صفحه 2 از 72 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

سلام من 5 ماه پیش از این طریق اقدام کردم و الان منتظر تاییدیه وزارت کار هستم

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط portaraf نمایش پست ها
    سلام من 5 ماه پیش از این طریق اقدام کردم و الان منتظر تاییدیه وزارت کار هستم
    سلام،

میشه یک خورده بیشتر از مراحل این پروسه و رزومتون اینجا بگید؟

ممنون
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

خب از ابتدا تشكیل پرونده داده شد بعد از یکماه کیس نامبر به من دادن و الان هم منتظر تایید کیس نامبرم هستم معمولا ۶ ماه طول میکشه که تایید بشه از این لینک هم میتونم چک کنم چه تعداد کیس نامبر تا الان تایید شده و تا چه تاریخی مثلا الان ک من میبینم کیس نامبرای اخر فوریه اوکی شدن
    لینک

رزومه هم هیچ تاثیری نداره...تا اونجایی ک من تحقیق کردم اصل این روش غلط نیس شاید روش اون واسه ما ایرانی هزینه زیادی بر میداره اونهم بعلت نا آشنایی و خیلی محدودیت های دیگه ...امیدوارم ک چند تا از پرونده ها اوکی بشه تا خیال من هم راحت بشه

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

خب از ابتدا تشكیل پرونده داده شد بعد از یکماه کیس نامبر به من دادن و الان هم منتظر تایید کیس نامبرم هستم معمولا ۶ ماه طول میکشه که تایید بشه از این لینک هم میتونم چک کنم چه تعداد کیس نامبر تا الان تایید شده و تا چه تاریخی مثلا الان ک من میبینم کیس نامبرای اخر فوریه اوکی شدن
    لینک

رزومه هم هیچ تاثیری نداره...تا اونجایی ک من تحقیق کردم اصل این روش غلط نیس شاید روش اون واسه ما ایرانی هزینه زیادی بر میداره اونهم بعلت نا آشنایی و خیلی محدودیت های دیگه ...امیدوارم ک چند تا از پرونده ها اوکی بشه تا خیال من هم راحت بشه
    امیدوارم که کیس نامبرتون تایید شه. فقط اینکه، شما از طریق وکیل اقدام کردید؟ همچنین، اگر ایرادی نداره بفرمایید برای چه مهارتی شما اقدام کردین؟
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

از طریق وکیل اقدام کردم...فقط یه مورد ...فک میکنم این لینکی ک شما در مورد غیرقانونی بودن شرکت ها گذاشته بودین فک کنم کاملا درسته البته واسه شرکت هایی ک تو امریکا هستن ؤلی واسه شرکتهایی که از خارج از امریکا واسه موکلاشون این کارا رو میکنن مشکلی نداره....واسه کار تو یه شرکت مواد غذایی

از طریق وکیل اقدام کردم...فقط یه مورد ...فک میکنم این لینکی ک شما در مورد غیرقانونی بودن شرکت ها گذاشته بودین فک کنم کاملا درسته البته واسه شرکت هایی ک تو امریکا هستن ؤلی واسه شرکتهایی که از خارج از امریکا واسه موکلاشون این کارا رو میکنن مشکلی نداره....واسه کار تو یه شرکت مواد غذایی
    بله مسلما شرکت کانادایی ای که شما قراره در پیغام خصوصیتون به بقییه معرفی کنید این مشکل رو نداره.

چرا که حرفه ای تر از اینا هستن که یه کاری کنن دستشون رو شه.

Junior Member

متوجه منظورتون نمیشم...من فقط کاری رو ک انجام دادم و شما خواستین توضیح دادم....قرار هم نیست پیغامی ب کسی بدم...به هر حال امیدوارم کاری رو ک شروع کردم نتیجه بده

وقتی وکلای درجه یک امریکا این روش رو (گرفتن هزینه برای انجام کار) رو رد میکنند ، شما به وکلای خارج از امریکا میگید کار درست ! خوبی داداش ؟!

مثل این هست که من بگم وکلای مهاجرتی افغانی در افغانستان بهتر از وکلای ایرانی برای اقامت ایران بلدند اقدام کنند و کار اون ها قانونی هست کار وکلای ایرانی شاید( حالت شک ) غیر قانونی.

این قسمت حرفم کلی هست (منظورم با شخص خاصی نیست )

یادم هست که تو یکی از انجمن های پناهندگی یه مطلب جالبی رو دیدم که عینا نقل میکنم :

شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:

هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت

هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!

هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم

هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!

هفته پنجم: با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

----------

اگر در مورد وضعیت ویزاتون به نتیجه ای رسیدید ممنون میشم که تجربه خودتون و بخشی از فعالیت هایی که انجام دادید رو اینجا به صورت عمومی به اشتراک بزارید ؟!
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

portaraf عزیز آیا خبری از پروندتون شد؟

دوست عزیز آقا یا خانم portaraf آیا موق به گرفتن تائیدیه کیس نامبری که منتظرش بودید ، شده اید؟
    لطفا ً پاسخ بدهید تا اگر این دفاتر وکالت مهاجرت به روش EB3 دروغ میگویند برای سایرین معلوم و آشکار گردد.
    بهترین برخوردی که از طرف قربانی یک کلاهبرداری میتواند صورت بگیرد همانا آشکار کردن و معرفی کردن کلاهبردار و شگرد کلاهبردای شان میباشد چرا که از منابع مالی که روی آن حساب کرده اند محروم میشوند.
    پس لطفا ً تجربیات خودتان را در خصوص این نوع مهاجرت با سایرین به اشتراک بگذارید.
    مطلب قابل توجه :
    در تمام سایت های که مدعی مهاجرت به آمریکا به روش EB3 هستند ، اینست که: همگی یک زبان میگویند این روش سالهاست که در حال اجراست و هندی ها و چینی ها از آن بسیار استفاده کرده اند ، ولی دو سه سال میشه که دفاتر مهاجرتی ایرانی - کانادائی این روش راه به خدماتشان اضافه کرده اند و همگی مدعی هستند که تا الان همه پرونده هایشان که به مرحله مصاحبه رسیده موفق بوده است و همیشه این جمله در تمام سایت ها هست که چند تا شغل محدود وجود دارد که اولویت با کسانی هست که زودتر اقدام کنند.
    اینجا سئوالی که پیش میاد اینست که اگر چند تا شغل محدود است چگونه میشود که این روش سالهاست در حال اجرا میباشد و آنقدر هندی و چینی از آن استفاده کرده اند که دولت آمریکا دیگر حاضر به قبول آنها نشده و یا اینکه چگونه میشود که چندتا شغل محدود باشد ولی دوسالی میشود که شما دارید کماکان برای طالبین این شیوه مهاجرت پرونده تشکیل میدهید؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)