صفحه 13 از 72 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman_kh نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    کسی از دوستان میدونه وقتی با EB3 وارد امریکا بشی و سر کاری که براش اقدام کردی بری مثل Pizza Hut کارفرما موظفه بیمه کنه مارو یا اینکه خودم باید بیمه بخرم؟
    ممنون
    سلام لینک http://muypizzas.com/careers/ مربوط به شرکت PIZZA HUT در این مورد توضیح داده است موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilzafari نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی کارت واکسیناسیون بین الملی تهیه کرده اطلاعاتشو با بقیه shareکنه ممنون
    با سلام و احترام،
    من این اطلاعات رو جمع آوری کردم و از دکتر انستیتو پاستور نیز مشاوره گرفتم که نتیجه آن به شرح ذیل میباشد:
    1- واکسنهای متداول جهت آمریکا برای یک فرد بالغ ( مشترک بین خانمها و آقایان ) عبارتند از: هپاتیت ب ، دیفتری کزاز، آبله مرغان ، MMR
    2- ما نیاز به کارت واکسن بین المللی جهت روز مدیکال داریم، لذا میبایستی ما آدم بزرگهایی که کارت واکسن بچه گی رو نداریم، در مکانهایی واکسن بزنیم که مورد تایید انستیتو پاستور باشد، چون انستیتو پاستور کارت واکسن بین المللی صادر میکند. در مورد بچه هایی که کارت واکسن دارند و واکسنهای مربوطه رو زده اند، تنها با داشتن کارت واکسن و موارد پیوست قادر به دریافت کارت واکسن بین المللی هستند.
    3- MMR میبایستی دو مرتبه به فاصله یک ماهه تزریق شود ولی تنها این واکسن رو انستیتو پاستور نمیزند که لیست پیوست مکانهای مورد تایید انستیتو پاستور میباشد.
    4- واکسن دیفتری کزاز به صورت رایگان در مرکز انستیتو پاستور تجریش به آدرس ذیل زده میشود. این واکسن را هر 10 سال کلیه افراد میبایستی بزنند. http://fa.pasteur.ac.ir/pages.aspx?id=1509
    5- زمانبرترین واکسن، هپاتیت میباشد که اگر کسی این واکسن رو نزده باشد، فرد میبایستی 3 بار این واکسن رو بزند که طول دوره آن 6 ماه خواهد بود. اگر فرد قبلا هپاتیت رو زده باشد، میبایستی اول آزمایش آنتی بادی بدهد و پس از بررسی آنتی بادی فرد، دکتر تعداد دفعات واکسن هپاتیت رو تصمیم گیری خواهد کرد.
    6- لازم بذکر است یک ماه قبل از مدیکال، افراد نمیبایستی واکسن زده باشند.
    7- اگر مدیکال فرد در فصل سرما باشد، فرد میبایستی آنفولانزا هم بزند و اگر مدیکال فرد در امارات باشد یک واکسن دیگر نیز باید بزند که اسمش رو یادم نیست ولی اگر مدیکال فرد در ترکیه یا ارمنستان باشد، آن واکسنی که اسمش رو یادم نیست رو لازم نیست بزند.
    8- در کل مرجع معتبر جهت کارت واکسن، انستیتو پاستور میباشد.

Junior Member

با سلام و احترام،
    جهت اطلاع شما، بدینوسیله به اطلاع میرساند که بابت ترجمه رسمی دیپلم، میبایستی دیپلم تاییدیه آموزش و پرورش منطقه و استان را هم داشته باشد که به صورت معمول این تاییدیه ها در دیپلم وجود ندارد، اما اخذ تاییدیه های مربوطه را قبلا خود دارالترجمه یا صاحب دیپلم میتوانست با مراجعه به آموزش و پرورش کسب کند ولی متاسفانه جدیدا جهت برخی از دیپلمها میبایستی جهت اخذ آن تاییدیه ها از پیش خوان دولت اقدام شود که یک ماه تاییدیه مربوطه زمان خواهد برد و پس از آن دارالترجمه میتواند کار خود را شروع کند که یک هفته هم دارالترجمه زمان جهت ترجمه خواهند خواست، لذا در مجموع ترجمه یک دیپلم حدودا یک ماه و یک هفته زمان خواهد برد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    ۱-علت رفتن به امریکا چی بوده؟
    ۲-کار را چطور پیدا کردید؟
    ۳-در ایران چی کار میکردید؟
    ۴-برنامه شما برای زندگی در امریکا چیه؟
    با سلام و احترام، پیرو آمار سایت https://www.permchecker.com تا به این لحظه تعداد 91 نفر ایرانی از طریق کمپانی MUY PIZZA LLC و 77 نفر ایرانی از طریق کمپانی DEFENDER SERVICES, INC گواهی کارفرما(LC) را دریافت کرده اند، که قاعدتا تعداد عزیزانی که مرحله مصاحبه را پشت سر گذراندن میبایستی زیاد بوده باشند، لذا از دوستان مطلع و یا تجربه کرده در مورد مصاحبه خواهشمندم سوالات مطروحه در مصاحبه EB3 و پاسخها را با ما هم درمیان بگذارید.

Junior Member

تعداد افرادی که پروندشون Audit شده به چه صورته؟ لینکی هست که بشه بررسی کرد این آمار Audit رو؟

Junior Member

سلام
    دوستان دختر عمه من در آمریکا هست و همسر ایشون در اونجا کسب و کار داره. آیا این فرد میتونه پیشنهاد کاری به من بده که من یتونم از طریق این روش EB3 برای مهاجرت اقدام کنم ؟‌
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman11 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دختر عمه من در آمریکا هست و همسر ایشون در اونجا کسب و کار داره. آیا این فرد میتونه پیشنهاد کاری به من بده که من یتونم از طریق این روش EB3 برای مهاجرت اقدام کنم ؟‌
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام

اصولا شدنی هست.

تو چه زمینه ای فعالیت دارند و چند نفر واسشون کار میکنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق دانشگاه آزاد تهران

کسی تو فروم هست که مصاحبه رو انجام داده باشه و بتونه به این سوالا جواب بده؟

1- مصاحبه کجا انجام می گیره ؟
    2- جواب مصاحبه چقدر بعد از مصاحبه میاد؟
    3- آیا کسی قبول شده تو مصاحبه؟
    4- مصاحبه به انگلیسی یا فارسی؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط web9 نمایش پست ها
    سلام

اصولا شدنی هست.

تو چه زمینه ای فعالیت دارند و چند نفر واسشون کار میکنن؟
    ممنون از پاسختون
    تا اونجایی که من اطلاع دارم کارهای ورزشی انجام می دهند و در امور بسکتبالیست ها دخالت دارند .
    همینقدر اطلاع دارم باید از خودشون دقیق تر بپرسم چند نفر براشون کار میکنند فقط میخواستم بدونم شدنی هست یا نه و اگر میشه باید چه کارهایی انجام بدهند ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman11 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    تا اونجایی که من اطلاع دارم کارهای ورزشی انجام می دهند و در امور بسکتبالیست ها دخالت دارند .
    همینقدر اطلاع دارم باید از خودشون دقیق تر بپرسم چند نفر براشون کار میکنند فقط میخواستم بدونم شدنی هست یا نه و اگر میشه باید چه کارهایی انجام بدهند ؟
    خواهش می کنم.

باید اطلاعات بیشتری و دقیقتری داشته باشید. اگر به نحوی دفتر کار دارند و چندنفر هم درش مشغول به کار هستن خب خیلی راحتتر میشه اقدام کرد. مثلا شما رو مبتونن به عنوان مستخدم ببرن اونجا.

روالش اینه که حداقل حقوق مصوب رو از وزارت کار میگیره و این موقعیت شغلی رو آگهی میکنه تو روزنامه. بعد 1 ماه میتونه برای شما فایل نامبر بگیره و درخواستتون رو وزارت کار باید تایید کنه. اون تاییدیه بیاد یکی دوتا مرحله دیگه داره که سختی خاصی ندارن.

البته اگر بخواید این کار رو پیگیری کنید حتما یه وکیل آمریکایی استخدام کنید که همه کارا رو انجام بده. با تقریبا 5000 دلار یه وکیل آمریکایی کل مراحل رو پیگیری میکنه براتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)