000 نفر با ویزای تحصیلی به استرالیا رفتند که در حال حاضر فقط 3000 نفر از اونا در حال درس خوندنند . این باعث شده سخت بگیرن.مخصوصا برایbachelore

Senior Member

واي من مي ترسم آخه شوهر من داره واسه فوق ليسانس ميره منم باهاشم يه سوال ما يه رزومه خيلي تو خالي داديم با چند تا غلط املايي الان اگه زنگ زدن گفتند pva اومده با رزومه بياين سفارت، ميشه درستش كنيم و متنش رو كمي عوض كنيم؟ :P

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa
    واي من مي ترسم آخه شوهر من داره واسه فوق ليسانس ميره منم باهاشم يه سوال ما يه رزومه خيلي تو خالي داديم با چند تا غلط املايي الان اگه زنگ زدن گفتند pva اومده با رزومه بياين سفارت، ميشه درستش كنيم و متنش رو كمي عوض كنيم؟ :P
    اتفاقا خیلی کار خوبی کردین تو خالی دادین اگه رشته شوهرتون میتونه کاربرد نظامی داشته باشه توخالی ترتر ترشم کنید ;D

مثل دفاعیه که اگه یه مطلبو نگی ممتحن نمیگه چرا نگفتی ولی اگه بگی ممکنه گیر بدن

آره میشه عوضش کرد و بهتره قبل از PVA این کارو بکنید

دقت کنید که یه افسر امنیتی مشکوک به ایرانیها که همه مارو سازنده سلاح کشتار جمعی میدونه قرار سی ویتونو بخونه

ولی کلا نگران نباشید الکی کسیو رد نمیکنن

موفق باشید
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

Senior Member

وكيل ما خودش هم نميدونه علت چيه ما سه ماه قبل از لاج عقد كرديم معدل شوهرم 14 بود نميدونم ............. :-[
    من عقلم ديگه نميرسه بچه ها ما تمام فرمهامون رو وكيل پر كرد آيا فرمي بوده كه توش هدف از تحصيل ، سند خونه ، social tie ، فاميل در استراليا رو پرسيده باشه؟به نظرتون فوق يك ساله مشكل ساز بوده؟ اگه بخواهيم دوباره اقدام كنم پذيرش 1 سال و نيمه بگيريم؟
    راستي شنيدم كه داشتن فاميل نزديك در استراليا هم از موارد مشكل سازه ما كه تو فرم فارسي كه وكيل بهمون داد تا تونستيم فاميل جور كرديم گفتم حواستون باشه :'(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)