صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 178

موضوع: آرشیو شده : رد شدن از سفارت استراليا و علل آن ( تا سال 2012 )

Senior Member

پیش فرض پاسخ : PVA!

من از یه وکیل پرسیدم میگفت اگه شما رو استرالیا به این دلیل رد کرده دیگه کاناداو نیوزیلند که تو این مورد بیشتر سخت گیری میکنند محاله قبولت کنند البته خودم هم نیوزیلند رو چک کردم دقیقا این قانون رو به عنوان یکی از دلایل رد کردن(اگه کیس آفیسر احساس کنه هدف ما موندن هست) آورده البته موقع تحویل مدارک از شما مدرکی میخواد که نشون بدین برمیگردین نه مثل استرالیا بی قانون که همین جوری ردت کنند
    راستی گفت این قانون 15/9/2009 اومده و تازه سفیر هم عو شده و یه آدم سخت گیری هست صحت حرفش رو نمیدونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

سلام. من در درجه اول خوشحال و ممنونم که خانم نیلوفر با وجود خبر بدی که بهشون رسیده، ارتباط خودشون رو با فروم حفظ کردن. امیدوارم بتونیم با کمک دوستان راه حلی‌ هم برای ایشون پیدا کنیم.
    در درجه دوم با توجه به رفیوز‌های اخیر، الان همهٔ بچه‌ها نگرانن. من از پرونده خانم نیلوفر حدس میزنم(فقط حدس) مشکل ایشون یکی‌ از این دو مورد یا هردو بود: ۱.همراه همسر میخواستند برن. ۲.لیستی از فامیل که تو استرالیا هستن ارایه کردن.

من می‌خوام از دوستامون azimmoien2002 و s.hamed خواهش کنم بیان و یکم شرایطشون رو بگن( رشته، مقطع، تنها میخواستن برن یا با همسر، سن، اسپانسر) تا شاید ما بتونیم به نتیجه دقیقتری برسیم و بچه‌ها از نگرانی در بیان.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

من 25 سال داداشم اونجاست ولی 3 نفر دیگه هم که با وکیلم کار می کردند بدون داشتن فامیل رد شدند
    به نظر من یک کار سلیقه ای است
    http://www.livemocha.com/invite/r:cj2DKZK1
    ارسال مدارک به سیدنی: October 8, 2009 دریافت فایل نامبر اول: December 14, 2009
    فایل نامبر دوم December 22, 2009

Senior Member

من با بررسی که توی فروم کانادا و سوال از وکلا داشتم این علت ها رو میتونم به عنوان دلایل رد بیارم
    1- معدل پایین و دانشگاه لیسانس پایین
    2- دانشگاهی که انتخاب می کنید رنکینگش پایین باشه
    3- سن بالا
    4- تاهل
    5- فامیل در استرالیا
    6- ضعف در رزومه نوشتن (حتما sop به سفارت بدین و هدف برگشت یا مدرکی دال بر اون ارائه بدید حتی اگه لازم نباشه
    7- نداشتن مهر خروج از کشور در پاسپورت
    8- درخواست دادن اقامت

سلام به همه دوستان
    واقعا من از شنیدن این خبرها ناراحت شدم که اینا پشت سر هم دارن refuse می کنن.
    ولی یه چیزی رو متوجه نشدم واقعا!! دوستانی که رد شدند، آیا PVA شون اومده بود و رد شدن یا اینکه قبل از PVA ردشون کردند ؟
    به نظر شما میشه بعد از اینکه PVA دادن به همین دلایلی که به دوستان گفتند دوباره ردشون کنن ؟ اصلا کسی بوده تا حالا که بعد از PVA به غیر از دلیل نزدیک بودن رشتشون به ساخت سلاح ردشون کرده باشن ؟

این حرف هایی که میزنید، ماها هم که PVA گرفتیم و COE تحوبل دادیم رو هم میترسونه..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

سلام به همه ...

بچه ها! لطفا از پستهایی که جهت گیری سیاسی یا چیزی شبیه به این دارن اکیدا خودداری کنید.
    اینو در درجه اول به خودم و بعد به بقیه میگم.
    رد کردن پرونده ها ترکیبی از دلایل گوناگونه . از سلیقه شخصی گرفته (که با قانون اخیرشون رسمیش کردن) تا دلایل بین المللی و سابقه متقاضیان یه کشور تا ...

بنابراین سعی کنید اگه خدای نکرده رد شدید دلایلی رو که به شما اعلام کردن بنویسید تا آیندگان حواسشون باشه....

ممنون
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام به همگی

در کل اینطور میشه نتیجه گیری کرد که سفارت به مقاطعی که دو سال هستن داره گیر میده چون فکر میکنه ممکنه هدف برای اقامت دایم باشه.

کسی از بچه ها برای لیسانس یا دکترا رد شده تا حالا؟

لطفاً نظرتون رو بگید

Junior Member

یه ضرب منفی ها!!!
    من از اون خانمه که پشت گیشه اولی پرسیدم ممکنه بعد از coe رد بشیم؟؟؟ گفت اگه قرار باشه reject بشید pva نمیدن.
    این دوستان که متاسفانه این روزا reject شدن قبل از pva بوده.
    این روز ها همه ریجکت میشوند...شما چطور؟؟؟؟؟؟
    ولی با شرایط جدید همه چی ممکنه. فکر کنم ما ویزا هم بگیریم استرس اینو داشته باشیم که از فرودگاه دیپورت شیم ;D
    بیاین همگی دل به استرالیا نبندیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa
    حتما sop به سفارت بدین و هدف برگشت یا مدرکی دال بر اون ارائه بدید حتی اگه لازم نباشه
    منظور از‌ sop چیه؟ چه جور مدرکی‌ لازمه ارایه بدیم؟
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan-
    منظور از‌ sop چیه؟ چه جور مدرکی‌ لازمه ارایه بدیم؟
    ببخشید اگر جاش نیست:
    SOP : Statement of Purpose

SOP یک متن 2 - 1 صفحه ای است که شما در اون ضمن اشاره به سوابق و روند تحصیلیتون، اهداف و چشم انداز خودتون رو از ادامه تحصیلی که درخواستش رو دادین، برای جناب سفیر ترسیم می کنید. SOP رو اکثر دانشگاههای آمریکا و کانادا از applicant می خوان (و البته سفارت این دو کشور نیز هم !) .... من که SOP رو تحویل دادم به سفارت؛ امیدوارم تاثیرش برای دریافت PVA و انشاالله ویزا مثبت باشه.

احتمالا" منظورشون از مدرک، مستنداتی بوده که نشون بده شما پاتون توی مملکت خودتون گیره (به هر نحوی) و یا چیزی (هایی) دارید که بخاطرشون بر می گردید. مثل: وابستگی های خانوادگی (کسی که متاهله همسرش توی ایران بمونه یا شخص مجرد مسئولیت مراقبت از والدینش در ایران رو داشته باشه) و یا وابستگی هاس مالی (سند خونه یا زمینی که به نام خودتون هست) و یا Job offer ای که از یک شرکت معتبر ممکنه داشته باشید که در اون قید شده که ما مشتاقیم تا دانشجوی گرامی (یعنی شخص شخیص حضرتعالی/سرکار) پس از اتمام تحصیل تشریف بیارن ایران و در شرکت ما فعالیت کنند. .... و امثال اینها.

به امید دریافت PVA برای همه دوستان انجمن "تحصیل در استرالیا"
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)