صفحه 10 از 72 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

با سلام، دوست عزیز Kimianabv یا سایر دوستانی که مطلع میباشید، ممکنه اطلاعات بیشتری در مورد سوالات و پاسخهایی که در مصاحبه از دوستان EB3 شده است را بفرمایید، مثلاً شما فرمودید که سوال شده که چرا میخواهی بری آمریکا؟ جواب دوست شما چه بوده و یا سوال شده که چطور این شغل را پیدا کردی؟ دوست شما چه جواب داده.
    درکل اگه ممکنه خواهشمندم که از دوستانتان سوالات و پاسخهایشان را در مورد مصاحبه EB3 بپرسید و به ما هم اطلاع دهید.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    خبر مهم

دوستان ظاهرا ظرفیت برنامه EB3 فعلا پر شده. من برای یکی از دوستانم قصد اقدام داشتم که وکیل من به من گفت که فعلا تمام ظرفیتهای شغلی تکمیل شده و در حال مذاکره با یک سری از شرکتهای دیگه هستند تا ظرفیت ایجاد بشه. گفتند که تا ۲ هفته دیگه ممکن است. ظاهر استقبال خیلی زیاد بوده.
    والا من درباره اين موضوع با وكيلم صحبت كردم، ايشون گفتن كه پيشنهاد كارى هنوز موجوده و از اين حيث مشكلى ندارن؛
    حالا شايد وكيل شما بصورت محدودترى كار مى كنه كه تو اين مورد به مشكل برخوردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

با سلام

دوستان عزیزی که مرحله مصاحبه رو طی کردن لطفا در صورت امکان بیشتر در مورد سوالها وجوابها توضیح بدن واینکه مدت زمان پس از تایید I140 تا مصاحبه چقر بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masbafa نمایش پست ها
    والا من درباره اين موضوع با وكيلم صحبت كردم، ايشون گفتن كه پيشنهاد كارى هنوز موجوده و از اين حيث مشكلى ندارن؛
    حالا شايد وكيل شما بصورت محدودترى كار مى كنه كه تو اين مورد به مشكل برخوردن.
    این مطلب را حتما مطمئن بشید. چون تمام وکلا با یک شرکت کار میکنند و اگر شرکتی نداشته باشه هیچ شرکتی نخواهد دشت. خیلی از دفتر پیش ثبت نام میکنند که شما را معطل نگه دآرند. خود شما هم فکر میکنم بتونید با شرکت طرف قرارداد با دفتر ایرانی تماس بگیرید و مطمئن بشید. بنده این کار را کردم که گفتم.

Junior Member

این مطلب را حتما مطمئن بشید. چون تمام وکلا با یک شرکت کار میکنند و اگر شرکتی نداشته باشه هیچ شرکتی نخواهد دشت. خیلی از دفتر پیش ثبت نام میکنند که شما را معطل نگه دآرند. خود شما هم فکر میکنم بتونید با شرکت طرف قرارداد با دفتر ایرانی تماس بگیرید و مطمئن بشید. بنده این کار را کردم که گفتم.
    با سلام و احترام، بهترین راه حل جهت فهمیدن، تکمیل یا عدم تکمیل ظریفت EB3، استعلام از خود شرکت مادر یعنی IMS از طریق ایمیل میباشد نه دفاتر وکلا.
    من خودم قبل از انعقاد قراردادم، از IMS در مورد صحت نمایندگی وکیلم استعلام گرفتم و پس از تایید IMS قرارداد رو امضاء کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali666 نمایش پست ها
    با سلام و احترام، بهترین راه حل جهت فهمیدن، تکمیل یا عدم تکمیل ظریفت EB3، استعلام از خود شرکت مادر یعنی IMS از طریق ایمیل میباشد نه دفاتر وکلا.
    من خودم قبل از انعقاد قراردادم، از IMS در مورد صحت نمایندگی وکیلم استعلام گرفتم و پس از تایید IMS قرارداد رو امضاء کردم.
    بسیار پیشنهاد خوبی است. من هم همین کار را انجام دادم. به همین دلیل گفتم که فعلا تمام ظرفیتها پر شده است

Junior Member

سلام
    اینطور که من فهمیدم تو این روش باید اون 50 هزار دلار رو به وکیل بدیم. راه دیگه ای وجود نداره که این مبلغ کمتر دربیاد پامون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr7 نمایش پست ها
    سلام
    اینطور که من فهمیدم تو این روش باید اون 50 هزار دلار رو به وکیل بدیم. راه دیگه ای وجود نداره که این مبلغ کمتر دربیاد پامون؟
    خیر متاسفانه راه دیگری وجود ندارد، مگر اینکه خودتون بتوانید یک کارفرما پیدا کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil,khajenasir university

سلام.تبريک ميگم. يک سوال از شما داشتم. آيا شما وکيل گرفتيد؟ اگر گرفتيد نام و ادرس وکيلتون رو لطف ميکنيد بفرماييد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil,khajenasir university

بسیار پیشنهاد خوبی است. من هم همین کار را انجام دادم. به همین دلیل گفتم که فعلا تمام ظرفیتها پر شده است
    ادرس ايميل رو ميفرستيد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)