صفحه 15 از 72 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط web9 نمایش پست ها
    ببینید من خودم سورس آنلاینی رو نتونستم پیدا کنم که نشون بده پرونده های Audit رو ولی واسه EB3 Unskilled فک میکنم حدود 40 درصد پرونده ها Audit بخورن.

حتما وکیلی رو انتخاب کنید که تو ایران هم پروانه وکالت داشته باشه. یه سری از وکلا هستن که از خارح پروانه دارن ولی تو ایران مجاز به فعالیت نیستند. به خاطر همین حتما با وکیلی کار کنید که عضو کانون وکلا باشه.

شرکتهایی که انتخاب میکنن اصولا شرکتهای درست و حسابی هستند که هر کدوم چند هزارتا کارمند و کارگر دارن. فقط شغل مناسبی رو انتخاب کنید. مثلا یه سری شغل هایی که پیشنهاد میدن کار تو کشتارگاه ها هستش. اگه قبلا پاتونو تو کشتارگاه نذاشتین سراغ این کار نرین. سعی کنید کار فست فود رو انتخاب کنید که تجربش واسه راه اندازی یه رستوران در آینده به درد میخوره.
    ممنون از پاسخ دوست خوبم web9
    میشه لطفا بیشتر راجب audit توضیح بدید. شانسیه یا اگر فرایند اشتباه باشه اینجوری میشه؟
    چقدر طول میکشه و برای حل مشکل audit باید چکار کرد ؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    کیفیت کار وکیل به همراه مدارک بین المللی مهمتر از داشتن پروانه وکالت از ایران است. مگه قرار است اقامت ایران بگیرید؟ تو همین گروه دوستانی را میشناسم که با وکلایی که ادعای داشتن پروانه وکالت از ایران داشته اند کار کرده اند و حسابی هم ناراضی هستند. جهت آگاهی و به دلیل شغل بنده باید بگم که کانون وکلا در مورد پرونده های مهاجرتی هیچ گونه تهد و نظارتی بر وکلا نداره.
    ممنون ولی اینی که شما میفرمایید خیلی کلی هستش. کیفیت کار و مدارک بین المللی رو همه میدونن مهمه ولی دقیقا چجوری ارزیابی میشه؟
    کدوم یکی از مدارک بین المللی مهمه دقیقا ؟ چون همه ی این وکلا مقدار زیادی مدرک دارن ولی کدوم مهمه و اسمش چیه ؟
    چون الان همه ی وکلایی که کار eb3 میکنن کانادا هستند . اونجوری که من متوجه شدم اگر وکیلی تو امریکا این کارو بکنه وکالتش باطل میشه چون قانونی نیست.
    کیفیت کار چجوری ارزیابی میشه ؟ چون ما که به کلاینت های وکیل دسترسی نداریم. منظور شما از کیفیت دقیقا چیه و چجوری ارزیابی میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    کیفیت کار وکیل به همراه مدارک بین المللی مهمتر از داشتن پروانه وکالت از ایران است. مگه قرار است اقامت ایران بگیرید؟ تو همین گروه دوستانی را میشناسم که با وکلایی که ادعای داشتن پروانه وکالت از ایران داشته اند کار کرده اند و حسابی هم ناراضی هستند. جهت آگاهی و به دلیل شغل بنده باید بگم که کانون وکلا در مورد پرونده های مهاجرتی هیچ گونه تهد و نظارتی بر وکلا نداره.
    دقیقا حرف شما درسته ولی من مظورم اینه که بابت سوپاپ اطمینان با کسی بهتره همکاری بشه که تو ایران هم فعالیت مجازی داشته باشه. اگر در شرایط برابر یکی وکالت تو ایران داشته باشه و یکی دیگه نداشته باشه شما کدومو انتخاب میکنی؟

ضمنا تو این موضوع EB3 وکلا ایرانی دارن بیشتر کار بازاریابی رو انجام میدن. تمام کارای حقوقی رو یه شرکت مادر انجام میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط trrxreza نمایش پست ها
    میشه لطفا بیشتر راجب audit توضیح بدید. شانسیه یا اگر فرایند اشتباه باشه اینجوری میشه؟

ممنون
    Audit هم به صورت رندوم هست و هم کیس هایی که نیاز به بررسی بیشتر داشته باشن.

الان پرونده های ژانویه پارسال رو دارن واسه Audit بررسی میکنن. بنابراین حدود 1 سال این مرحله طول میکشه.

واسه حل مشکلش یه سری مدارک بیشتری رو وکیل میفرسته برای وزارت کار.

Junior Member

در نهایت پس از مواردی که دوستان فرمودند، بهتر است از IMS شرکت مورد نظرتان را استعلام بگیرید، من هم پس از انتخاب وکیلم از 14 شرکت و پساز جلسات متعدد با آنها، در نهایت از IMS استعلام گرفتم که IMS بهم گفت:
    XXX Co. is also our authorized distributor of IMS' service. To respect our agents' interest and promote fair competition, we cannot provide you with any further information regarding details about the program and pricing associated to the EB-3 Program. Thank you for your understanding.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali666 نمایش پست ها
    در نهایت پس از مواردی که دوستان فرمودند، بهتر است از IMS شرکت مورد نظرتان را استعلام بگیرید، من هم پس از انتخاب وکیلم از 14 شرکت و پساز جلسات متعدد با آنها، در نهایت از IMS استعلام گرفتم که IMS بهم گفت:
    XXX Co. is also our authorized distributor of IMS' service. To respect our agents' interest and promote fair competition, we cannot provide you with any further information regarding details about the program and pricing associated to the EB-3 Program. Thank you for your understanding.
    ممنون. این ims چی هست ؟ وبسایت هست ؟ چی رو باید داخلش سرچ کنم؟ اسم سایت رو یا اسم وکیل رو ؟ میشه لینک سایت ims رو بدید.
    این متن انگلیسی که گذاشتید یعنی بدون مشکل بوده اون شرکت ؟

Junior Member

سلام دوستان . ببخشید اگر من بخوام شماره تلفن دوستان رو بگیرم یا شمارمو بدم هم خلاف قوانین انجمن هست ؟

Junior Member

سلام . ایا یک ایرانی مقیم و شهروند امریکا ک چندین سال در انجا زندگی میکند و صاحب فست فود زنجیره ای میباشد در صورت پیشنهاد کار میتوان ویزای کار یا eb3گرفت؟چه پروسه ای لازم است طی شود؟ از کدوم سایت میتوان اطلاعات موثق و جامع بدست اورد؟
    و اینکه چرا کسانی ک از این طریق موفق شدن هیچ کدام در این فروم پستی مطلبی نمیگدراند مگر نه چندین نفر موفق شدن؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    سلام . ایا یک ایرانی مقیم و شهروند امریکا ک چندین سال در انجا زندگی میکند و صاحب فست فود زنجیره ای میباشد در صورت پیشنهاد کار میتوان ویزای کار یا eb3گرفت؟چه پروسه ای لازم است طی شود؟ از کدوم سایت میتوان اطلاعات موثق و جامع بدست اورد؟
    و اینکه چرا کسانی ک از این طریق موفق شدن هیچ کدام در این فروم پستی مطلبی نمیگدراند مگر نه چندین نفر موفق شدن؟؟؟
    با سلام واحترام، از این طریق فقط یک نفر به ویزا رسیده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    پستهای صفحه قبل من رو بخونید برای یکی از دوستان توضیح دادم.

ببینید این روش تازه جذاب شده و چند نفر از طریقش اقدام کردن. اینجور که به نظر میرسه تا الان تعداد کمی ویزا گرفتن اما به مرور زیاد میشه. توجه کنید که این موضوع کمتر از دوساله که داغ شده به خاطر همین طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط trrxreza نمایش پست ها

ممنون
    رندم است. چیز مهمی‌ نیست. برای یکی‌ از دوستان من هم پیش آمد و فقط ۶ ماه کارش عقب افتاد. همین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)