صفحه 14 از 72 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط web9 نمایش پست ها
    خواهش می کنم.

باید اطلاعات بیشتری و دقیقتری داشته باشید. اگر به نحوی دفتر کار دارند و چندنفر هم درش مشغول به کار هستن خب خیلی راحتتر میشه اقدام کرد. مثلا شما رو مبتونن به عنوان مستخدم ببرن اونجا.

روالش اینه که حداقل حقوق مصوب رو از وزارت کار میگیره و این موقعیت شغلی رو آگهی میکنه تو روزنامه. بعد 1 ماه میتونه برای شما فایل نامبر بگیره و درخواستتون رو وزارت کار باید تایید کنه. اون تاییدیه بیاد یکی دوتا مرحله دیگه داره که سختی خاصی ندارن.

البته اگر بخواید این کار رو پیگیری کنید حتما یه وکیل آمریکایی استخدام کنید که همه کارا رو انجام بده. با تقریبا 5000 دلار یه وکیل آمریکایی کل مراحل رو پیگیری میکنه براتون.
    ببخشید من درست متوجه نشدم. من باید وکیل بگیرم یا ایشون؟‌
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman11 نمایش پست ها
    ببخشید من درست متوجه نشدم. من باید وکیل بگیرم یا ایشون؟‌
    ممنون
    وکیل رو ایشون باید بگیره.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی . ممنون میشم به سوالات بنده پاسخ بدید

1- دوستان آیا داده های این سایت قابل اعتماده ؟ https://www.permchecker.com

2- دوستان از کجا باید وکیل مناسب برای این روش مهاجرت یعنی EB3 پیدا کرد ؟

3- دوستانی که میگفتن این روش کلاهبرداریه از صفحه 5 به بعد دیگه مطلبی رو ننوشتن . این دوستان قانع شدند ؟

4- کسی میدونه این هزینه 50 هزار دلار که وکلا میگیردن دقیقا خرج چی میشه ؟

5- به نظر شما به بهتره که وکیل آمریکایی پیدا کنم یا با وکلای ایرانی کار کنم ؟ با توجه به اینکه اقدام از طریق این روش برای موکلین ایرانی کاملا متفاوت است ؟

6- به نظر شما بهتره که از طریق دانشجویی اقدام کنم و یا از طریق EB3 اقدام کنم ؟

7- شانس موفق شدن این روش رو چند درصد میبینید ؟ و آیا ارزش پرداخت 50 هزار دلار رو داره یا روش های بهتری هم هست ؟

8- اینکه بعضی از شرکت ها میگن در صورت عدم موفقیت پرونده مبلغ بازگردانده میشه واقعیت داره یا با پرونده سازی هیچی عودت داده نمیشه ؟

9- برخی از شرکت ها میگن در صورت عدم موافقت وزارت کار , برای موکل کارفرمای جدید پیدا میکنن . آیا این تغییر کارفرما مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یعنی کارفرمای جدید شانس قبولی کمتری نداره ؟

10- من با 20 تا شرکت مهاجرت تماس گرفتم . 10تاشون این روش رو کار میکردن و توصیه میکردن و 10 تاشون میگفتن این کار غیرقانونیه و EB3 انجام پذیر نیست و هر وکیلی این کار رو بکنه کلاهبرداره. حرف کدوم سری رو باید باور کنم ؟ واقع گیج شدم

با سپاس قبلی از دوستان عزیز بابت پاسخ
    اردتمند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط trrxreza نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی . ممنون میشم به سوالات بنده پاسخ بدید

1- دوستان آیا داده های این سایت قابل اعتماده ؟ https://www.permchecker.com

2- دوستان از کجا باید وکیل مناسب برای این روش مهاجرت یعنی EB3 پیدا کرد ؟

3- دوستانی که میگفتن این روش کلاهبرداریه از صفحه 5 به بعد دیگه مطلبی رو ننوشتن . این دوستان قانع شدند ؟

4- کسی میدونه این هزینه 50 هزار دلار که وکلا میگیردن دقیقا خرج چی میشه ؟

5- به نظر شما به بهتره که وکیل آمریکایی پیدا کنم یا با وکلای ایرانی کار کنم ؟ با توجه به اینکه اقدام از طریق این روش برای موکلین ایرانی کاملا متفاوت است ؟

6- به نظر شما بهتره که از طریق دانشجویی اقدام کنم و یا از طریق EB3 اقدام کنم ؟

7- شانس موفق شدن این روش رو چند درصد میبینید ؟ و آیا ارزش پرداخت 50 هزار دلار رو داره یا روش های بهتری هم هست ؟

8- اینکه بعضی از شرکت ها میگن در صورت عدم موفقیت پرونده مبلغ بازگردانده میشه واقعیت داره یا با پرونده سازی هیچی عودت داده نمیشه ؟

9- برخی از شرکت ها میگن در صورت عدم موافقت وزارت کار , برای موکل کارفرمای جدید پیدا میکنن . آیا این تغییر کارفرما مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یعنی کارفرمای جدید شانس قبولی کمتری نداره ؟

10- من با 20 تا شرکت مهاجرت تماس گرفتم . 10تاشون این روش رو کار میکردن و توصیه میکردن و 10 تاشون میگفتن این کار غیرقانونیه و EB3 انجام پذیر نیست و هر وکیلی این کار رو بکنه کلاهبرداره. حرف کدوم سری رو باید باور کنم ؟ واقع گیج شدم

با سپاس قبلی از دوستان عزیز بابت پاسخ
    اردتمند

1- این سایت اطلاعات رو از سایت دولتی ایندکس میکنه. میشه گفت قابل اطمینانه.

2- یه سرچ کنید و با اون شرکتهای معتبرتر ارتباط برقرار کنید.

3- این روش به هیچ عنوان کلاهبرداری نیست. چون شرایطش آسونه همه فک میکنن حتما یه مشکلی داره. هر کسی که بگه این روش کلاه برداریه و امکان نداره و ... مطمئن باشید هیچ مطالعه و تحقیقی نکرده تو این زمینه. من میتونم صدها کیس بهتون نشون بدم که اوکی شده کارشون.

4- این پول رو من فک میکنم که وکلا بین خودشون و کارفرما آمریکایی تقسیم میکنن. اینجاش کاملا غیرقانونیه ولی اصولا هیچ موقع کسی نمیتونه اینو ثابت کنه. اصلا پول وکیل رو هم باید طرف آمریکایی بده و شما نباید یک دلار هم هزینه کنید. ولی آیا اونا این کار رو میکنن؟

5- کار اصل وکیل ایرانی اینه که کار رو برای شما از کارفرما میگیره. تقریبا هیچ وکیل آمریکایی این کار رو انجام نمیده. روشش واسه ایرانی ها هیچ تفاوتی با مثلا کره ای ها نداره. اتفاقا جالبه بدونید که خیلی ها از کره با همین راه میرن آمریکا.

6- ویزا دانشجویی هیچ موقع منجر به گرین کارت نمیشه چون عملا ویزا غیرمهاجرتی هست مگر اینکه بعد تحصیل اونجا کار پیدا کنید. اصولا اولش کارفرما براتون H1B میگیره و بعد 3 سال اگر خوب باشید گرین کارت رو اقدام میکنه واستون. تقریبا این سریعترین روالش هست. یعنی اگر اونجا 2 سال درس بخونید و 3 سال با ویزا موقت کار کنید بعد کارفرما گرین کارت رو اقدام میکنه که اونم حدود 2 سال زمان میبره. در مجموع میشه 7 سال. ولی EB3 کلا ویزای مهاجرتی هست و بلافاصله گرین کارت رو میگیرین البته پروسش حدود 2 سال طول میکشه که خوش شانس باشید 15-16 ماهه هم میشه انجامش داد.

7- با توجه به اینکه کارفرماهایی که انتخاب میکنن گردن کلفت هستند اگر مشکلی از سمت شما نباشه قاعدتا باید شانس بالایی داشته باشه. تو زمینه ویزا مهاجرتی EB3 از همه بهتره مگراینکه شرایط خاصی داشته باشید. مثلا نخبه علمی یا ورزشی باشید. ولی واسه عموم مردم که نمیخوان هزینه زیاد کنن این خوبه.

8- اینو باید صحبت کنید با وکلا. یه قرارداد میدن بهتون که توش ریز به ریز نوشته. ولی مثلا اگه 3-4 مرحله جلورفته باشه و بعد به مشکل بخوره اصولا کل مبلغ رو برنمیگردونن.

9- نه. مشکلی نداره.

10- ببینید مشکل اینه که EB3 تازگیا جذاب شده. قبلا کل پروسش حدود 10 سال طول میکشید. اما الان غیر از یه سری کشور خاص این مدت زمان رسیده به زیر 2 سال. اونایی که تو این زمینه کار نکردن و تحقیق نداشتن به شما میگن کلاه برداریه چون هیچ اطلاعاتی از جزییات ندارن. البته همونطور که تو جواب سوال 4 گفتم وکلا ایرانی تخلف دارن میکنن چون طبق قانون نباید متقاصی کار یک دلار هم پرداخت کنه. ولی خب شما نمی تونی خودت کارفرما رو پیدا کنی چون کسی حاضر نیست اسپانسرت بشه.

در مجموع EB3 روش خوب و ارزونی هست.

Junior Member

خیلی ممنون بابت پاسخ .
    ببخشید مهمترین قسمت این روش کدوم قسمته که اگر انجام بشه دیگه کار تقریبا تمام شده ؟
    مجوز اداره کار ؟ یا مصاحبه ؟ مهمترین قسمت کدوم مرحلست ؟
    و اینکه آیا مهمه که جاب آفر از کدوم شرکت باشه ؟ و بعد از اعلام شرکت ارائه دهنده ی جاب آفر باید در مورد تعداد قبولی های اون شرکت از روش eb3 تحقیق کرد ؟
    چون شنیدم که حق انتخاب خواهیم داشت بین شغل های مختلف.
    دوست خوبم web9 کار شما در چه مرحله ای هست ؟

Junior Member

خیلی ممنون بابت پاسخ .
    ببخشید مهمترین قسمت این روش کدوم قسمته که اگر انجام بشه دیگه کار تقریبا تمام شده ؟
    مجوز اداره کار ؟ یا مصاحبه ؟ مهمترین قسمت کدوم مرحلست ؟
    و اینکه آیا مهمه که جاب آفر از کدوم شرکت باشه ؟ و بعد از اعلام شرکت ارائه دهنده ی جاب آفر باید در مورد تعداد قبولی های اون شرکت از روش eb3 تحقیق کرد ؟
    چون شنیدم که حق انتخاب خواهیم داشت بین شغل های مختلف.
    دوست خوبم web9 کار شما در چه مرحله ای هست ؟
    خواهش می کنم.

تقریبا همه قسمتها مهمه و تا سفارت ویزا رو نده نمیشه مطمئن بود ولی اون مرحله اول که اخذ مجوز از وزارت کاره به نظرم مهمتره. چون اگه Audit بخوره زمان بر میشه و حدود یک سال طول میکشه.

پیشینه و بزرگی شرکت مهمه. دقیقا همینطوره و سعی کنید شرکتی رو انتخاب کنید که کیس های Audit کمتری داشته باشه تا کارتون سریعتر انجام شه.

من به دلایل شخصی فعلا از این طریق اقدام نکردم.

Junior Member

سپاسگزارم بابت پاسخ .
    از کجا میتونم بفهمیم که یک شرکت پرونده های Audit زیاد داشته یا کم ؟
    بر چه اساس و معیاری باید وکیل رو انتخاب کنم؟
    چون طبق قوانین انجمن گفتن اسم وکیل و دفتر وکالت ممنوعه پس لطفا بفرمایید که چه معیار هایی رو برای انتخاب وکیل از این روش ملاک قرار بدم؟
    و همچنین بر چه اساس شغل و شرکت ارائه دهنده ی جاب آفر رو انتخاب کنم ؟

ممنون

Junior Member

سپاسگزارم بابت پاسخ .
    از کجا میتونم بفهمیم که یک شرکت پرونده های Audit زیاد داشته یا کم ؟
    بر چه اساس و معیاری باید وکیل رو انتخاب کنم؟
    چون طبق قوانین انجمن گفتن اسم وکیل و دفتر وکالت ممنوعه پس لطفا بفرمایید که چه معیار هایی رو برای انتخاب وکیل از این روش ملاک قرار بدم؟
    و همچنین بر چه اساس شغل و شرکت ارائه دهنده ی جاب آفر رو انتخاب کنم ؟

ممنون
    ببینید من خودم سورس آنلاینی رو نتونستم پیدا کنم که نشون بده پرونده های Audit رو ولی واسه EB3 Unskilled فک میکنم حدود 40 درصد پرونده ها Audit بخورن.

حتما وکیلی رو انتخاب کنید که تو ایران هم پروانه وکالت داشته باشه. یه سری از وکلا هستن که از خارح پروانه دارن ولی تو ایران مجاز به فعالیت نیستند. به خاطر همین حتما با وکیلی کار کنید که عضو کانون وکلا باشه.

شرکتهایی که انتخاب میکنن اصولا شرکتهای درست و حسابی هستند که هر کدوم چند هزارتا کارمند و کارگر دارن. فقط شغل مناسبی رو انتخاب کنید. مثلا یه سری شغل هایی که پیشنهاد میدن کار تو کشتارگاه ها هستش. اگه قبلا پاتونو تو کشتارگاه نذاشتین سراغ این کار نرین. سعی کنید کار فست فود رو انتخاب کنید که تجربش واسه راه اندازی یه رستوران در آینده به درد میخوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط web9 نمایش پست ها
    ببینید من خودم سورس آنلاینی رو نتونستم پیدا کنم که نشون بده پرونده های Audit رو ولی واسه EB3 Unskilled فک میکنم حدود 40 درصد پرونده ها Audit بخورن.

حتما وکیلی رو انتخاب کنید که تو ایران هم پروانه وکالت داشته باشه. یه سری از وکلا هستن که از خارح پروانه دارن ولی تو ایران مجاز به فعالیت نیستند. به خاطر همین حتما با وکیلی کار کنید که عضو کانون وکلا باشه.

شرکتهایی که انتخاب میکنن اصولا شرکتهای درست و حسابی هستند که هر کدوم چند هزارتا کارمند و کارگر دارن. فقط شغل مناسبی رو انتخاب کنید. مثلا یه سری شغل هایی که پیشنهاد میدن کار تو کشتارگاه ها هستش. اگه قبلا پاتونو تو کشتارگاه نذاشتین سراغ این کار نرین. سعی کنید کار فست فود رو انتخاب کنید که تجربش واسه راه اندازی یه رستوران در آینده به درد میخوره.
    کیفیت کار وکیل به همراه مدارک بین المللی مهمتر از داشتن پروانه وکالت از ایران است. مگه قرار است اقامت ایران بگیرید؟ تو همین گروه دوستانی را میشناسم که با وکلایی که ادعای داشتن پروانه وکالت از ایران داشته اند کار کرده اند و حسابی هم ناراضی هستند. جهت آگاهی و به دلیل شغل بنده باید بگم که کانون وکلا در مورد پرونده های مهاجرتی هیچ گونه تهد و نظارتی بر وکلا نداره.

Junior Member

با سلام و احترام، هفته پیش پرونده من جهت I-140 اقدام گردیده و یک شماره پرونده جدید به شکل SRC160####### به من ارائه شده، حال آیا؟
    1- سایتی جهت چک کردن این شماره وجود دارد؟
    2- آیا این شماره پرونده آخرین شماره پرونده است و یا در مرحله DS-260 نیز یک شماره پرونده جدید خواهیم داشت؟
    3- آیا ما هم مانند بچه های لاتاری میتوانیم current شدنمون رو از روی سایت متوجه بشیم؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)